Resultat Totalt - Officiell 
 
  Tävling  Examenssim    Utskriftsdatum  29 november 2015   
  Tävlingsort  Norrköping    Utskriftstid  19:04   
  Arrangör           
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  29 november 2015         
 
 
Gren 1, 50m Bröstsim Mixed, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Martin Johansson  1999  Norrköpings Kappsimningsklubb            40.10   
Hemming Gong  2001  Norrköpings Kappsimningsklubb            40.40   
Viktor Malysjev  2001  Norrköpings Kappsimningsklubb            41.59   
Joakim Sühl  2000  Norrköpings Kappsimningsklubb            41.72   
Wictor Jonas  2000  Norrköpings Kappsimningsklubb            44.04   
Alexander Törnqvist  2002  Norrköpings Kappsimningsklubb            45.29   
Maja Axelsson  Norrköpings Kappsimningsklubb            45.69   
Annie Westerlund  2002  Norrköpings Kappsimningsklubb            45.93   
Wilhelm Bäckström  Norrköpings Kappsimningsklubb            45.97   
10  Erik Westerberg  Norrköpings Kappsimningsklubb            47.04   
11  Viktor Wiktorsson  2002  Norrköpings Kappsimningsklubb            47.27   
12  Martin Wallberg  2002  Norrköpings Kappsimningsklubb            48.09   
13  Oscar Wågman  2001  Norrköpings Kappsimningsklubb            48.79   
14  Emelie Aröd  2002  Norrköpings Kappsimningsklubb            48.80   
15  Vilma Könemann  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb            49.62   
16  Wiktor Wardhoff  2002  Norrköpings Kappsimningsklubb            49.64   
17  Louise Aröd  2002  Norrköpings Kappsimningsklubb            49.74   
18  Moa Sjöberg  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb            49.76   
19  Johanna Björklund  2002  Norrköpings Kappsimningsklubb            49.79   
20  Fredrik Holmberg  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb            49.89   
21  David Ullstrand  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            50.53   
22  Aldin Mandzo  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb            50.79   
23  Alexander Hiulumäki  2002  Norrköpings Kappsimningsklubb            50.83   
24  Torbjörn Larsson  2003  Norrköpings Kappsimningsklubb            51.21   
25  Julia Stenström  Norrköpings Kappsimningsklubb            52.19   
26  Emma Könemann  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb            53.42   
27  Erik Aröd  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb            53.64   
28  William Norén  2006  Norrköpings Kappsimningsklubb            54.60   
29  Emma Werner  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            55.00   
30  Stella Mandorf  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            55.09   
31  Linus Wigh  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            55.42   
32  Elin Wallberg  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb            55.93   
33  Nora Blom  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            56.76   
34  Tilde Lundkvist  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            56.84   
35  Waldemar Bäckström  Norrköpings Kappsimningsklubb            57.25   
36  Stella El Khoury  2003  Norrköpings Kappsimningsklubb            57.37   
37  Aisa Adilovic  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb            57.73   
38  Jacob Hellman  2006  Norrköpings Kappsimningsklubb            58.39   
39  Ronja Flanagan  2006  Norrköpings Kappsimningsklubb            58.61   
40  Karl Schlyter  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            59.32   
41  Ellen Svanqvist  Norrköpings Kappsimningsklubb            59.85   
42  Alma Malm  2008  Norrköpings Kappsimningsklubb            1:00.63   
43  Julia Malki  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            1:01.25   
44  Tuva Lovinge  2007  Norrköpings Kappsimningsklubb            1:02.83   
45  Otto Holmberg  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            1:03.78   
46  Nova Lundkvist  2007  Norrköpings Kappsimningsklubb            1:05.72   
47  Alice Westerberg  2007  Norrköpings Kappsimningsklubb            1:05.89   
47  Emil Ströberg  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            1:05.89   
49  Ludwig Kaltenecker  2006  Norrköpings Kappsimningsklubb            1:05.98   
50  Petter Lindquist  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            1:06.07   
51  Olle Blom  2007  Norrköpings Kappsimningsklubb            1:06.16   
