Resultat Totalt - Per deltagare, utan mellantider 
 
  Tävling  Examenssim    Utskriftsdatum  25 november 2019   
  Tävlingsort  Norrköping    Utskriftstid  14:02   
  Arrangör  NKK         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  24 november 2019         
 
 
Namn  Född  Förening  ID  Gren  Omgång  Plac.  Tid  Beskrivning 









 
Adolfsson David  2012  NKK  25m Bröstsim Mixed  Finaler  25  38.93   
Adolfsson David  2012  NKK  25m Ryggsim Mixed  Finaler  18  39.79   
Adolfsson David  2012  NKK  10  25m Frisim Mixed  Finaler  25  37.10   
Adolfsson Magnus  NKK  Föräldraracet  Finaler  15.13   
Ahlborg Steen Gabriel  2008  NKK  25m Bröstsim Mixed  Finaler  29.34   
Ahlborg Steen Gabriel  2008  NKK  10  25m Frisim Mixed  Finaler  25.90   
Alwnell Milo  NKK  25m Bröstsim Mixed  Finaler  12  32.55   
Alwnell Milo  NKK  25m Ryggsim Mixed  Finaler  16  38.17   
Alwnell Milo  NKK  10  25m Frisim Mixed  Finaler  18  32.53   
Andersson Havanna  2009  NKK  50m Frisim Mixed  Finaler  17  52.16   
Andersson Ivar  2010  NKK  10  25m Frisim Mixed  Finaler  25.50   
Andersson Jonas  NKK  Föräldraracet  Finaler  15.15   
Andersson Lina  NKK  50m Frisim Mixed  Finaler  17  52.16   
Andersson Patrik  NKK  Föräldraracet  Finaler  17.85   
Aziz Marina  2011  NKK  25m Bröstsim Mixed  Finaler  31.93   
Aziz Marina  2011  NKK  25m Ryggsim Mixed  Finaler  14  36.67   
Baca Filippa  2010  NKK  50m Bröstsim Mixed  Finaler  15  1:08.04   
Baca Filippa  2010  NKK  50m Ryggsim Mixed  Finaler  14  58.40   
Baca Filippa  2010  NKK  50m Frisim Mixed  Finaler  19  57.84   
Baca Filippa  2010  NKK  12  25m Fjärilsim Mixed  Finaler  12  32.53   
Bahlner Vera  2012  NKK  25m Bröstsim Mixed  Finaler  34  43.72   
Bahlner Vera  2012  NKK  25m Ryggsim Mixed  Finaler  17  38.37   
Bahlner Vera  2012  NKK  10  25m Frisim Mixed  Finaler  26  39.19   
Bergehed Tyra  2012  NKK  25m Bröstsim Mixed  Finaler  35  46.43   
Bergehed Tyra  2012  NKK  25m Ryggsim Mixed  Finaler  24  51.47   
Bergehed Tyra  2012  NKK  10  25m Frisim Mixed  Finaler  35  54.41   
Bergenbrant Thea  2011  NKK  25m Bröstsim Mixed  Finaler  13  32.60   
Bergenbrant Thea  2011  NKK  10  25m Frisim Mixed  Finaler  25.13   
Bergh Fällman Didrik  2012  NKK  10  25m Frisim Mixed  Finaler  22  34.27   
Binakaj Hektor  2012  NKK  25m Bröstsim Mixed  Finaler  32  42.37   
Binakaj Hektor  2012  NKK  25m Ryggsim Mixed  Finaler  23  49.90   
Binakaj Hektor  2012  NKK  10  25m Frisim Mixed  Finaler  24  35.10   
Binakaj Malton  2011  NKK  25m Bröstsim Mixed  Finaler  22  36.80   
Binakaj Malton  2011  NKK  25m Ryggsim Mixed  Finaler  10  33.61   
Binakaj Malton  2011  NKK  10  25m Frisim Mixed  Finaler  20  33.76   
Brogsten Linnea  2012  NKK  25m Bröstsim Mixed  Finaler  10  32.26   
Brogsten Linnea  2012  NKK  25m Ryggsim Mixed  Finaler  28.62   
Brogsten Linnea  2012  NKK  10  25m Frisim Mixed  Finaler  10  26.37   
Bönnemark Lia  2011  NKK  25m Bröstsim Mixed  Finaler  11  32.37   
