Resultat Totalt - Officiell 
 
  Tävling  Examensim    Utskriftsdatum  27 april 2015   
  Tävlingsort  Norrköping    Utskriftstid  07:59   
  Arrangör  Norrköpings Kappsimningsklubb         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  08 april 2015         
 
 
Gren 1, 50m Bröstsim Mixed, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Daniel Niess  2000  Norrköpings Kappsimningsklubb            35.66   
Martin Johansson  1999  Norrköpings Kappsimningsklubb            40.18   
Wictor Jonas  2000  Norrköpings Kappsimningsklubb            41.82   
Hemming Gong  2001  Norrköpings Kappsimningsklubb            42.34   
Viktor Malysjev  2001  Norrköpings Kappsimningsklubb            42.43   
Annie Westerlund  2002  Norrköpings Kappsimningsklubb            44.81   
Oliver Edoff  2003  Norrköpings Kappsimningsklubb            46.61   
Wilhelm Bäckström  Norrköpings Kappsimningsklubb            49.48   
Johanna Björklund  2002  Norrköpings Kappsimningsklubb            49.53   
10  Viktor Wiktorsson  2002  Norrköpings Kappsimningsklubb            49.78   
11  Alexander Törnqvist  2002  Norrköpings Kappsimningsklubb            50.33   
12  Martin Wallberg  2002  Norrköpings Kappsimningsklubb            51.38   
13  Vilma Könemann  Norrköpings Kappsimningsklubb            51.91   
14  David Malm  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb            52.29   
15  Giovanni Tello Tekmen  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb            52.81   
16  Wiktor Wardhoff  2002  Norrköpings Kappsimningsklubb            52.92   
17  Julia Jarl  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb            52.99   
18  Emma Könemann  Norrköpings Kappsimningsklubb            53.03   
19  Julia Stenström  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb            53.68   
20  Stella Mandorf  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            56.09   
21  Torbjörn Larsson  2003  Norrköpings Kappsimningsklubb            56.44   
22  David Ullstrand  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            56.49   
23  Ronja Flanagan  Norrköpings Kappsimningsklubb            56.97   
24  Alexander Hiulumäki  2002  Norrköpings Kappsimningsklubb            57.37   
25  Emma Werner  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            57.52   
26  Lisa Åberg  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb            58.32   
27  Elin Wallberg  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb            58.91   
28  Aldin Mandzo  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb            59.02   
29  Alice Westerberg  Norrköpings Kappsimningsklubb            59.22   
30  Linus Wigh  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            59.32   
32  Mira Häggdahl  2000  Norrköpings Kappsimningsklubb            59.92   
33  Alexander Hambalek  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb            1:00.79   
34  Ylva Andersson  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            1:01.28   
35  Waldemar Bäckström  Norrköpings Kappsimningsklubb            1:03.36   
36  Ellen Svanqvist  2006  Norrköpings Kappsimningsklubb            1:03.84   
37  Sandra Ahmadov  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            1:06.47   
38  Karl Luttu  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb            1:06.49   
39  Rebecka Hiulumäki  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            1:06.90   
40  Haris Dzanic  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb            1:07.29   
41  Edith Nyman  2007  Norrköpings Kappsimningsklubb            1:07.90   
42  Ebba Sundberg  2003  Norrköpings Kappsimningsklubb            1:07.93   
43  Stella Ringqvist  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            1:10.05   
44  Otto Holmberg  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            1:13.07   
45  Linus Lindh Frogsjö  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            1:13.52   
46  Elise Lannesund  2006  Norrköpings Kappsimningsklubb            1:14.85   
Linus Överheim Eriksson  2002  Norrköpings Kappsimningsklubb            DNS   
                     
