Resultat Totalt - Officiell 
 
  Tävling  Tvärsim    Utskriftsdatum  08 november 2015   
  Tävlingsort  Norrköping    Utskriftstid  18:13   
  Arrangör  NKK         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  08 november 2015         
 
 
Gren 1, Fjäril, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening  50m  100m  150m    Tid  Status 











 
Anesa Alic  Norrköpings Kappsimningsklubb    12.79        12.79   
Tilde Lundkvist  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb    13.62        13.62   
Stella El Khoury  2003  Norrköpings Kappsimningsklubb    13.69        13.69   
Emma Karabas  Norrköpings Kappsimningsklubb            13.70   
Nora Blom  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb    13.75        13.75   
Albina Mustafic  2006  Norrköpings Kappsimningsklubb    14.60        14.60   
Otto Holmberg  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb    14.68        14.68   
Olle Blom  2007  Norrköpings Kappsimningsklubb    14.88        14.88   
Tuva Lovinge  2007  Norrköpings Kappsimningsklubb    14.94        14.94   
10  Emil Ströberg  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb    14.97        14.97   
11  Ebba Sundberg  2003  Norrköpings Kappsimningsklubb    15.04        15.04   
12  Jennifer Issa  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb    15.27        15.27   
13  Andriana Nehem Chamoun  2003  Norrköpings Kappsimningsklubb    15.32        15.32   
13  Edith Nyman  2007  Norrköpings Kappsimningsklubb    15.32        15.32   
15  Haris Dzanic  Norrköpings Kappsimningsklubb    15.33        15.33   
16  Maciej Wojciechowski  2003  Norrköpings Kappsimningsklubb    15.34        15.34   
17  Linus Frogsjö  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb    15.81        15.81   
17  Stella Mandorf  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb    15.81        15.81   
19  Alma Malm  2008  Norrköpings Kappsimningsklubb    15.87        15.87   
20  Nova Lundkvist  2007  Norrköpings Kappsimningsklubb    16.44        16.44   
21  Petter Lindquist  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb    17.11        17.11   
22  Melker Karlsson  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb    17.37        17.37   
23  Rasul Kadylov  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb    17.39        17.39   
24  Alice Westerberg  2007  Norrköpings Kappsimningsklubb    17.67        17.67   
25  Valter Ericsson  2008  Norrköpings Kappsimningsklubb    18.20        18.20   
26  Jonathan Pettersson  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb    18.58        18.58   
27  Carl Rundgren  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb    18.64        18.64   
28  Loove Janzon  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb    19.08        19.08   
29  Cecilia Issa  2000  Norrköpings Kappsimningsklubb    23.76        23.76   
                     
 
Gren 2, Bröstsim, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening  50m  100m  150m    Tid  Status 











 
Simon Fahlstedt  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb    14.58        14.58   
Viktor Danielsson  2003  Norrköpings Kappsimningsklubb    14.79        14.79   
Damin Hadziselimovic  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb    14.91        14.91   
Smilla Andersson  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb    14.91        14.91   
Emelie Walter  2006  Norrköpings Kappsimningsklubb    15.11        15.11   
Ivana Joncevska  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb    15.37        15.37   
Amir Pehlivanovic  2007  Norrköpings Kappsimningsklubb    15.40        15.40   
Hirad Taghdiri  2006  Norrköpings Kappsimningsklubb    15.40        15.40   
John Kinnander  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb    15.62        15.62   
10  Benjamin Baca  2008  Norrköpings Kappsimningsklubb    16.69        16.69   
11  Thea Östelius  2007  Norrköpings Kappsimningsklubb    16.80        16.80   
12  Ella Nordlinder  2006  Norrköpings Kappsimningsklubb    16.90        16.90   
13  Tomass Sveikats  2006  Norrköpings Kappsimningsklubb    17.09        17.09   
14  Ella Hagström  2007  Norrköpings Kappsimningsklubb    17.23        17.23   
15  Linnea Sjöwall  2007  Norrköpings Kappsimningsklubb    17.40        17.40   
16  Nora Grönberg  2007  Norrköpings Kappsimningsklubb    17.67        17.67   
17  Antonio Aziz  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb    17.71        17.71   
18  Alexander Lind  2007  Norrköpings Kappsimningsklubb    17.73        17.73   
19  Stella Ryman Ravander  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb    17.77        17.77   
20  Clara Rundgren  2007  Norrköpings Kappsimningsklubb    17.79        17.79   
21  Filip Gyllenhammar  2007  Norrköpings Kappsimningsklubb    17.83        17.83   
22  Pernilla Sühl  2007  Norrköpings Kappsimningsklubb    18.05        18.05   
23  Filip Ekström  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb    18.08        18.08   
24  Ebba Falk  2006  Norrköpings Kappsimningsklubb    18.18        18.18   
25  Hampus Sällberg  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb    18.32        18.32   
25  Hanna Pettersson  2006  Norrköpings Kappsimningsklubb    18.32        18.32   
27  Irma Salihovic  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb    18.37        18.37   
28  Lova Garper  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb    18.91        18.91   
29  Anna-Maria Joncevska  2007  Norrköpings Kappsimningsklubb    18.96        18.96   
30  Michelle Mrsic Jugovic  2008  Norrköpings Kappsimningsklubb    19.74        19.74   
31  Martina Meyer  2008  Norrköpings Kappsimningsklubb    19.83        19.83   
32  Sofia Carlsson  2006  Norrköpings Kappsimningsklubb    20.26        20.26   
33  Mario Boutros  2007  Norrköpings Kappsimningsklubb    22.43        22.43   
Martina Meyer  2008  Norrköpings Kappsimningsklubb            DNS   
                     