Bönnemark Lia  2011  NKK  25m Ryggsim Mixed  Finaler  29.87   
Bönnemark Lia  2011  NKK  10  25m Frisim Mixed  Finaler  14  28.67   
Carlberg Esmeralda  2010  NKK  50m Bröstsim Mixed  Finaler  20  1:05.42   
Carlberg Esmeralda  2010  NKK  50m Frisim Mixed  Finaler  22  56.61   
Carrum Theoline  2010  NKK  50m Bröstsim Mixed  Finaler  16  1:10.37   
Carrum Theoline  2010  NKK  50m Ryggsim Mixed  Finaler  13  55.82   
Carrum Theoline  2010  NKK  50m Frisim Mixed  Finaler  18  54.33   
Carrum Theoline  2010  NKK  12  25m Fjärilsim Mixed  Finaler  11  30.51   
Csog Vaszoly  2010  NKK  50m Bröstsim Mixed  Finaler  25  1:08.63   
Csog Vaszoly  2010  NKK  50m Frisim Mixed  Finaler  25  1:03.59   
Deniz Maddoc  2006  NKK  50m Bröstsim Mixed  Finaler  52.54   
Deniz Maddoc  2006  NKK  50m Ryggsim Mixed  Finaler  53.44   
Deniz Maddoc  2006  NKK  50m Frisim Mixed  Finaler  45.74   
Deniz Maddoc  2006  NKK  11  25m Fjärilsim Mixed  Finaler  25.11   
Edebo Anna  NKK  Föräldraracet  Finaler  20.16   
Edebo Wiktoria  2006  NKK  50m Bröstsim Mixed  Finaler  48.05   
Edebo Wiktoria  2006  NKK  50m Ryggsim Mixed  Finaler  49.31   
Edebo Wiktoria  2006  NKK  50m Frisim Mixed  Finaler  42.06   
Edebo Wiktoria  2006  NKK  11  25m Fjärilsim Mixed  Finaler  22.08   
Enberrg Alma  NKK  50m Bröstsim Mixed  Finaler  12  57.57   
Enberrg Alma  NKK  50m Ryggsim Mixed  Finaler  51.58   
Enberrg Alma  NKK  50m Frisim Mixed  Finaler  42.87   
Fang Erik  2012  NKK  25m Bröstsim Mixed  Finaler  19  36.01   
Fang Erik  2012  NKK  25m Ryggsim Mixed  Finaler  31.34   
Fang Erik  2012  NKK  10  25m Frisim Mixed  Finaler  16  31.42   
Favini Demitrio  NKK  25m Bröstsim Mixed  Finaler  30.88   
Fisho Aris  2011  NKK  25m Bröstsim Mixed  Finaler  33  43.60   
Fisho Aris  2011  NKK  25m Ryggsim Mixed  Finaler  21  41.92   
Fisho Aris  2011  NKK  10  25m Frisim Mixed  Finaler  23  34.81   
Funke Filippa  2008  NKK  50m Bröstsim Mixed  Finaler  11  56.02   
Funke Filippa  2008  NKK  50m Frisim Mixed  Finaler  14  49.52   
Funke Mats  NKK  Föräldraracet  Finaler  12.82   
Fäldt Vendela  NKK  50m Bröstsim Mixed  Finaler  13  58.06   
Fäldt Vendela  NKK  50m Ryggsim Mixed  Finaler  50.42   
Fäldt Vendela  NKK  50m Frisim Mixed  Finaler  16  48.88   
Fäldt Vendela  NKK  12  25m Fjärilsim Mixed  Finaler  25.19   
Gorgis Carmen  2012  NKK  25m Bröstsim Mixed  Finaler  39  50.91   
Gorgis Carmen  2012  NKK  10  25m Frisim Mixed  Finaler  30  41.89   
Gustafsson Alvar  2009  NKK  50m Bröstsim Mixed  Finaler  14  58.32   
Gustafsson Alvar  2009  NKK  50m Frisim Mixed  Finaler  16  51.47   
Göthe Maja  2010  NKK  50m Bröstsim Mixed  Finaler  52.96   
Göthe Maja  2010  NKK  50m Ryggsim Mixed  Finaler  10  52.53   
Göthe Maja  2010  NKK  50m Frisim Mixed  Finaler  10  43.92   
Göthe Maja  2010  NKK  12  25m Fjärilsim Mixed  Finaler  24.88   
Hadziselimovic Emina  2010  NKK  50m Bröstsim Mixed  Finaler  24  1:07.17   
