Deltagarlista Gren 1-46 
 
  Tävling  KM 2    Utskriftsdatum  06 maj 2020   
  Tävlingsort  Norrköping    Utskriftstid  08:29   
  Arrangör  Norrköpings KK         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  10 maj 2020         
 
 
Gren 1, 100m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
57  Jakobsson Emmie  2010  NKK  AA2810  25 m  1:19.06   
55  Wåhlin Livia  2009  NKK  AC3809  25 m  1:20.63   
49  Grönberg Nora  2007  NKK  AV5807  25 m  1:23.94   
54  Xu Elisabeth  2008  NKK  AG7408  25 m  1:26.50   
53  Norén Leah  2008  NKK  AJ7808  25 m  1:29.54   
51  Andersson Isabelle  2008  NKK  AP7208  25 m  1:35.04   
60  Lagnestam Constancia  2009  NKK  AM2609  25 m  1:36.38   
59  Iwung Wanessa  2009  NKK  AM2409  25 m  1:38.33   
52  Mandzo Amina  2008  NKK  AJ8808  25 m  1:38.81   
10  63  Fäldt Vendela  2010  NKK  AE9810  25 m  1:39.16   
11  67  Hagström Vera  2011  NKK  AB4811  25 m  1:42.26   
12  62  Carrum Theoline  2010  NKK  AE9610  25 m  1:45.72   
13  61  Baca Filippa  2010  NKK  AF0210  25 m  1:58.82   
14  64  Göthe Maja  2010  NKK  AH4010  25 m     
 
Gren 2, 100m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
50  Sköld Axel  2007  NKK  AJ3707  25 m  1:14.66   
47  Basov Dimitri  2007  NKK  AJ4507  25 m  1:16.20   
48  Granqvist Jonathan  2007  NKK  AM5507  25 m  1:18.72   
46  Angland Hugo  2007  NKK  AR6907  25 m  1:20.78   
58  Helle Liljedahl Milo  2009  NKK  AJ3509  25 m  1:38.77   
66  Strandberg Isak  2010  NKK  AD6510  25 m  1:43.41   
56  Alacam Victor  2010  NKK  AC5710  25 m     
65  Nyman Morgan  2010  NKK  AC5510  25 m     
 
Gren 3, 100m Medley Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
63  Fäldt Vendela  2010  NKK  AE9810  25 m  1:46.13   
67  Hagström Vera  2011  NKK  AB4811  25 m  1:51.45   
59  Iwung Wanessa  2009  NKK  AM2409  25 m     
60  Lagnestam Constancia  2009  NKK  AM2609  25 m     
61  Baca Filippa  2010  NKK  AF0210  25 m     
62  Carrum Theoline  2010  NKK  AE9610  25 m     
64  Göthe Maja  2010  NKK  AH4010  25 m     
 
Gren 4, 100m Medley Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
65  Nyman Morgan  2010  NKK  AC5510  25 m  1:48.83   
58  Helle Liljedahl Milo  2009  NKK  AJ3509  25 m     
66  Strandberg Isak  2010  NKK  AD6510  25 m     
 
Gren 5, 50m Ryggsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
54  Xu Elisabeth  2008  NKK  AG7408  25 m  38.47   
57  Jakobsson Emmie  2010  NKK  AA2810  25 m  40.03   
55  Wåhlin Livia  2009  NKK  AC3809  25 m  40.17   
49  Grönberg Nora  2007  NKK  AV5807  25 m  40.87   
52  Mandzo Amina  2008  NKK  AJ8808  25 m  43.01   
51  Andersson Isabelle  2008  NKK  AP7208  25 m  47.49   
53  Norén Leah  2008  NKK  AJ7808  25 m  52.24   
 
Gren 6, 50m Ryggsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
50  Sköld Axel  2007  NKK  AJ3707  25 m  39.09   
48  Granqvist Jonathan  2007  NKK  AM5507  25 m  49.69   
46  Angland Hugo  2007  NKK  AR6907  25 m  52.68   
47  Basov Dimitri  2007  NKK  AJ4507  25 m     
56  Alacam Victor  2010  NKK  AC5710  25 m     
 