 
Gren 3, Ryggsim, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening  50m  100m  150m    Tid  Status 











 
Jacob Hellman  2006  Norrköpings Kappsimningsklubb    12.16        12.16   
Anesa Alic  Norrköpings Kappsimningsklubb    12.90        12.90   
Otto Holmberg  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb    13.22        13.22   
Nora Blom  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb    13.31        13.31   
Emil Ströberg  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb    13.67        13.67   
Tilde Lundkvist  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb    14.17        14.17   
Haris Dzanic  Norrköpings Kappsimningsklubb    14.44        14.44   
Erik Mårdh  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb    14.68        14.68   
Jennifer Issa  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb    14.79        14.79   
10  Albina Mustafic  2006  Norrköpings Kappsimningsklubb    15.13        15.13   
11  Edith Nyman  2007  Norrköpings Kappsimningsklubb    15.20        15.20   
12  Olle Blom  2007  Norrköpings Kappsimningsklubb    15.21        15.21   
13  Carl Rundgren  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb    15.29        15.29   
14  Ebba Sundberg  2003  Norrköpings Kappsimningsklubb    15.37        15.37   
15  Helmi Fåhraeus  2006  Norrköpings Kappsimningsklubb    15.42        15.42   
16  Stella Mandorf  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb    15.70        15.70   
17  Alma Malm  2008  Norrköpings Kappsimningsklubb    16.02        16.02   
18  Engla Fahlen  2006  Norrköpings Kappsimningsklubb    16.06        16.06   
19  Stella El Khoury  2003  Norrköpings Kappsimningsklubb    16.20        16.20   
20  Maciej Wojciechowski  2003  Norrköpings Kappsimningsklubb    16.54        16.54   
21  Tuva Lovinge  2007  Norrköpings Kappsimningsklubb    16.62        16.62   
22  Jonathan Pettersson  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb    16.67        16.67   
23  Loove Janzon  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb    16.80        16.80   
24  Alice Westerberg  2007  Norrköpings Kappsimningsklubb    16.86        16.86   
25  Ludwig Kaltenecker  2006  Norrköpings Kappsimningsklubb    16.98        16.98   
26  Linus Frogsjö  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb    17.13        17.13   
27  Nova Lundkvist  2007  Norrköpings Kappsimningsklubb    17.37        17.37   
28  Valter Ericsson  2008  Norrköpings Kappsimningsklubb    17.39        17.39   
29  Emma Karabas  Norrköpings Kappsimningsklubb    17.50        17.50   
30  Joonas Nordqvist  2006  Norrköpings Kappsimningsklubb    17.75        17.75   
31  Petter Lindquist  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb    17.80        17.80   
32  Melker Karlsson  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb    17.95        17.95   
33  Irma Salihovic  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb    18.57        18.57   
34  Freja Freden Hjalmarsson  2007  Norrköpings Kappsimningsklubb    19.55        19.55   
35  Rasul Kadylov  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb    19.57        19.57   
36  Cecilia Issa  2000  Norrköpings Kappsimningsklubb    21.85        21.85   
                     
 
Gren 4, Bröstsim, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening  50m  100m  150m    Tid  Status 