Hadziselimovic Emina  2010  NKK  50m Ryggsim Mixed  Finaler  19  1:11.62   
Hadziselimovic Emina  2010  NKK  50m Frisim Mixed  Finaler  27  1:11.24   
Hagelin Felicia  2007  NKK  50m Ryggsim Mixed  Finaler  51.46   
Hagelin Felicia  2007  NKK  50m Frisim Mixed  Finaler  42.70   
Hagelin Felicia  2007  NKK  12  25m Fjärilsim Mixed  Finaler  23.14   
Hagström Vera  2011  NKK  50m Bröstsim Mixed  Finaler  11  56.13   
Hagström Vera  2011  NKK  50m Ryggsim Mixed  Finaler  11  54.68   
Hagström Vera  2011  NKK  50m Frisim Mixed  Finaler  14  47.96   
Hagström Vera  2011  NKK  12  25m Fjärilsim Mixed  Finaler  26.60   
Hansen Mira  2010  NKK  25m Bröstsim Mixed  Finaler  16  34.44   
Hansen Mira  2010  NKK  10  25m Frisim Mixed  Finaler  19  33.26   
Hasanovic Amina  2007  NKK  50m Bröstsim Mixed  Finaler  48.12   
Hasanovic Amina  2007  NKK  50m Frisim Mixed  Finaler  41.22   
Helle Liljedahl Milo  2009  NKK  50m Bröstsim Mixed  Finaler  10  55.66   
Helle Liljedahl Milo  2009  NKK  50m Ryggsim Mixed  Finaler  48.77   
Helle Liljedahl Milo  2009  NKK  50m Frisim Mixed  Finaler  13  46.73   
Hjorth Max  2006  NKK  50m Bröstsim Mixed  Finaler  53.41   
Hjorth Max  2006  NKK  50m Ryggsim Mixed  Finaler  48.28   
Hjorth Max  2006  NKK  50m Frisim Mixed  Finaler  40.90   
Hjorth Max  2006  NKK  11  25m Fjärilsim Mixed  Finaler  24.07   
Jangenstedt Hannah  NKK  50m Bröstsim Mixed  Finaler  52.27   
Jangenstedt Hannah  NKK  50m Frisim Mixed  Finaler  43.38   
Jangenstedt Hannah  NKK  11  25m Fjärilsim Mixed  Finaler  21.32   
Jeles Badmaev Alissa  2010  NKK  25m Bröstsim Mixed  Finaler  31.24   
Jeles Badmaev Alissa  2010  NKK  10  25m Frisim Mixed  Finaler  26.06   
Jonsson Gustav  2011  NKK  25m Bröstsim Mixed  Finaler  30.66   
Jonsson Gustav  2011  NKK  25m Ryggsim Mixed  Finaler  29.84   
Jonsson Gustav  2011  NKK  10  25m Frisim Mixed  Finaler  25.08   
Jonsson Hugo  2009  NKK  50m Bröstsim Mixed  Finaler  27  1:11.37   
Jonsson Hugo  2009  NKK  50m Ryggsim Mixed  Finaler  13  1:01.63   
Jonsson Hugo  2009  NKK  50m Frisim Mixed  Finaler  15  50.36   
Junhage Amanda  2012  NKK  25m Bröstsim Mixed  Finaler  24  38.05   
Junhage Amanda  2012  NKK  25m Ryggsim Mixed  Finaler  12  34.31   
Junhage Amanda  2012  NKK  10  25m Frisim Mixed  Finaler  12  27.71   
Junhage Axel  2010  NKK  25m Bröstsim Mixed  Finaler  18  35.70   
Junhage Axel  2010  NKK  25m Ryggsim Mixed  Finaler  27.70   
Junhage Axel  2010  NKK  10  25m Frisim Mixed  Finaler  25.62   
Junhav Björndahl Lucas  2008  NKK  50m Bröstsim Mixed  Finaler  19  1:05.00   
Jönsson Mattias  NKK  Föräldraracet  Finaler  12.13   
Jönsson Theo  2011  NKK  50m Bröstsim Mixed  Finaler  28  1:11.67   
Jönsson Theo  2011  NKK  50m Ryggsim Mixed  Finaler  14  1:01.93   
Jönsson Theo  2011  NKK  50m Frisim Mixed  Finaler  26  1:04.77   
Karlsson Matilda  NKK  25m Bröstsim Mixed  Finaler  29.13   
Karlsson Matilda  NKK  25m Ryggsim Mixed  Finaler  32.81   
Karlsson Matilda  NKK  10  25m Frisim Mixed  Finaler  13  27.78   