52  Vera Lundssell  2006  Norrköpings Kappsimningsklubb            1:06.31   
53  Maciej Wojciechowski  2003  Norrköpings Kappsimningsklubb            1:07.22   
54  Alicia Wallberg  2007  Norrköpings Kappsimningsklubb            1:07.29   
55  Rebecka Hiulumäki  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            1:07.92   
56  Emma Karabas  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            1:07.94   
57  Linus Lindh Frogsjö  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            1:07.98   
58  Carl Rundgren  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            1:09.34   
59  Melker Karlsson  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            1:10.77   
60  Valter Ericsson  2008  Norrköpings Kappsimningsklubb            1:14.54   
61  Joonas Nordqvist  2006  Norrköpings Kappsimningsklubb            1:14.84   
62  Vincent Piotrowski  2006  Norrköpings Kappsimningsklubb            1:16.26   
63  Cecilia Issa  2000  Norrköpings Kappsimningsklubb            1:45.21   
                     
 
Gren 2, 25m Bröstsim Mixed, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Simon Fahlstedt  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb            25.16   
Damin Hadziselimovic  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            25.82   
Ivana Joncevska  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb            27.12   
Smilla Andersson  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            27.40   
Ella Nordlinder  2006  Norrköpings Kappsimningsklubb            28.11   
John Kinnander  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb            29.48   
Emelie Walter  2006  Norrköpings Kappsimningsklubb            29.94   
Clara Rundgren  2007  Norrköpings Kappsimningsklubb            30.38   
Tomass Sveikats  2006  Norrköpings Kappsimningsklubb            30.48   
10  Linnea Sjöwall  2007  Norrköpings Kappsimningsklubb            30.76   
11  Ebba Falk  2006  Norrköpings Kappsimningsklubb            31.51   
12  Andreas Stridh  Norrköpings Kappsimningsklubb            32.04   
13  Filip Gyllenhammar  2007  Norrköpings Kappsimningsklubb            32.15   
14  Filippa Andersson Lundin  2007  Norrköpings Kappsimningsklubb            32.56   
15  Nora Grönberg  2007  Norrköpings Kappsimningsklubb            33.61   
16  Lova Garper  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            33.94   
17  Ella Hagström  2007  Norrköpings Kappsimningsklubb            34.93   
18  Tuva Wennerth  2008  Norrköpings Kappsimningsklubb            36.03   
19  Anna-Maria Joncevska  2007  Norrköpings Kappsimningsklubb            36.22   
20  Benjamin Baca  2008  Norrköpings Kappsimningsklubb            36.94   
21  Livia Wåhlin  Norrköpings Kappsimningsklubb            37.05   
22  Johanna To  2006  Norrköpings Kappsimningsklubb            37.37   
23  Andreas Lindquist  2007  Norrköpings Kappsimningsklubb            38.88   
24  Martina Meyer  2008  Norrköpings Kappsimningsklubb            39.75   
25  Ella Bergholtz  2007  Norrköpings Kappsimningsklubb            40.39   
26  Isabella Högne  2009  Norrköpings Kappsimningsklubb            41.25   
27  Elisabeth Wang Xu  2008  Norrköpings Kappsimningsklubb            41.91   
28  Jonna Klasen  2008  Norrköpings Kappsimningsklubb            44.67   
29  Alma Walter  2007  Norrköpings Kappsimningsklubb            49.55   
Moa Svaqvist  Norrköpings Kappsimningsklubb            DNS   
                     
 
Gren 3, 50m Ryggsim Mixed, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Ernests Ågren  1999  Norrköpings Kappsimningsklubb            38.18   
Annie Westerlund  2002  Norrköpings Kappsimningsklubb            40.83   
Martin Johansson  1999  Norrköpings Kappsimningsklubb            41.06   
Viktor Malysjev  2001  Norrköpings Kappsimningsklubb            42.17   
Wictor Jonas  2000  Norrköpings Kappsimningsklubb            42.21   
George Youssef  2000  Norrköpings Kappsimningsklubb            42.33   
Joakim Sühl  2000  Norrköpings Kappsimningsklubb            42.33   
Hemming Gong  2001  Norrköpings Kappsimningsklubb            42.92   
Martin Wallberg  2002  Norrköpings Kappsimningsklubb            43.06   
10  Oliver Björklund  2002  Norrköpings Kappsimningsklubb            43.73   
11  Wilhelm Bäckström  Norrköpings Kappsimningsklubb            44.31   
12  Maja Axelsson  Norrköpings Kappsimningsklubb            44.88   