 
Amanda Jansson  2006  Norrköpings Kappsimningsklubb    14.95        14.95   
Nathalie Junhav-Lyrehag  2006  Norrköpings Kappsimningsklubb    16.04        16.04   
Siri Sandström  2006  Norrköpings Kappsimningsklubb    17.43        17.43   
Milton Jancev  2007  Norrköpings Kappsimningsklubb    18.54        18.54   
Noah Mansour  2007  Norrköpings Kappsimningsklubb    18.87        18.87   
Ebba Kindeberg  2007  Norrköpings Kappsimningsklubb    19.09        19.09   
Tuva Junhav-Lyrehag  2008  Norrköpings Kappsimningsklubb    19.37        19.37   
Johanna To  2006  Norrköpings Kappsimningsklubb    19.59        19.59   
Andreas Lindquist  2007  Norrköpings Kappsimningsklubb    19.78        19.78   
10  Ella Lindgren  2007  Norrköpings Kappsimningsklubb    19.92        19.92   
11  Max Hjorth  2006  Norrköpings Kappsimningsklubb    20.07        20.07   
12  Koppany Csog  2006  Norrköpings Kappsimningsklubb    20.41        20.41   
13  Emma Nobrant  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb    20.54        20.54   
14  Mounir Ibrahim  2006  Norrköpings Kappsimningsklubb    20.97        20.97   
15  Dorothea Holmberg  2007  Norrköpings Kappsimningsklubb    21.60        21.60   
16  Inez Tiensuu  2008  Norrköpings Kappsimningsklubb    22.07        22.07   
17  Andrej Hristov  2008  Norrköpings Kappsimningsklubb    22.24        22.24   
18  Rasmus Ban  2008  Norrköpings Kappsimningsklubb    22.57        22.57   
19  Isabella Högne  2009  Norrköpings Kappsimningsklubb    22.95        22.95   
20  Viktor Rahm  2008  Norrköpings Kappsimningsklubb    23.57        23.57   
21  Jonna Klasén  2008  Norrköpings Kappsimningsklubb    23.93        23.93   
22  Melvin Engström  2007  Norrköpings Kappsimningsklubb    24.68        24.68   
23  Elisabeth Wang Xu  2008  Norrköpings Kappsimningsklubb    25.22        25.22   
24  Moa Svanqvist  2006  Norrköpings Kappsimningsklubb    25.74        25.74   
25  Hanna Sällberg  2007  Norrköpings Kappsimningsklubb    26.74        26.74   
26  Alma Walter  2007  Norrköpings Kappsimningsklubb    26.77        26.77   
27  Albin Eklund  2007  Norrköpings Kappsimningsklubb    28.13        28.13   
Albin Jönsson  2008  Norrköpings Kappsimningsklubb            DNS   
Denise Carlsson-Palos  2007  Norrköpings Kappsimningsklubb            DNS   
                     
 
Gren 5, Crawl, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening  50m  100m  150m    Tid  Status 











 
John Kinnander  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb    11.83        11.83   
Viktor Danielsson  2003  Norrköpings Kappsimningsklubb    12.00        12.00   
Amir Pehlivanovic  2007  Norrköpings Kappsimningsklubb    12.52        12.52   
Emelie Walter  2006  Norrköpings Kappsimningsklubb    12.85        12.85   
Mario Boutros  2007  Norrköpings Kappsimningsklubb    12.87        12.87   
Filippa Andersson Lundin  2007  Norrköpings Kappsimningsklubb    13.19        13.19   
Ella Nordlinder  2006  Norrköpings Kappsimningsklubb    13.22        13.22   
Filip Ekström  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb    13.35        13.35   
Hanna Pettersson  2006  Norrköpings Kappsimningsklubb    13.57        13.57   
10  Pernilla Sühl  2007  Norrköpings Kappsimningsklubb    13.84        13.84   
11  Thea Östelius  2007  Norrköpings Kappsimningsklubb    13.89        13.89   
12  Tomass Sveikats  2006  Norrköpings Kappsimningsklubb    13.98        13.98   
13  Hampus Sällberg  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb    14.07        14.07   
14  Smilla Andersson  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb    14.15        14.15   
15  Antonio Aziz  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb    14.16        14.16   
16  Damin Hadziselimovic  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb    14.36        14.36   
17  Ella Hagström  2007  Norrköpings Kappsimningsklubb    14.53        14.53   
17  Martina Meyer  2008  Norrköpings Kappsimningsklubb    14.53        14.53   
19  Filip Gyllenhammar  2007  Norrköpings Kappsimningsklubb    14.80        14.80   
20  Mattias Eklöf  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb    15.28        15.28   
21  Lova Garper  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb    15.51        15.51   
22  Linnea Sjöwall  2007  Norrköpings Kappsimningsklubb    15.60        15.60   
23  Ebba Falk  2006  Norrköpings Kappsimningsklubb    15.74        15.74   
24  Clara Rundgren  2007  Norrköpings Kappsimningsklubb    15.95        15.95   
25  Benjamin Baca  2008  Norrköpings Kappsimningsklubb    16.46        16.46   
26  Philip Dahlen  2006  Norrköpings Kappsimningsklubb    16.56        16.56   
27  Michelle Mrsic Jugovic  2008  Norrköpings Kappsimningsklubb    17.63        17.63   
Martina Meyer  2008  Norrköpings Kappsimningsklubb            DNS   
                     
