Resultat Totalt - Officiell 
 
  Tävling  Examenssim    Utskriftsdatum  26 november 2017   
  Tävlingsort  Norrköping    Utskriftstid  19:36   
  Arrangör           
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  26 november 2017         
 
 
Gren 1, 50m Bröstsim Mixed, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Tomass Sveikats  Norrköpings Kappsimningsklubb            55.32   
Leah Norén  Norrköpings Kappsimningsklubb            58.35   
Carl Rundgren  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            58.47   
Nellie Johansson Jöngren  Norrköpings Kappsimningsklubb            58.89   
Clara Rundgren  Norrköpings Kappsimningsklubb            59.72   
Livia Wåhlin  2009  Norrköpings Kappsimningsklubb            1:00.26   
Andreas Stridh  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb            1:01.09   
Dimitri Basov  2007  Norrköpings Kappsimningsklubb            1:01.23   
Emmy Andersson  Norrköpings Kappsimningsklubb            1:02.22   
10  Jonathan Timossi Fredriksson  Norrköpings Kappsimningsklubb            1:02.84   
11  Alice Nilsson  Norrköpings Kappsimningsklubb            1:02.98   
12  Alex Tjäder  2009  Norrköpings Kappsimningsklubb            1:02.99   
13  Albin Jönsson  Norrköpings Kappsimningsklubb            1:03.24   
14  Alma Enberg  Norrköpings Kappsimningsklubb            1:04.01   
15  Emmie Jakobsson  2010  Norrköpings Kappsimningsklubb            1:05.49   
16  Amina Mandzo  2008  Norrköpings Kappsimningsklubb            1:07.72   
17  Inez Lundqvist  Norrköpings Kappsimningsklubb            1:09.65   
18  Medina Hodzic  2009  Norrköpings Kappsimningsklubb            1:09.68   
19  Andrej Hristov  Norrköpings Kappsimningsklubb            1:13.15   
20  Olle Andersson  2008  Norrköpings Kappsimningsklubb            1:13.16   
21  Ossian Knutsson  Norrköpings Kappsimningsklubb            1:14.34   
22  Alma Mårdh  2008  Norrköpings Kappsimningsklubb            1:17.62   
23  Tuva Wennerth  Norrköpings Kappsimningsklubb            1:23.24   
                     
 
Gren 2, 50m Bröstsim Mixed, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Alexander Törnqvist  2002  Norrköpings Kappsimningsklubb            39.90   
Viktor Viktorsson  Norrköpings Kappsimningsklubb            41.22   
Wiktor Wardhoff  Norrköpings Kappsimningsklubb            42.01   
Martin Wallberg  Norrköpings Kappsimningsklubb            42.34   
Maciej Wojciechowska  Norrköpings Kappsimningsklubb            44.39   
Cornelia Eidefors Gustafsson  2002  Norrköpings Kappsimningsklubb            45.48   
Rasmus Landin  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            46.49   
Amir Pehlivanovic  Norrköpings Kappsimningsklubb            46.51   
Stella Mandorf  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            46.95   
10  Adam Nyberg  Norrköpings Kappsimningsklubb            48.54   
11  Stella El Khoury  Norrköpings Kappsimningsklubb            49.09   
12  Emelie Walter  Norrköpings Kappsimningsklubb            49.21   
13  Wilmer Jakobsson  2010  Norrköpings Kappsimningsklubb            49.33   
14  Melker Karlsson  Norrköpings Kappsimningsklubb            49.78   
15  Ella Hagström  2007  Norrköpings Kappsimningsklubb            50.73   
16  Alicia Wallberg  Norrköpings Kappsimningsklubb            51.06   
17  Filip Gyllenhammar  2007  Norrköpings Kappsimningsklubb            51.95   
18  Robert Hanouch  2006  Norrköpings Kappsimningsklubb            52.11   
19  Nova Lundkvist  Norrköpings Kappsimningsklubb            53.00   
20  Cesar Svan  Norrköpings Kappsimningsklubb            53.21   
21  Maria Westerberg  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb            53.49   
22  Jonna Klasén  Norrköpings Kappsimningsklubb            53.82   
23  Linus Lindh Frogsjö  Norrköpings Kappsimningsklubb            54.20   
24  Emma Nobrant  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            54.76   
25  Nils Bengtsson  Norrköpings Kappsimningsklubb            55.48   
26  Rebecka Hiulumäki  Norrköpings Kappsimningsklubb            55.66   
27  Filippa Andersson Lundin  2007  Norrköpings Kappsimningsklubb            55.80   
28  Erik Mårdh  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            55.89   
29  Elisabeth Xu  2008  Norrköpings Kappsimningsklubb            56.74   
30  Ebba Sundberg  Norrköpings Kappsimningsklubb            57.69   
31  Haris Dzanic  Norrköpings Kappsimningsklubb            58.22   
32  Martina Meyer  2008  Norrköpings Kappsimningsklubb            1:00.61   
                     