13  Aldin Mandzo  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb            46.05   
14  Tilde Ainerfors  2002  Norrköpings Kappsimningsklubb            46.08   
15  Wiktor Wardhoff  2002  Norrköpings Kappsimningsklubb            46.22   
16  Alexander Törnqvist  2002  Norrköpings Kappsimningsklubb            47.75   
17  Emma Werner  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            48.12   
18  Moa Sjöberg  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb            48.63   
19  Fredrik Holmberg  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb            48.73   
20  David Ullstrand  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            50.32   
21  Jacob Hellman  2006  Norrköpings Kappsimningsklubb            50.43   
22  Otto Holmberg  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            50.50   
23  Johanna Björklund  2002  Norrköpings Kappsimningsklubb            50.82   
24  Aisa Adilovic  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb            51.23   
25  Ronja Flanagan  2006  Norrköpings Kappsimningsklubb            51.98   
26  Emina Adilovic  2003  Norrköpings Kappsimningsklubb            52.16   
27  Stella El Khoury  2003  Norrköpings Kappsimningsklubb            52.93   
28  Nora Blom  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            54.09   
29  Vilma Könemann  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb            54.83   
30  Linus Wigh  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            54.84   
31  Emma Könemann  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb            55.81   
32  Stella Björklund  2006  Norrköpings Kappsimningsklubb            56.43   
33  Linus Lindh Frogsjö  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            57.09   
34  William Norén  2006  Norrköpings Kappsimningsklubb            57.22   
35  Julia Stenström  Norrköpings Kappsimningsklubb            57.46   
36  Elin Wallberg  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb            57.81   
37  Alma Malm  2008  Norrköpings Kappsimningsklubb            57.94   
38  Tuva Lovinge  2007  Norrköpings Kappsimningsklubb            58.20   
39  Alexander Hiulumäki  2002  Norrköpings Kappsimningsklubb            58.55   
40  Ellen Svanqvist  Norrköpings Kappsimningsklubb            58.99   
41  Olle Blom  2007  Norrköpings Kappsimningsklubb            59.02   
42  Stella Mandorf  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            59.04   
43  Adrian Björklund  2002  Norrköpings Kappsimningsklubb            59.16   
43  Rebecka Hiulumäki  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            59.16   
45  Waldemar Bäckström  Norrköpings Kappsimningsklubb            1:00.37   
46  Vera Lundssell  2006  Norrköpings Kappsimningsklubb            1:01.22   
47  Emil Ströberg  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            1:01.27   
48  Albina Mustafic  2006  Norrköpings Kappsimningsklubb            1:01.85   
49  Joonas Nordqvist  2006  Norrköpings Kappsimningsklubb            1:05.39   
50  Maciej Wojciechowski  2003  Norrköpings Kappsimningsklubb            1:05.72   
51  Ludwig Kaltenecker  2006  Norrköpings Kappsimningsklubb            1:06.29   
52  Irma Salihovic  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            1:06.39   
53  Emma Karabas  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            1:10.29   
54  Cecilia Issa  2000  Norrköpings Kappsimningsklubb            1:21.55   
                     
 
Gren 4, Föräldraracet, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m  100m  150m    Tid  Status 











 
Jonathan Sühl  Norrköpings Kappsimningsklubb    12.20        12.20   
Oskar Renåker  Norrköpings Kappsimningsklubb    12.57        12.57   
Jonas Mandorf  Norrköpings Kappsimningsklubb    12.72        12.72   
Anders Westerberg  Norrköpings Kappsimningsklubb    13.40        13.40   
Jonas Nilsson  Norrköpings Kappsimningsklubb    14.50        14.50   
Henrik Andersson  Norrköpings Kappsimningsklubb    14.57        14.57   
Ola Jonsson  Norrköpings Kappsimningsklubb    15.01        15.01   
Caj Baca  Norrköpings Kappsimningsklubb    15.74        15.74   
Charlotte Masreliez  Norrköpings Kappsimningsklubb    16.42        16.42   
10  Björn Dilton  Norrköpings Kappsimningsklubb    16.46        16.46   
11  Mats Lindquist  Norrköpings Kappsimningsklubb    16.97        16.97   