 
Gren 6, Bröstsim, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening  50m  100m  150m    Tid  Status 











 
Erik Mårdh  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb    13.18        13.18   
Eric Aröd  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb    13.34        13.34   
Stella Mandorf  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb    13.88        13.88   
Tilde Lundkvist  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb    14.39        14.39   
Jacob Hellman  2006  Norrköpings Kappsimningsklubb    14.65        14.65   
Alice Westerberg  2007  Norrköpings Kappsimningsklubb    15.26        15.26   
Emil Ströberg  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb    15.54        15.54   
Andriana Nehem Chamoun  2003  Norrköpings Kappsimningsklubb    15.64        15.64   
Nora Blom  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb    15.77        15.77   
10  Alma Malm  2008  Norrköpings Kappsimningsklubb    15.84        15.84   
11  Stella El Khoury  2003  Norrköpings Kappsimningsklubb    16.03        16.03   
12  Haris Dzanic  Norrköpings Kappsimningsklubb    16.09        16.09   
13  Maciej Wojciechowski  2003  Norrköpings Kappsimningsklubb    16.22        16.22   
14  Ludwig Kaltenecker  2006  Norrköpings Kappsimningsklubb    16.33        16.33   
15  Jennifer Issa  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb    16.38        16.38   
16  Petter Lindquist  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb    16.41        16.41   
17  Edith Nyman  2007  Norrköpings Kappsimningsklubb    16.45        16.45   
18  Julia Malki  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb    16.51        16.51   
19  Ebba Sundberg  2003  Norrköpings Kappsimningsklubb    16.59        16.59   
20  Otto Holmberg  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb    17.12        17.12   
21  Tuva Lovinge  2007  Norrköpings Kappsimningsklubb    17.45        17.45   
22  Nova Lundkvist  2007  Norrköpings Kappsimningsklubb    17.51        17.51   
23  Linus Frogsjö  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb    17.78        17.78   
24  Olle Blom  2007  Norrköpings Kappsimningsklubb    17.89        17.89   
25  Carl Rundgren  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb    17.93        17.93   
26  Melker Karlsson  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb    17.95        17.95   
27  Rasul Kadylov  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb    18.16        18.16   
28  Albina Mustafic  2006  Norrköpings Kappsimningsklubb    18.48        18.48   
29  Emma Karabas  Norrköpings Kappsimningsklubb    18.59        18.59   
30  Valter Ericsson  2008  Norrköpings Kappsimningsklubb    18.68        18.68   
31  Joonas Nordqvist  2006  Norrköpings Kappsimningsklubb    19.07        19.07   
32  Loove Janzon  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb    19.15        19.15   
33  Engla Fahlen  2006  Norrköpings Kappsimningsklubb    19.30        19.30   
34  Jonathan Pettersson  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb    20.99        20.99   
35  Cecilia Issa  2000  Norrköpings Kappsimningsklubb    22.55        22.55   
                     
 
Gren 7, Crawl, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening  50m  100m  150m    Tid  Status 