 
Gren 2, 25m Bröstsim Mixed, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Hirad Taghdiri  2006  Norrköpings Kappsimningsklubb            29.60   
Alicia Wallberg  2007  Norrköpings Kappsimningsklubb            29.64   
Tilde Runvinge  Norrköpings Kappsimningsklubb            29.71   
Melker Karlsson  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            29.99   
Jacob Hellman  2006  Norrköpings Kappsimningsklubb            30.22   
Petter Lindqvist  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            31.14   
Alma Malm  2008  Norrköpings Kappsimningsklubb            31.65   
Thea Östelius  2007  Norrköpings Kappsimningsklubb            31.87   
Antonio Aziz  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            31.99   
10  Emil Ströberg  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            32.02   
11  Calle Rundgren  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            32.12   
12  Wilmer Jakobsson  Norrköpings Kappsimningsklubb            33.52   
13  Maddoc Sin Deniz  2006  Norrköpings Kappsimningsklubb            33.56   
14  Engla Fahlen  2006  Norrköpings Kappsimningsklubb            33.71   
15  Vera Lundssell  2006  Norrköpings Kappsimningsklubb            33.82   
16  Gustav Thelin  2006  Norrköpings Kappsimningsklubb            33.84   
17  Carl Bönnemark  Norrköpings Kappsimningsklubb            34.45   
18  Linnea Sjöwall  2007  Norrköpings Kappsimningsklubb            34.54   
19  Emma Karabas  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            34.57   
20  Valter Ericsson  2008  Norrköpings Kappsimningsklubb            34.71   
21  Albina Mustafic  2006  Norrköpings Kappsimningsklubb            34.95   
22  Alice Dahlgren  Norrköpings Kappsimningsklubb            36.89   
23  Filip Gyllenhammar  2007  Norrköpings Kappsimningsklubb            38.63   
24  Benjamin Baca  2008  Norrköpings Kappsimningsklubb            39.98   
25  Jonathan Pettersson  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb            40.03   
26  Sofia Carlsson  2006  Norrköpings Kappsimningsklubb            40.18   
27  Erik Mårdh  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            40.21   
28  Greta Westberg  2006  Norrköpings Kappsimningsklubb            40.55   
29  Andreas Lindqvist  2007  Norrköpings Kappsimningsklubb            41.02   
30  Lova Garper  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            41.13   
31  Ivar Ahlqvist  2007  Norrköpings Kappsimningsklubb            41.45   
32  Clara Rundgren  2007  Norrköpings Kappsimningsklubb            41.66   
33  Vincent Piotrowski  2006  Norrköpings Kappsimningsklubb            41.81   
34  Michelle Jugovic  Norrköpings Kappsimningsklubb            41.97   
35  Noah Manour  2007  Norrköpings Kappsimningsklubb            42.33   
36  Marvin Hudden  Norrköpings Kappsimningsklubb            51.26   
37  Rasmus Granath Nylin  2008  Norrköpings Kappsimningsklubb            51.44   
Alexander Lind  2007  Norrköpings Kappsimningsklubb            DNS   
Anna-Maria Joncevska  2007  Norrköpings Kappsimningsklubb            DNS   
Jennifer Daoud  Norrköpings Kappsimningsklubb            DNS   
                     
 
Gren 3, 50m Ryggsim Mixed, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Daniel Niess  2000  Norrköpings Kappsimningsklubb            37.65   
Wictor Jonas  2000  Norrköpings Kappsimningsklubb            41.19   
Martin Johansson  1999  Norrköpings Kappsimningsklubb            41.97   
Annie Westerlund  2002  Norrköpings Kappsimningsklubb            42.28   
Viktor Malysjev  2001  Norrköpings Kappsimningsklubb            43.53   
George Youssef  2000  Norrköpings Kappsimningsklubb            44.00   
Wilhelm Bäckström  Norrköpings Kappsimningsklubb            46.06   
Oliver Björklund  2002  Norrköpings Kappsimningsklubb            47.49   
Martin Wallberg  2002  Norrköpings Kappsimningsklubb            48.15   
10  Alexander Törnqvist  2002  Norrköpings Kappsimningsklubb            48.28   
11  David Malm  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb            48.40   
12  Adrian Björklund  2002  Norrköpings Kappsimningsklubb            48.46   
12  Hemming Gong  2001  Norrköpings Kappsimningsklubb            48.46   
14  Wiktor Wardhoff  2002  Norrköpings Kappsimningsklubb            49.73   
15  Fredrik Holmberg  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb            50.10   
16  Lisa Åberg  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb            50.40   
16  Oliver Edoff  2003  Norrköpings Kappsimningsklubb            50.40   
18  David Ullstrand  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            50.95   
19  Giovanni Tello Tekmen  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb            51.08   
20  Ylva Andersson  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            51.37   
21  Aldin Mandzo  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb            52.93   
22  Ronja Flanagan  Norrköpings Kappsimningsklubb            53.85   
23  Haris Dzanic  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb            54.45   
24  Emma Werner  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            54.51   
25  Alexander Hambalek  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb            55.24   
26  Johanna Björklund  2002  Norrköpings Kappsimningsklubb            55.48   
27  Aisa Adilovic  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb            56.10   
28  Stella Mandorf  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            56.11   
29  Rebecka Hiulumäki  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            56.74   
30  Julia Stenström  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb            56.98   
31  Linus Lindh Frogsjö  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            57.62   
32  Emma Könemann  Norrköpings Kappsimningsklubb            57.65   
33  Sandra Ahmadov  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            58.64   
34  Waldemar Bäckström  Norrköpings Kappsimningsklubb            59.40   
35  Elin Wallberg  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb            59.81   
36  Alexander Hiulumäki  2002  Norrköpings Kappsimningsklubb            1:00.21   
37  Stella Ringqvist  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            1:00.82   
38  Otto Holmberg  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            1:01.83   
39  Edith Nyman  2007  Norrköpings Kappsimningsklubb            1:02.60   
40  Ellen Svanqvist  2006  Norrköpings Kappsimningsklubb            1:02.77   
Linus Överheim Eriksson  2002  Norrköpings Kappsimningsklubb            DNS   
Vilma Könemann  Norrköpings Kappsimningsklubb            DNS   
                     