12  Johan Grönberg  2007  Norrköpings Kappsimningsklubb    19.91        19.91   
13  Richard Nilsson  Norrköpings Kappsimningsklubb    22.46        22.46   
14  Ida Ling Flanagan  Norrköpings Kappsimningsklubb    23.97        23.97   
15  Elin Bengtsson  Norrköpings Kappsimningsklubb    31.63        31.63   
16  Khuloud Youssef  Norrköpings Kappsimningsklubb    35.50        35.50   
                     
 
Gren 5, 25m Ryggsim Mixed, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Ella Nordlinder  2006  Norrköpings Kappsimningsklubb            24.79   
Filippa Andersson Lundin  2007  Norrköpings Kappsimningsklubb            27.67   
John Kinnander  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb            28.16   
Filip Gyllenhammar  2007  Norrköpings Kappsimningsklubb            30.68   
Clara Rundgren  2007  Norrköpings Kappsimningsklubb            31.72   
Damin Hadziselimovic  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            33.87   
Jenice Lemon  Norrköpings Kappsimningsklubb            34.30   
Tomass Sveikats  2006  Norrköpings Kappsimningsklubb            36.69   
Jonna Klasen  2008  Norrköpings Kappsimningsklubb            36.71   
10  Johanna To  2006  Norrköpings Kappsimningsklubb            37.00   
11  Benjamin Baca  2008  Norrköpings Kappsimningsklubb            38.25   
12  Ella Bergholtz  2007  Norrköpings Kappsimningsklubb            40.30   
13  Elisabeth Wang Xu  2008  Norrköpings Kappsimningsklubb            41.91   
14  Livia Wåhlin  Norrköpings Kappsimningsklubb            44.22   
Linnea Sjöwall  2007  Norrköpings Kappsimningsklubb            DNS   
                     
 
Gren 6, 50m Frisim Mixed, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Ernests Ågren  1999  Norrköpings Kappsimningsklubb            29.61   
Hemming Gong  2001  Norrköpings Kappsimningsklubb            30.65   
Martin Johansson  1999  Norrköpings Kappsimningsklubb            31.23   
Wictor Jonas  2000  Norrköpings Kappsimningsklubb            32.31   
Joakim Sühl  2000  Norrköpings Kappsimningsklubb            33.53   
Viktor Malysjev  2001  Norrköpings Kappsimningsklubb            33.62   
George Youssef  2000  Norrköpings Kappsimningsklubb            33.97   
Maja Axelsson  Norrköpings Kappsimningsklubb            34.65   
Annie Westerlund  2002  Norrköpings Kappsimningsklubb            36.15   
10  Oscar Wågman  2001  Norrköpings Kappsimningsklubb            37.17   
11  Wilhelm Bäckström  Norrköpings Kappsimningsklubb            37.19   
12  Aldin Mandzo  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb            38.23   
13  Fredrik Holmberg  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb            38.40   
14  Erik Westerberg  Norrköpings Kappsimningsklubb            39.20   
15  Alexander Törnqvist  2002  Norrköpings Kappsimningsklubb            39.41   
16  Oliver Björklund  2002  Norrköpings Kappsimningsklubb            39.51   
17  David Ullstrand  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            39.73   
18  Tilde Ainerfors  2002  Norrköpings Kappsimningsklubb            40.33   
19  Adrian Björklund  2002  Norrköpings Kappsimningsklubb            41.01   
20  Emelie Aröd  2002  Norrköpings Kappsimningsklubb            41.15   
21  Moa Sjöberg  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb            42.09   
22  Erik Aröd  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb            42.51   
23  Wiktor Wardhoff  2002  Norrköpings Kappsimningsklubb            42.90   
24  Johanna Björklund  2002  Norrköpings Kappsimningsklubb            43.11   
25  Emina Adilovic  2003  Norrköpings Kappsimningsklubb            43.58   
26  Otto Holmberg  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            43.64   
27  Jacob Hellman  2006  Norrköpings Kappsimningsklubb            43.94   
28  Aisa Adilovic  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb            44.44   
29  Viktor Wiktorsson  2002  Norrköpings Kappsimningsklubb            44.76   
30  Nora Blom  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            45.49   
31  Alexander Hiulumäki  2002  Norrköpings Kappsimningsklubb            45.74   
32  William Norén  2006  Norrköpings Kappsimningsklubb            45.95   
33  Ronja Flanagan  2006  Norrköpings Kappsimningsklubb            47.32   
34  Emma Werner  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            47.52   