 
Nathalie Junhav-Lyrehag  2006  Norrköpings Kappsimningsklubb    11.42        11.42   
Minela Mahovic  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb    12.91        12.91   
Aleyo Nilsson  2007  Norrköpings Kappsimningsklubb    13.04        13.04   
Melvin Engström  2007  Norrköpings Kappsimningsklubb    13.50        13.50   
Axel Sköld  2007  Norrköpings Kappsimningsklubb    14.37        14.37   
Andrej Hristov  2008  Norrköpings Kappsimningsklubb    14.62        14.62   
Noah Mansour  2007  Norrköpings Kappsimningsklubb    14.96        14.96   
Emma Nobrant  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb    15.13        15.13   
Siri Sandström  2006  Norrköpings Kappsimningsklubb    15.13        15.13   
10  Milton Jancev  2007  Norrköpings Kappsimningsklubb    15.93        15.93   
11  Mounir Ibrahim  2006  Norrköpings Kappsimningsklubb    16.41        16.41   
12  Max Hjorth  2006  Norrköpings Kappsimningsklubb    16.98        16.98   
13  Jonna Klasén  2008  Norrköpings Kappsimningsklubb    17.29        17.29   
14  Andreas Lindquist  2007  Norrköpings Kappsimningsklubb    17.50        17.50   
15  Inez Tiensuu  2008  Norrköpings Kappsimningsklubb    17.90        17.90   
16  Koppany Csog  2006  Norrköpings Kappsimningsklubb    18.21        18.21   
17  Johanna To  2006  Norrköpings Kappsimningsklubb    18.38        18.38   
18  Olivia Gustavsson  2008  Norrköpings Kappsimningsklubb    18.76        18.76   
19  Simon Strömberg  2008  Norrköpings Kappsimningsklubb    19.40        19.40   
20  Albin Eklund  2007  Norrköpings Kappsimningsklubb            19.67   
21  Alma Walter  2007  Norrköpings Kappsimningsklubb    20.50        20.50   
22  Dorothea Holmberg  2007  Norrköpings Kappsimningsklubb    21.73        21.73   
23  Elisabeth Wang Xu  2008  Norrköpings Kappsimningsklubb    21.95        21.95   
24  Moa Svanqvist  2006  Norrköpings Kappsimningsklubb    22.07        22.07   
25  Joel Nordell  2008  Norrköpings Kappsimningsklubb    22.18        22.18   
26  Hanna Sällberg  2007  Norrköpings Kappsimningsklubb    28.42        28.42   
Denise Carlsson-Palos  2007  Norrköpings Kappsimningsklubb            DNS   
                     
 
Gren 8, Crawl, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening  50m  100m  150m    Tid  Status 











 
Eric Aröd  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb    10.43        10.43   
Jacob Hellman  2006  Norrköpings Kappsimningsklubb    10.73        10.73   
Loove Janzon  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb    10.96        10.96   
Otto Holmberg  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb    10.97        10.97   
Stella El Khoury  2003  Norrköpings Kappsimningsklubb    11.24        11.24   
Linus Frogsjö  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb    11.45        11.45   
Nora Blom  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb    11.59        11.59   
Emil Ströberg  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb    11.79        11.79   
Maciej Wojciechowski  2003  Norrköpings Kappsimningsklubb    11.87        11.87   
10  Haris Dzanic  Norrköpings Kappsimningsklubb    12.01        12.01   
11  Tilde Lundkvist  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb    12.12        12.12   
12  Valter Ericsson  2008  Norrköpings Kappsimningsklubb    12.33        12.33   
13  Anesa Alic  Norrköpings Kappsimningsklubb    12.44        12.44   
14  Stella Mandorf  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb    12.48        12.48   
15  Olle Blom  2007  Norrköpings Kappsimningsklubb    12.50        12.50   
16  Alice Westerberg  2007  Norrköpings Kappsimningsklubb    12.52        12.52   
17  Edith Nyman  2007  Norrköpings Kappsimningsklubb    12.57        12.57   
18  Ebba Sundberg  2003  Norrköpings Kappsimningsklubb    12.59        12.59   
18  Erik Mårdh  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb    12.59        12.59   
20  Julia Malki  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb    12.74        12.74   
21  Joonas Nordqvist  2006  Norrköpings Kappsimningsklubb    12.97        12.97   
22  Ludwig Kaltenecker  2006  Norrköpings Kappsimningsklubb    13.23        13.23   
23  Emma Karabas  Norrköpings Kappsimningsklubb    13.26        13.26   
24  Andriana Nehem Chamoun  2003  Norrköpings Kappsimningsklubb    13.28        13.28   
25  Albina Mustafic  2006  Norrköpings Kappsimningsklubb    13.38        13.38   
25  Tuva Lovinge  2007  Norrköpings Kappsimningsklubb    13.38        13.38   
27  Alma Malm  2008  Norrköpings Kappsimningsklubb    13.52        13.52   
27  Nova Lundkvist  2007  Norrköpings Kappsimningsklubb    13.52        13.52   
29  Jonathan Pettersson  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb    13.65        13.65   
30  Engla Fahlen  2006  Norrköpings Kappsimningsklubb    15.01        15.01   
31  Cecilia Issa  2000  Norrköpings Kappsimningsklubb    16.36        16.36   
32  Petter Lindquist  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb    16.71        16.71   
Carl Rundgren  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            NT   
Jennifer Issa  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb            NT   
Melker Karlsson  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            NT   
Rasul Kadylov  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            DNS   
                     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.00  Utskriftsdatum  08 november 2015 
Licensierad till: Norrköpings Kappsimningsklubb  Utskriftstid  18:13