 
Gren 3, 25m Bröstsim Mixed, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Tuva Junhav Lyrehag  Norrköpings Kappsimningsklubb            25.99   
Enna Sehic  Norrköpings Kappsimningsklubb            27.43   
Max Hjorth  Norrköpings Kappsimningsklubb            30.59   
Alma Walter  Norrköpings Kappsimningsklubb            30.79   
Isabelle Andersson  Norrköpings Kappsimningsklubb            31.93   
Isolde Lönn  Norrköpings Kappsimningsklubb            32.56   
Gabriella Tongur  Norrköpings Kappsimningsklubb            32.67   
Andrej Hristov  Norrköpings Kappsimningsklubb            33.41   
Melvin Junhav  Norrköpings Kappsimningsklubb            34.00   
10  Filip Götesson  Norrköpings Kappsimningsklubb            34.46   
11  Elfi Walter  Norrköpings Kappsimningsklubb            34.61   
12  Mriana Tuma  Norrköpings Kappsimningsklubb            35.06   
13  Hugo Asplund  Norrköpings Kappsimningsklubb            35.79   
14  Constacia Lagnestam  2009  Norrköpings Kappsimningsklubb            36.33   
15  Victor Alacam  Norrköpings Kappsimningsklubb            36.45   
16  Ester Tallving Palmroth  Norrköpings Kappsimningsklubb            37.03   
17  Morgan Nyman  Norrköpings Kappsimningsklubb            37.46   
18  Fadi Tuma  Norrköpings Kappsimningsklubb            38.75   
19  Vera Hagström  2011  Norrköpings Kappsimningsklubb            39.20   
20  Isak Strandberg  2010  Norrköpings Kappsimningsklubb            39.26   
21  Lia Bönnemark  Norrköpings Kappsimningsklubb            40.98   
22  Addin Sabovic  2008  Norrköpings Kappsimningsklubb            41.70   
23  Julia Larsson  Norrköpings Kappsimningsklubb            42.56   
24  Amina Sabovic  2010  Norrköpings Kappsimningsklubb            43.04   
25  Isabelle Solhamre  2010  Norrköpings Kappsimningsklubb            44.85   
26  Inez Lundström  2011  Norrköpings Kappsimningsklubb            45.26   
27  Simon Habib  Norrköpings Kappsimningsklubb            46.12   
28  Lina Andersson  Norrköpings Kappsimningsklubb            46.46   
29  Theo Jönsson  Norrköpings Kappsimningsklubb            50.27   
30  Jennifer Habib  Norrköpings Kappsimningsklubb            51.32   
31  Ludwig Olsson  Norrköpings Kappsimningsklubb            52.06   
32  Annie Enberg  Norrköpings Kappsimningsklubb            54.78   
33  Isobel Karlsson  Norrköpings Kappsimningsklubb            55.63   
34  Nike Palmerius  2011  Norrköpings Kappsimningsklubb            57.52   
Morgan Nyman  2010  Norrköpings Kappsimningsklubb            DNS   
                     