35  Vilma Könemann  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb            47.60   
36  Emma Könemann  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb            47.72   
37  Karl Schlyter  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            48.45   
38  Waldemar Bäckström  Norrköpings Kappsimningsklubb            48.58   
39  Julia Stenström  Norrköpings Kappsimningsklubb            48.65   
40  Torbjörn Larsson  2003  Norrköpings Kappsimningsklubb            49.34   
41  Tilde Lundkvist  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            50.11   
42  Olle Blom  2007  Norrköpings Kappsimningsklubb            50.40   
43  Elin Wallberg  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb            50.67   
44  Linus Wigh  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            50.82   
45  Linus Lindh Frogsjö  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            50.94   
46  Stella Mandorf  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            51.29   
47  Alice Westerberg  2007  Norrköpings Kappsimningsklubb            51.38   
48  Rebecka Hiulumäki  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            52.31   
49  Vera Lundssell  2006  Norrköpings Kappsimningsklubb            52.41   
50  Tuva Lovinge  2007  Norrköpings Kappsimningsklubb            52.73   
51  Valter Ericsson  2008  Norrköpings Kappsimningsklubb            52.75   
52  Maciej Wojciechowski  2003  Norrköpings Kappsimningsklubb            52.76   
53  Stella El Khoury  2003  Norrköpings Kappsimningsklubb            53.89   
54  Nova Lundkvist  2007  Norrköpings Kappsimningsklubb            54.42   
55  Carl Rundgren  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            54.82   
56  Julia Malki  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            56.94   
57  Ludwig Kaltenecker  2006  Norrköpings Kappsimningsklubb            57.32   
58  Emil Ströberg  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            57.60   
59  Alma Malm  2008  Norrköpings Kappsimningsklubb            58.08   
60  Alicia Wallberg  2007  Norrköpings Kappsimningsklubb            58.89   
61  Emma Karabas  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            59.85   
62  Melker Karlsson  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            1:02.57   
63  Ellen Svanqvist  Norrköpings Kappsimningsklubb            1:04.69   
64  Joonas Nordqvist  2006  Norrköpings Kappsimningsklubb            1:07.03   
65  Cecilia Issa  2000  Norrköpings Kappsimningsklubb            1:27.93   
Irma Salihovic  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            DNS   
                     
 
Gren 7, 25m Frisim Mixed, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Amir Pehlivanovic  2007  Norrköpings Kappsimningsklubb            20.26   
Jacob Strand  2006  Norrköpings Kappsimningsklubb            21.47   
John Kinnander  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb            21.93   
Ella Nordlinder  2006  Norrköpings Kappsimningsklubb            23.05   
Emelie Walter  2006  Norrköpings Kappsimningsklubb            23.42   
Smilla Andersson  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            23.58   
Filippa Andersson Lundin  2007  Norrköpings Kappsimningsklubb            24.78   
Aleyo Nilsson  Norrköpings Kappsimningsklubb            25.23   
Damin Hadziselimovic  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            25.63   
10  Ebba Falk  2006  Norrköpings Kappsimningsklubb            26.94   
11  Ella Hagström  2007  Norrköpings Kappsimningsklubb            27.22   
12  Tomass Sveikats  2006  Norrköpings Kappsimningsklubb            27.40   
13  Filip Gyllenhammar  2007  Norrköpings Kappsimningsklubb            28.40   
14  Linnea Sjöwall  2007  Norrköpings Kappsimningsklubb            28.49   
15  Clara Rundgren  2007  Norrköpings Kappsimningsklubb            28.86   
16  Martina Meyer  2008  Norrköpings Kappsimningsklubb            29.39   
17  Jenice Lemon  Norrköpings Kappsimningsklubb            30.59   
18  Lova Garper  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            30.73   
19  Oskar Werner  2008  Norrköpings Kappsimningsklubb            32.83   
20  Benjamin Baca  2008  Norrköpings Kappsimningsklubb            33.29   
21  Philip Dahlen  2006  Norrköpings Kappsimningsklubb            33.46   
22  Jonna Klasen  2008  Norrköpings Kappsimningsklubb            34.23   