Gren 7, 200m Medley Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Petrovic Nikola  2004  NKK  AF5704  25 m  2:21.70   
 
Gren 8, 200m Ryggsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Kernen Emil  2002  NKK  AC7702  25 m  2:01.70   
Löfbom Philip  2003  NKK  AC0903  25 m  2:18.65   
 
Gren 9, 100m Fjärilsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Lovinge Hampus  1998  NKK  AE2998  25 m  54.90   
Lovinge Victor  2000  NKK  AD6300  25 m  58.29   
13  Lundström Silke Eric  2003  NKK  AF8903  25 m  59.12   
20  Ullstrand David  2005  NKK  AB2505  25 m  1:04.88   
 
Gren 10, 100m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Basov Sergej  2003  NKK  BA8103  25 m  55.41   
16  Mandzo Aldin  2004  NKK  AF7704  25 m  57.32   
24  Norén William  2006  NKK  AD5106  25 m  59.70   
 
Gren 11, 100m Medley Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
10  Holgersson Ebba  2005  NKK  AE7205  25 m  1:07.24   
 
Gren 12, 100m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Bladh Hazard Ebba  2004  NKK  AC5204  25 m  59.90   
18  Andersson Ylva  2005  NKK  AQ3405  25 m  1:03.10   
14  Petrovic Stefanie  2003  NKK  AL3803  25 m  1:04.92   
12  Broden Hilma  2003  NKK  AS8203  25 m  1:09.58   
 
Gren 13, 200m Medley Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Wallberg Sara  1999  NKK  AJ2899  25 m  2:21.60   
 
Gren 14, 200m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
20  Ullstrand David  2005  NKK  AB2505  25 m  2:07.45   
 
Gren 16, 50m Bröstsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
21  Werner Emma  2005  NKK  AF4605  25 m  39.41   
15  Lovinge Ellen  2004  NKK  AC6204  25 m  40.42   
 
Gren 17, 400m Medley Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
23  Hellman Jacob  2006  NKK  AF0506  25 m  5:14.20   
 
Gren 18, 50m Fjärilsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
14  Petrovic Stefanie  2003  NKK  AL3803  25 m  32.15   
15  Lovinge Ellen  2004  NKK  AC6204  25 m  35.54   
18  Andersson Ylva  2005  NKK  AQ3405  25 m  1:17.15   
 
Gren 19, 100m Bröstsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
16  Mandzo Aldin  2004  NKK  AF7704  25 m  1:12.94   
 
Gren 20, 100m Fjärilsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
12  Broden Hilma  2003  NKK  AS8203  25 m  1:17.07   
 
Gren 21, 200m Bröstsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
17  Andersson Erik  2005  NKK  AC8105  25 m  2:40.55   
 
Gren 22, 200m Fjärilsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
22  Bönnemark Carl  2006  NKK  AI0506  25 m  2:35.98   
 
Gren 23, 50m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
11  Westerlund Annie  2002  NKK  BI6402  25 m  29.01   
 
Gren 24, 50m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Lovinge Victor  2000  NKK  AD6300  25 m  23.72   
Kernen Emil  2002  NKK  AC7702  25 m  24.39   
Basov Sergej  2003  NKK  BA8103  25 m  25.13   
 
Gren 25, 100m Ryggsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Lovinge Hampus  1998  NKK  AE2998  25 m  55.95   
13  Lundström Silke Eric  2003  NKK  AF8903  25 m  1:02.88   
Petrovic Nikola  2004  NKK  AF5704  25 m  1:04.63   
19  Landin Rasmus  2005  NKK  AS3305  25 m  1:08.04   
22  Bönnemark Carl  2006  NKK  AI0506  25 m  1:09.25   
24  Norén William  2006  NKK  AD5106  25 m  1:12.56   
17  Andersson Erik  2005  NKK  AC8105  25 m  1:17.90   
 