Kern Edith  2009  NKK  50m Bröstsim Mixed  Finaler  15  1:00.46   
Kern Edith  2009  NKK  50m Ryggsim Mixed  Finaler  55.33   
Kindeberg Ebba  NKK  50m Bröstsim Mixed  Finaler  50.96   
Kindeberg Ebba  NKK  50m Frisim Mixed  Finaler  41.81   
Kindeberg Ebba  NKK  11  25m Fjärilsim Mixed  Finaler  21.54   
Kindeberg Olle  2010  NKK  25m Bröstsim Mixed  Finaler  31.40   
Kindeberg Olle  2010  NKK  25m Ryggsim Mixed  Finaler  19  40.12   
Kindeberg Olle  2010  NKK  10  25m Frisim Mixed  Finaler  11  26.64   
Knutsson Milo  2007  NKK  50m Bröstsim Mixed  Finaler  52.97   
Knutsson Milo  2007  NKK  50m Ryggsim Mixed  Finaler  11  58.60   
Knutsson Milo  2007  NKK  50m Frisim Mixed  Finaler  13  49.18   
Lagnestam Constancia  2009  NKK  50m Bröstsim Mixed  Finaler  51.15   
Lagnestam Constancia  2009  NKK  50m Frisim Mixed  Finaler  11  44.62   
Laine Nora  2010  NKK  25m Bröstsim Mixed  Finaler  30.72   
Laine Nora  2010  NKK  10  25m Frisim Mixed  Finaler  22.86   
Lindh Frogsjö Linus  2005  NKK  50m Bröstsim Mixed  Finaler  45.91   
Lindh Frogsjö Linus  2005  NKK  50m Ryggsim Mixed  Finaler  39.33   
Lindh Frogsjö Linus  2005  NKK  50m Frisim Mixed  Finaler  32.22   
Lindh Frogsjö Linus  2005  NKK  12  25m Fjärilsim Mixed  Finaler  17.43   
Loftås Emil  2010  NKK  25m Bröstsim Mixed  Finaler  23  37.34   
Loftås Emil  2010  NKK  25m Ryggsim Mixed  Finaler  11  33.71   
Loftås Emil  2010  NKK  10  25m Frisim Mixed  Finaler  17  31.92   
Lönn Isolde  NKK  50m Bröstsim Mixed  Finaler  51.05   
Melksson Gabriel  NKK  25m Bröstsim Mixed  Finaler  26  39.30   
Mellwing Molly  2012  NKK  25m Bröstsim Mixed  Finaler  38  50.81   
Mellwing Molly  2012  NKK  10  25m Frisim Mixed  Finaler  32  44.88   
Michael Sabrina  2010  NKK  25m Bröstsim Mixed  Finaler  41  1:15.71   
Michael Sabrina  2010  NKK  25m Ryggsim Mixed  Finaler  26  55.40   
Michael Sabrina  2010  NKK  10  25m Frisim Mixed  Finaler  34  48.25   
Micu Toma  2010  NKK  10  25m Frisim Mixed  Finaler  24.22   
Miller Matilda  2011  NKK  50m Bröstsim Mixed  Finaler  26  1:09.54   
Miller Matilda  2011  NKK  50m Frisim Mixed  Finaler  24  1:02.58   
Nichols Sasha  2009  NKK  50m Bröstsim Mixed  Finaler  21  1:05.64   
Nichols Sasha  2009  NKK  50m Ryggsim Mixed  Finaler  15  1:03.20   
Nichols Sasha  2009  NKK  50m Frisim Mixed  Finaler  23  1:01.73   
Nichols Sasha  2009  NKK  11  25m Fjärilsim Mixed  Finaler  13  30.34   
Nicolae Azaleea  2008  NKK  25m Bröstsim Mixed  Finaler  21  36.73   
Nicolae Azaleea  2008  NKK  25m Ryggsim Mixed  Finaler  25  55.11   
Nicolae Azaleea  2008  NKK  10  25m Frisim Mixed  Finaler  27  39.22   
Nilsson Aleyo  2007  NKK  50m Bröstsim Mixed  Finaler  50.94   
Nilsson Aleyo  2007  NKK  50m Ryggsim Mixed  Finaler  55.41   
Nilsson Aleyo  2007  NKK  50m Frisim Mixed  Finaler  44.13   
Nilsson Aleyo  2007  NKK  11  25m Fjärilsim Mixed  Finaler  26.15   
Nilsson Alice  2005  NKK  50m Bröstsim Mixed  Finaler  52.62   