23  Johanna To  2006  Norrköpings Kappsimningsklubb            37.00   
24  Andreas Lindquist  2007  Norrköpings Kappsimningsklubb            37.73   
25  Ella Bergholtz  2007  Norrköpings Kappsimningsklubb            38.52   
26  Alma Walter  2007  Norrköpings Kappsimningsklubb            39.63   
27  Elisabeth Wang Xu  2008  Norrköpings Kappsimningsklubb            48.05   
Moa Svaqvist  Norrköpings Kappsimningsklubb            DNS   
                     
 
Gren 8, 25m Fjärilsim Mixed, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Ernests Ågren  1999  Norrköpings Kappsimningsklubb            14.17   
Hemming Gong  2001  Norrköpings Kappsimningsklubb            14.81   
Joakim Sühl  2000  Norrköpings Kappsimningsklubb            15.73   
George Youssef  2000  Norrköpings Kappsimningsklubb            16.98   
Viktor Malysjev  2001  Norrköpings Kappsimningsklubb            17.01   
Martin Johansson  1999  Norrköpings Kappsimningsklubb            17.21   
Annie Westerlund  2002  Norrköpings Kappsimningsklubb            18.24   
Louise Aröd  2002  Norrköpings Kappsimningsklubb            19.04   
Oscar Wågman  2001  Norrköpings Kappsimningsklubb            19.08   
10  Maja Axelsson  Norrköpings Kappsimningsklubb            19.37   
11  Martin Wallberg  2002  Norrköpings Kappsimningsklubb            19.98   
12  Tilde Ainerfors  2002  Norrköpings Kappsimningsklubb            20.00   
13  Oliver Björklund  2002  Norrköpings Kappsimningsklubb            20.17   
14  Moa Sjöberg  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb            20.32   
15  Erik Westerberg  Norrköpings Kappsimningsklubb            21.52   
16  Fredrik Holmberg  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb            21.85   
17  Emma Könemann  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb            22.53   
18  David Ullstrand  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            22.84   
19  Vilma Könemann  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb            22.89   
20  William Norén  2006  Norrköpings Kappsimningsklubb            23.28   
21  Emma Werner  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            23.48   
22  Viktor Wiktorsson  2002  Norrköpings Kappsimningsklubb            23.62   
23  Nora Blom  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            24.48   
24  Stella Björklund  2006  Norrköpings Kappsimningsklubb            25.10   
25  Aldin Mandzo  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb            25.28   
26  Tilde Lundkvist  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            25.37   
27  Wiktor Wardhoff  2002  Norrköpings Kappsimningsklubb            25.61   
28  Tuva Lovinge  2007  Norrköpings Kappsimningsklubb            25.69   
29  Aisa Adilovic  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb            26.41   
30  Elin Wallberg  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb            27.47   
31  Olle Blom  2007  Norrköpings Kappsimningsklubb            28.06   
32  Otto Holmberg  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            28.45   
33  Alma Malm  2008  Norrköpings Kappsimningsklubb            28.48   
34  Stella Mandorf  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            28.54   
35  Linus Lindh Frogsjö  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            28.60   
36  Ronja Flanagan  2006  Norrköpings Kappsimningsklubb            29.12   
37  Emma Karabas  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            29.58   
38  Nova Lundkvist  2007  Norrköpings Kappsimningsklubb            30.02   
39  Emil Ströberg  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            30.14   
40  Petter Lindquist  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            30.49   
41  Maciej Wojciechowski  2003  Norrköpings Kappsimningsklubb            32.49   
42  Melker Karlsson  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            34.42   
43  Cecilia Issa  2000  Norrköpings Kappsimningsklubb            58.47   
Wictor Jonas  2000  Norrköpings Kappsimningsklubb            DNS   
Wilhelm Bäckström  Norrköpings Kappsimningsklubb            DNS   
Stella El Khoury  2003  Norrköpings Kappsimningsklubb            DNF   
                     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.00  Utskriftsdatum  29 november 2015 
Licensierad till: Norrköpings Kappsimningsklubb  Utskriftstid  19:04