Gren 26, 200m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Bladh Hazard Ebba  2004  NKK  AC5204  25 m  2:09.63   
10  Holgersson Ebba  2005  NKK  AE7205  25 m  2:11.55   
11  Westerlund Annie  2002  NKK  BI6402  25 m  2:25.72   
21  Werner Emma  2005  NKK  AF4605  25 m  2:37.59   
 
Gren 27, 100m Medley Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
28  Hanouch Robert  2006  NKK  AO8306  25 m  1:35.66   
41  Frogsjö Linus  2005  NKK  AG1705  25 m     
44  Nyberg Adam  2005  NKK  AZ7505  25 m     
 
Gren 28, 100m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
27  Pehlivanovic Amir  2004  NKK  BW3704  25 m  1:00.91   
25  Gong Hemming  2001  NKK  AP2701  25 m  1:02.44   
34  Jakobsson Wilmer  2008  NKK  AD5308  25 m  1:08.33   
 
Gren 29, 400m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
32  Nyman Edith  2007  NKK  Ad0407  25 m  5:26.78   
 
Gren 30, 50m Bröstsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
33  Wallberg Alicia  2007  NKK  AG9207  25 m  41.40   
29  Lovinge Tuva  2006  NKK  AG4606  25 m  42.56   
30  Andersson-Lundin Filippa  2007  NKK  AQ4207  25 m  42.77   
40  Mandorf Stella  2005  NKK  AQ7405  25 m     
43  Nobrant Emma  2005  NKK  BM9605  25 m     
 
Gren 31, 50m Fjärilsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
31  Hagström Ella  2007  NKK  AL1607  25 m  36.54   
38  El Khoury Stella  2003  NKK  CE3402  25 m     
 
Gren 32, 100m Ryggsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
26  Eidefors Cornelia  2002  NKK  BA6802  25 m  1:17.76   
 
Gren 33, 200m Ryggsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
35  Klasén Jonna  2008  NKK  AG5208  25 m  2:58.93   
 
Gren 35, 50m Ryggsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
28  Hanouch Robert  2006  NKK  AO8306  25 m  38.64   
 
Gren 36, 50m Bröstsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
27  Pehlivanovic Amir  2004  NKK  BW3704  25 m  33.86   
34  Jakobsson Wilmer  2008  NKK  AD5308  25 m  36.97   
36  Malysjev Viktor  2001  NKK  BA2701  25 m     
37  Wiktorsson Viktor  2002  NKK  AN6302  25 m     
 
Gren 37, 100m Ryggsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
32  Nyman Edith  2007  NKK  Ad0407  25 m  1:19.28   
 
Gren 38, 100m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
30  Andersson-Lundin Filippa  2007  NKK  AQ4207  25 m  1:09.65   
26  Eidefors Cornelia  2002  NKK  BA6802  25 m  1:11.55   
33  Wallberg Alicia  2007  NKK  AG9207  25 m  1:11.78   
 
Gren 39, 200m Medley Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
31  Hagström Ella  2007  NKK  AL1607  25 m  2:56.38   
 
Gren 40, 200m Medley Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
25  Gong Hemming  2001  NKK  AP2701  25 m  2:43.76   
 
Gren 41, 50m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
29  Lovinge Tuva  2006  NKK  AG4606  25 m  33.70   
38  El Khoury Stella  2003  NKK  CE3402  25 m     
40  Mandorf Stella  2005  NKK  AQ7405  25 m     
43  Nobrant Emma  2005  NKK  BM9605  25 m     
 
Gren 43, 400m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
45  Mårdh Erik  2005  NKK  AM4905  25 m  5:26.71   
 
Gren 44, 50m Fjärilsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
41  Frogsjö Linus  2005  NKK  AG1705  25 m     
44  Nyberg Adam  2005  NKK  AZ7505  25 m     
 
Gren 45, 100m Medley Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
35  Klasén Jonna  2008  NKK  AG5208  25 m  1:25.66   
 
Gren 46, 50m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
36  Malysjev Viktor  2001  NKK  BA2701  25 m  27.19   
37  Wiktorsson Viktor  2002  NKK  AN6302  25 m  33.29   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  06 maj 2020 
Licensierad till: Norrköpings Kappsimningsklubb  Utskriftstid  08:29