Nilsson Alice  2005  NKK  50m Ryggsim Mixed  Finaler  47.21   
Nilsson Alice  2005  NKK  50m Frisim Mixed  Finaler  38.96   
Nilsson Alice  2005  NKK  12  25m Fjärilsim Mixed  Finaler  18.97   
Nobrant Anton  2010  NKK  50m Bröstsim Mixed  Finaler  22  1:06.61   
Nobrant Anton  2010  NKK  50m Ryggsim Mixed  Finaler  54.15   
Nobrant Anton  2010  NKK  50m Frisim Mixed  Finaler  11  47.02   
Nobrant Anton  2010  NKK  11  25m Fjärilsim Mixed  Finaler  11  30.20   
Nyberg Adman  2005  NKK  50m Bröstsim Mixed  Finaler  41.62   
Nyberg Adman  2005  NKK  50m Ryggsim Mixed  Finaler  43.79   
Nyberg Adman  2005  NKK  50m Frisim Mixed  Finaler  35.62   
Nyberg Adman  2005  NKK  12  25m Fjärilsim Mixed  Finaler  17.10   
Nyman Morgan  2010  NKK  50m Bröstsim Mixed  Finaler  14  59.27   
Nyman Morgan  2010  NKK  50m Ryggsim Mixed  Finaler  12  55.36   
Nyman Morgan  2010  NKK  50m Frisim Mixed  Finaler  12  45.07   
Nyman Morgan  2010  NKK  12  25m Fjärilsim Mixed  Finaler  10  30.01   
Nyqvist Oscar  2010  NKK  50m Frisim Mixed  Finaler  10  46.57   
Odengrund Ivar  NKK  50m Bröstsim Mixed  Finaler  13  57.84   
Odengrund Ivar  NKK  50m Ryggsim Mixed  Finaler  12  58.85   
Odengrund Ivar  NKK  50m Frisim Mixed  Finaler  45.46   
Odengrund Ivar  NKK  11  25m Fjärilsim Mixed  Finaler  10  28.81   
Pasic Adna  2011  NKK  25m Bröstsim Mixed  Finaler  20  36.33   
Pasic Adna  2011  NKK  25m Ryggsim Mixed  Finaler  13  34.99   
Pettersson Daniel  2009  NKK  50m Bröstsim Mixed  Finaler  18  1:02.95   
Pettersson Daniel  2009  NKK  50m Ryggsim Mixed  Finaler  17  1:03.80   
Pettersson Daniel  2009  NKK  50m Frisim Mixed  Finaler  21  56.33   
Pettersson Daniel  2009  NKK  11  25m Fjärilsim Mixed  Finaler  12  30.31   
Rosén Tallqvist Julian  2009  NKK  50m Ryggsim Mixed  Finaler  54.15   
Rosén Tallqvist Julian  2009  NKK  50m Frisim Mixed  Finaler  12  48.66   
Rundgren Calle  2005  NKK  50m Bröstsim Mixed  Finaler  44.64   
Rundgren Calle  2005  NKK  50m Frisim Mixed  Finaler  33.04   
Rundgren Calle  2005  NKK  12  25m Fjärilsim Mixed  Finaler  16.69   
Rundgren Clara  2007  NKK  50m Bröstsim Mixed  Finaler  46.21   
Rundgren Clara  2007  NKK  50m Ryggsim Mixed  Finaler  47.12   
Rundgren Clara  2007  NKK  50m Frisim Mixed  Finaler  41.42   
Rwabukumba Anthony  2005  NKK  50m Bröstsim Mixed  Finaler  12  57.68   
Silander Camilla  2008  NKK  25m Bröstsim Mixed  Finaler  29.66   
Silander Camilla  2008  NKK  50m Ryggsim Mixed  Finaler  10  56.37   
Silander Camilla  2008  NKK  50m Frisim Mixed  Finaler  17  54.31   
Silander Camilla  2008  NKK  11  25m Fjärilsim Mixed  Finaler  14  30.49   
Sjögren Leo  2010  NKK  25m Bröstsim Mixed  Finaler  17  35.45   
Skill Alva  NKK  25m Bröstsim Mixed  Finaler  36  48.11   
Skill Alva  NKK  10  25m Frisim Mixed  Finaler  33  46.12   
Stenqvist Meja  2011  NKK  25m Bröstsim Mixed  Finaler  27  39.60   
Stenqvist Meja  2011  NKK  10  25m Frisim Mixed  Finaler  29  40.33   