 
Gren 4, 50m Ryggsim Mixed, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Axel Sköld  Norrköpings Kappsimningsklubb            50.12   
Andreas Stridh  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb            52.92   
Nellie Johansson Jöngren  Norrköpings Kappsimningsklubb            54.50   
William Tollén  Norrköpings Kappsimningsklubb            56.16   
Medina Hodzic  2009  Norrköpings Kappsimningsklubb            56.24   
Alex Tjäder  2009  Norrköpings Kappsimningsklubb            58.13   
Tomass Sveikats  Norrköpings Kappsimningsklubb            58.55   
Jonathan Timossi Fredriksson  Norrköpings Kappsimningsklubb            58.83   
Livia Wåhlin  2009  Norrköpings Kappsimningsklubb            59.24   
10  Emmie Jakobsson  2010  Norrköpings Kappsimningsklubb            1:00.91   
11  Ossian Knutsson  Norrköpings Kappsimningsklubb            1:01.53   
12  Amina Mandzo  2008  Norrköpings Kappsimningsklubb            1:01.70   
13  Inez Lundqvist  Norrköpings Kappsimningsklubb            1:02.54   
14  Isolde Svan  Norrköpings Kappsimningsklubb            1:03.81   
15  Alma Mårdh  2008  Norrköpings Kappsimningsklubb            1:04.16   
16  Leah Norén  Norrköpings Kappsimningsklubb            1:13.41   
17  Olle Andersson  2008  Norrköpings Kappsimningsklubb            1:16.23   
Alice Nilsson  Norrköpings Kappsimningsklubb            DNS   
Carl Rundgren  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            DNS   
Clara Rundgren  Norrköpings Kappsimningsklubb            DNS   
                     
 
Gren 5, 50m Ryggsim Mixed, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Cornelia Eidefors Gustafsson  2002  Norrköpings Kappsimningsklubb            39.60   
Martin Wallberg  Norrköpings Kappsimningsklubb            41.68   
Alexander Törnqvist  2002  Norrköpings Kappsimningsklubb            42.33   
Wiktor Wardhoff  Norrköpings Kappsimningsklubb            42.35   
Erik Mårdh  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            44.93   
Amir Pehlivanovic  Norrköpings Kappsimningsklubb            45.70   
Filippa Andersson Lundin  2007  Norrköpings Kappsimningsklubb            45.94   
Linus Lindh Frogsjö  Norrköpings Kappsimningsklubb            46.42   
Wilmer Jakobsson  2010  Norrköpings Kappsimningsklubb            46.81   
10  Jonna Klasén  Norrköpings Kappsimningsklubb            47.66   
11  Nova Lundkvist  Norrköpings Kappsimningsklubb            48.22   
12  Ella Hagström  2007  Norrköpings Kappsimningsklubb            48.41   
13  Cesar Svan  Norrköpings Kappsimningsklubb            48.44   
14  Alicia Wallberg  Norrköpings Kappsimningsklubb            48.95   
15  Stella El Khoury  Norrköpings Kappsimningsklubb            49.16   
16  Haris Dzanic  Norrköpings Kappsimningsklubb            49.86   
17  Stella Mandorf  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            50.27   
18  Robert Hanouch  2006  Norrköpings Kappsimningsklubb            50.59   
19  Adam Nyberg  Norrköpings Kappsimningsklubb            50.74   
20  Filip Gyllenhammar  2007  Norrköpings Kappsimningsklubb            50.75   
21  Nils Bengtsson  Norrköpings Kappsimningsklubb            51.23   
22  Ebba Sundberg  Norrköpings Kappsimningsklubb            51.43   
23  Martina Meyer  2008  Norrköpings Kappsimningsklubb            52.51   
24  Rebecka Hiulumäki  Norrköpings Kappsimningsklubb            52.87   
25  Maria Westerberg  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb            54.24   
26  Elisabeth Xu  2008  Norrköpings Kappsimningsklubb            1:01.90   
                     
 
Gren 6, Föräldraracet, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m  100m  150m    Tid  Status 











 
Mattias Jönsson  Norrköpings Kappsimningsklubb    12.41        12.41   
Sergej Basov  Norrköpings Kappsimningsklubb    12.55        12.55   
Aldin Mandzo  Norrköpings Kappsimningsklubb    13.82        13.82   
Malin Jönsson  Norrköpings Kappsimningsklubb    15.41        15.41   
                     
 
Gren 7, 25m Ryggsim Mixed, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Max Hjorth  Norrköpings Kappsimningsklubb            26.20   
Alma Walter  Norrköpings Kappsimningsklubb            27.15   
Gabriella Tongur  Norrköpings Kappsimningsklubb            29.15   
Dino Foric  Norrköpings Kappsimningsklubb            29.84   
Vendela Fäldt  Norrköpings Kappsimningsklubb            30.77   
Filip Götesson  Norrköpings Kappsimningsklubb            33.36   
Isak Strandberg  2010  Norrköpings Kappsimningsklubb            35.65   
Morgan Nyman  Norrköpings Kappsimningsklubb            36.60   
Victor Alacam  Norrköpings Kappsimningsklubb            36.88   
10  Addin Sabovic  2008  Norrköpings Kappsimningsklubb            39.40   
11  Lia Bönnemark  Norrköpings Kappsimningsklubb            40.29   
12  Theo Jönsson  Norrköpings Kappsimningsklubb            40.35   
13  Elfi Walter  Norrköpings Kappsimningsklubb            40.84   
14  Jennifer Habib  Norrköpings Kappsimningsklubb            42.01   
15  Ella Tongur  2010  Norrköpings Kappsimningsklubb            43.75   
16  Isabelle Solhamre  2010  Norrköpings Kappsimningsklubb            50.28   
17  Inez Lundström  2011  Norrköpings Kappsimningsklubb            54.62   
18  Annie Enberg  Norrköpings Kappsimningsklubb            56.35   
19  Simon Habib  Norrköpings Kappsimningsklubb            59.21   
Vera Hagström  2011  Norrköpings Kappsimningsklubb            DNS   
                     
 
Gren 8, 50m Frisim Mixed, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Carl Rundgren  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            45.51   
Nellie Johansson Jöngren  Norrköpings Kappsimningsklubb            47.93   
Axel Sköld  Norrköpings Kappsimningsklubb            48.06   
Clara Rundgren  Norrköpings Kappsimningsklubb            50.71   
Alma Enberg  Norrköpings Kappsimningsklubb            50.78   
Jonathan Timossi Fredriksson  Norrköpings Kappsimningsklubb            51.56   
Alex Tjäder  2009  Norrköpings Kappsimningsklubb            51.89   
Dimitri Basov  2007  Norrköpings Kappsimningsklubb            51.95   
Alice Nilsson  Norrköpings Kappsimningsklubb            52.14   
10  Emmy Andersson  Norrköpings Kappsimningsklubb            53.52   
11  Livia Wåhlin  2009  Norrköpings Kappsimningsklubb            53.72   
12  Amina Mandzo  2008  Norrköpings Kappsimningsklubb            53.80   
13  William Tollén  Norrköpings Kappsimningsklubb            55.20   
14  Medina Hodzic  2009  Norrköpings Kappsimningsklubb            56.47   
15  Emmie Jakobsson  2010  Norrköpings Kappsimningsklubb            58.40   
16  Leah Norén  Norrköpings Kappsimningsklubb            59.64   
17  Inez Lundqvist  Norrköpings Kappsimningsklubb            1:00.98   
18  Isolde Svan  Norrköpings Kappsimningsklubb            1:05.21   
19  Olle Andersson  2008  Norrköpings Kappsimningsklubb            1:08.59   
20  Alma Mårdh  2008  Norrköpings Kappsimningsklubb            1:11.22   
21  Dejan Panic  2007  Norrköpings Kappsimningsklubb            1:14.89   
Ossian Knutsson  Norrköpings Kappsimningsklubb            DNS   
                     