Sundberg Ebba  2003  NKK  50m Bröstsim Mixed  Finaler  49.57   
Sundberg Ebba  2003  NKK  50m Ryggsim Mixed  Finaler  48.31   
Sundberg Ebba  2003  NKK  50m Frisim Mixed  Finaler  40.23   
Sundberg Ebba  2003  NKK  12  25m Fjärilsim Mixed  Finaler  22.22   
Svahn Egon  2009  NKK  50m Frisim Mixed  Finaler  20  55.68   
Svahn Egon  2009  NKK  11  25m Fjärilsim Mixed  Finaler  15  36.40   
Svensk Ellen  2007  NKK  50m Bröstsim Mixed  Finaler  10  55.94   
Svensk Ellen  2007  NKK  50m Ryggsim Mixed  Finaler  48.38   
Svensk Ellen  2007  NKK  50m Frisim Mixed  Finaler  41.77   
Svensk Ellen  2007  NKK  11  25m Fjärilsim Mixed  Finaler  23.43   
Svensson Liv  2010  NKK  50m Bröstsim Mixed  Finaler  16  1:00.50   
Svensson Liv  2010  NKK  50m Ryggsim Mixed  Finaler  16  1:03.28   
Svensson Liv  2010  NKK  50m Frisim Mixed  Finaler  19  53.95   
Svensson Nellie  2010  NKK  25m Bröstsim Mixed  Finaler  31  42.30   
Svensson Nellie  2010  NKK  10  25m Frisim Mixed  Finaler  31  43.56   
Svensson Todd  2012  NKK  25m Bröstsim Mixed  Finaler  37  48.36   
Sürüp Rosén William  2009  NKK  25m Bröstsim Mixed  Finaler  15  33.69   
Sürüp Rosén William  2009  NKK  25m Ryggsim Mixed  Finaler  20  40.30   
Taha Menna  2006  NKK  50m Bröstsim Mixed  Finaler  17  1:02.29   
Taha Menna  2006  NKK  50m Frisim Mixed  Finaler  15  48.04   
Taha Menna  2006  NKK  11  25m Fjärilsim Mixed  Finaler  27.55   
Tapani Teodor  2010  NKK  25m Bröstsim Mixed  Finaler  30  41.07   
Tapani Teodor  2010  NKK  25m Ryggsim Mixed  Finaler  32.43   
Tapani Teodor  2010  NKK  10  25m Frisim Mixed  Finaler  24.29   
Thörn Lukas  2010  NKK  25m Bröstsim Mixed  Finaler  40  52.44   
Thörn Lukas  2010  NKK  25m Ryggsim Mixed  Finaler  22  47.50   
Thörn Lukas  2010  NKK  10  25m Frisim Mixed  Finaler  21  34.21   
Timossi Fredriksson Jonathan  2007  NKK  50m Bröstsim Mixed  Finaler  51.70   
Timossi Fredriksson Jonathan  2007  NKK  50m Ryggsim Mixed  Finaler  46.16   
Timossi Fredriksson Jonathan  2007  NKK  50m Frisim Mixed  Finaler  38.55   
Timossi Fredriksson Jonathan  2007  NKK  11  25m Fjärilsim Mixed  Finaler  21.43   
Topallaj Adela  2010  NKK  25m Bröstsim Mixed  Finaler  14  33.00   
Topallaj Adela  2010  NKK  25m Ryggsim Mixed  Finaler  31.99   
Walter Elfi  NKK  50m Bröstsim Mixed  Finaler  23  1:07.04   
Walter Elfi  NKK  50m Ryggsim Mixed  Finaler  18  1:05.22   
Valund Molly  NKK  25m Bröstsim Mixed  Finaler  29  40.32   
Valund Molly  NKK  25m Ryggsim Mixed  Finaler  27.14   
Valund Molly  NKK  10  25m Frisim Mixed  Finaler  15  30.16   
Widerström Olivia  2012  NKK  25m Bröstsim Mixed  Finaler  28  40.16   
Widerström Olivia  2012  NKK  25m Ryggsim Mixed  Finaler  15  37.75   
Widerström Olivia  2012  NKK  10  25m Frisim Mixed  Finaler  28  39.68   
                 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.22.11  Utskriftsdatum  25 november 2019 
Licensierad till: Norrköpings Kappsimningsklubb  Utskriftstid  14:02