 
Gren 9, 50m Frisim Mixed, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Martin Wallberg  Norrköpings Kappsimningsklubb            33.56   
Alexander Törnqvist  2002  Norrköpings Kappsimningsklubb            33.84   
Cornelia Eidefors Gustafsson  2002  Norrköpings Kappsimningsklubb            34.95   
Rasmus Landin  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            35.83   
Maciej Wojciechowska  Norrköpings Kappsimningsklubb            36.05   
Viktor Viktorsson  Norrköpings Kappsimningsklubb            36.23   
Wiktor Wardhoff  Norrköpings Kappsimningsklubb            36.59   
Wilmer Jakobsson  2010  Norrköpings Kappsimningsklubb            38.16   
Amir Pehlivanovic  Norrköpings Kappsimningsklubb            38.56   
10  Ella Hagström  2007  Norrköpings Kappsimningsklubb            39.47   
11  Nova Lundkvist  Norrköpings Kappsimningsklubb            39.58   
12  Cesar Svan  Norrköpings Kappsimningsklubb            40.04   
13  Filippa Andersson Lundin  2007  Norrköpings Kappsimningsklubb            40.45   
14  Alicia Wallberg  Norrköpings Kappsimningsklubb            40.54   
15  Stella Mandorf  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            40.60   
16  Melker Karlsson  Norrköpings Kappsimningsklubb            40.81   
17  Stella El Khoury  Norrköpings Kappsimningsklubb            41.56   
18  Linus Lindh Frogsjö  Norrköpings Kappsimningsklubb            41.72   
19  Emma Nobrant  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            42.25   
20  Emelie Walter  Norrköpings Kappsimningsklubb            42.71   
21  Filip Gyllenhammar  2007  Norrköpings Kappsimningsklubb            43.32   
22  Robert Hanouch  2006  Norrköpings Kappsimningsklubb            43.49   
23  Erik Mårdh  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            43.55   
24  Adam Nyberg  Norrköpings Kappsimningsklubb            43.90   
25  Jonna Klasén  Norrköpings Kappsimningsklubb            44.27   
26  Rebecka Hiulumäki  Norrköpings Kappsimningsklubb            44.83   
27  Maria Westerberg  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb            44.84   
27  Martina Meyer  2008  Norrköpings Kappsimningsklubb            44.84   
29  Nils Bengtsson  Norrköpings Kappsimningsklubb            45.18   
30  Haris Dzanic  Norrköpings Kappsimningsklubb            48.48   
31  Ebba Sundberg  Norrköpings Kappsimningsklubb            48.75   
32  Elisabeth Xu  2008  Norrköpings Kappsimningsklubb            50.82   
                     
 
Gren 10, 25m Frisim Mixed, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Tuva Junhav Lyrehag  Norrköpings Kappsimningsklubb            20.02   
Vera Hagström  2011  Norrköpings Kappsimningsklubb            22.59   
Enna Sehic  Norrköpings Kappsimningsklubb            23.81   
Julia Larsson  Norrköpings Kappsimningsklubb            23.86   
Alice Farman  Norrköpings Kappsimningsklubb            24.33   
Andrej Hristov  Norrköpings Kappsimningsklubb            24.51   
Max Hjorth  Norrköpings Kappsimningsklubb            25.07   
Aras Rasho  Norrköpings Kappsimningsklubb            25.77   
Ester Tallving Palmroth  Norrköpings Kappsimningsklubb            25.78   
10  Gabriella Tongur  Norrköpings Kappsimningsklubb            26.08   
11  Melvin Junhav  Norrköpings Kappsimningsklubb            26.10   
12  Dino Foric  Norrköpings Kappsimningsklubb            26.32   
13  Isabelle Andersson  Norrköpings Kappsimningsklubb            27.53   
14  Vendela Fäldt  Norrköpings Kappsimningsklubb            27.77   
15  Filip Götesson  Norrköpings Kappsimningsklubb            28.88   
16  Morgan Nyman  Norrköpings Kappsimningsklubb            30.26   
17  Kajsa Kalén  Norrköpings Kappsimningsklubb            30.38   
18  Hugo Asplund  Norrköpings Kappsimningsklubb            30.57   
19  Addin Sabovic  2008  Norrköpings Kappsimningsklubb            30.79   
20  Victor Alacam  Norrköpings Kappsimningsklubb            30.88   
21  Isak Strandberg  2010  Norrköpings Kappsimningsklubb            32.64   
22  Isobel Karlsson  Norrköpings Kappsimningsklubb            36.89   
23  Lia Bönnemark  Norrköpings Kappsimningsklubb            36.93   
24  Julia Larsson  Norrköpings Kappsimningsklubb            38.34   
25  Jennifer Habib  Norrköpings Kappsimningsklubb            38.55   
26  Simon Habib  Norrköpings Kappsimningsklubb            39.55   
27  Gustaf Olsson  Norrköpings Kappsimningsklubb            39.57   
28  Tilde Edelid  Norrköpings Kappsimningsklubb            40.39   
29  Isabelle Solhamre  2010  Norrköpings Kappsimningsklubb            41.17   
30  Amina Sabovic  2010  Norrköpings Kappsimningsklubb            41.26   
31  Theo Jönsson  Norrköpings Kappsimningsklubb            43.01   
32  Nike Palmerius  2011  Norrköpings Kappsimningsklubb            45.60   
33  Inez Lundström  2011  Norrköpings Kappsimningsklubb            45.82   
Emanuel Touma  Norrköpings Kappsimningsklubb            DNS   
Lina Andersson  Norrköpings Kappsimningsklubb            DNS   
Morgan Nyman  2010  Norrköpings Kappsimningsklubb            DNS   
                     
 
Gren 11, 25m Fjärilsim Mixed, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Robert Hanouch  2006  Norrköpings Kappsimningsklubb            21.97   
Amina Mandzo  2008  Norrköpings Kappsimningsklubb            23.15   
Tomass Sveikats  Norrköpings Kappsimningsklubb            23.62   
Medina Hodzic  2009  Norrköpings Kappsimningsklubb            24.69   
Emmie Jakobsson  2010  Norrköpings Kappsimningsklubb            24.84   
Carl Rundgren  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            25.59   
Albin Jönsson  Norrköpings Kappsimningsklubb            26.94   
Alma Enberg  Norrköpings Kappsimningsklubb            28.53   
Tuva Wennerth  Norrköpings Kappsimningsklubb            29.27   
10  Nellie Johansson Jöngren  Norrköpings Kappsimningsklubb            29.28   
11  Alex Tjäder  2009  Norrköpings Kappsimningsklubb            30.81   
12  Ossian Knutsson  Norrköpings Kappsimningsklubb            31.19   
13  Leah Norén  Norrköpings Kappsimningsklubb            34.15   
14  Isolde Svan  Norrköpings Kappsimningsklubb            35.02   
15  Jonathan Timossi Fredriksson  Norrköpings Kappsimningsklubb            35.75   
                     
 
Gren 12, 25m Fjärilsim Mixed, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Martin Wallberg  Norrköpings Kappsimningsklubb            16.80   
Viktor Viktorsson  Norrköpings Kappsimningsklubb            17.07   
Wilmer Jakobsson  2010  Norrköpings Kappsimningsklubb            17.24   
Cornelia Eidefors Gustafsson  2002  Norrköpings Kappsimningsklubb            17.62   
Maciej Wojciechowska  Norrköpings Kappsimningsklubb            17.67   
Alexander Törnqvist  2002  Norrköpings Kappsimningsklubb            17.70   
Wiktor Wardhoff  Norrköpings Kappsimningsklubb            19.67   
Rasmus Landin  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            19.83   
Stella El Khoury  Norrköpings Kappsimningsklubb            19.84   
10  Filippa Andersson Lundin  2007  Norrköpings Kappsimningsklubb            20.00   
11  Ella Hagström  2007  Norrköpings Kappsimningsklubb            20.65   
12  Linus Lindh Frogsjö  Norrköpings Kappsimningsklubb            20.73   
13  Adam Nyberg  Norrköpings Kappsimningsklubb            21.70   
14  Melker Karlsson  Norrköpings Kappsimningsklubb            21.87   
15  Cesar Svan  Norrköpings Kappsimningsklubb            22.08   
16  Alicia Wallberg  Norrköpings Kappsimningsklubb            22.33   
17  Emma Nobrant  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            22.38   
18  Nils Bengtsson  Norrköpings Kappsimningsklubb            23.04   
19  Erik Mårdh  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            23.32   
20  Filip Gyllenhammar  2007  Norrköpings Kappsimningsklubb            23.49   
21  Maria Westerberg  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb            24.06   
22  Jonna Klasén  Norrköpings Kappsimningsklubb            24.13   
23  Martina Meyer  2008  Norrköpings Kappsimningsklubb            24.71   
24  Ebba Sundberg  Norrköpings Kappsimningsklubb            26.16   
25  Haris Dzanic  Norrköpings Kappsimningsklubb            26.63   
26  Elisabeth Xu  2008  Norrköpings Kappsimningsklubb            26.69   
27  Nova Lundkvist  Norrköpings Kappsimningsklubb            27.41   
                     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.04  Utskriftsdatum  26 november 2017 
Licensierad till: Norrköpings Kappsimningsklubb  Utskriftstid  19:36