 
Gren 4, Föräldraracet, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m  100m  150m    Tid  Status 











 
Jonas Mandorf  Norrköpings Kappsimningsklubb    13.08        13.08   
Jimmy Hellman  Norrköpings Kappsimningsklubb    14.05        14.05   
Jonas Viklund  Norrköpings Kappsimningsklubb    15.59        15.59   
Mathias Jakobsson  Norrköpings Kappsimningsklubb    16.67        16.67   
Cattis Fahlen  Norrköpings Kappsimningsklubb    17.05        17.05   
Mats Lindqvist  Norrköpings Kappsimningsklubb    17.15        17.15   
Ulrik Thelin  Norrköpings Kappsimningsklubb    18.00        18.00   
Daniel Ekdahl  Norrköpings Kappsimningsklubb    19.31        19.31   
Martin Nylin  Norrköpings Kappsimningsklubb    22.79        22.79   
10  Ida Ling Flanagan  Norrköpings Kappsimningsklubb    23.08        23.08   
11  Khuloud Youssef  Norrköpings Kappsimningsklubb    35.43        35.43   
Magnus Dahlgren  Norrköpings Kappsimningsklubb            DNS   
                     
 
Gren 5, 25m Ryggsim Mixed, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Jacob Hellman  2006  Norrköpings Kappsimningsklubb            24.04   
Stella Björklund  2006  Norrköpings Kappsimningsklubb            26.92   
Loove Janzon  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            27.13   
Vera Lundssell  2006  Norrköpings Kappsimningsklubb            27.19   
Emil Ströberg  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            27.49   
Erik Mårdh  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            28.02   
Vincent Piotrowski  2006  Norrköpings Kappsimningsklubb            28.18   
Carl Bönnemark  Norrköpings Kappsimningsklubb            28.52   
Calle Rundgren  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            28.86   
10  Alma Malm  2008  Norrköpings Kappsimningsklubb            29.02   
11  Filippa Andersson Lundin  2007  Norrköpings Kappsimningsklubb            29.80   
12  Albina Mustafic  2006  Norrköpings Kappsimningsklubb            29.97   
13  Valter Ericsson  2008  Norrköpings Kappsimningsklubb            30.61   
14  Jonathan Pettersson  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb            31.68   
15  Emma Karabas  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            32.83   
16  Engla Fahlen  2006  Norrköpings Kappsimningsklubb            32.94   
17  Wilmer Jakobsson  Norrköpings Kappsimningsklubb            33.43   
18  Thea Östelius  2007  Norrköpings Kappsimningsklubb            33.86   
19  Linnea Sjöwall  2007  Norrköpings Kappsimningsklubb            33.93   
20  Oscar Werthen  2007  Norrköpings Kappsimningsklubb            35.72   
21  Maddoc Sin Deniz  2006  Norrköpings Kappsimningsklubb            35.85   
22  Sofia Carlsson  2006  Norrköpings Kappsimningsklubb            35.90   
23  Greta Westberg  2006  Norrköpings Kappsimningsklubb            36.34   
24  Antonio Aziz  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            37.26   
25  Clara Rundgren  2007  Norrköpings Kappsimningsklubb            37.60   
26  Noah Manour  2007  Norrköpings Kappsimningsklubb            38.48   
27  Mario Butros  2007  Norrköpings Kappsimningsklubb            39.42   
28  Filip Gyllenhammar  2007  Norrköpings Kappsimningsklubb            41.60   
29  Alva Viklund  2008  Norrköpings Kappsimningsklubb            43.79   
30  Michelle Jugovic  Norrköpings Kappsimningsklubb            44.86   
                     
 
Gren 6, 50m Frisim Mixed, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Daniel Niess  2000  Norrköpings Kappsimningsklubb            31.02   
Wictor Jonas  2000  Norrköpings Kappsimningsklubb            31.27   
Martin Johansson  1999  Norrköpings Kappsimningsklubb            31.68   
Hemming Gong  2001  Norrköpings Kappsimningsklubb            31.84   
George Youssef  2000  Norrköpings Kappsimningsklubb            35.03   
Viktor Malysjev  2001  Norrköpings Kappsimningsklubb            36.47   
Oliver Edoff  2003  Norrköpings Kappsimningsklubb            37.48   
Annie Westerlund  2002  Norrköpings Kappsimningsklubb            38.07   
Aldin Mandzo  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb            40.26   
10  Martin Wallberg  2002  Norrköpings Kappsimningsklubb            41.04   
11  Wilhelm Bäckström  Norrköpings Kappsimningsklubb            41.08   
12  Oliver Björklund  2002  Norrköpings Kappsimningsklubb            41.41   
13  Fredrik Holmberg  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb            41.48   
14  Giovanni Tello Tekmen  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb            41.75   
15  Emina Adilovic  2003  Norrköpings Kappsimningsklubb            42.24   
16  Adrian Björklund  2002  Norrköpings Kappsimningsklubb            42.38   
17  Johanna Björklund  2002  Norrköpings Kappsimningsklubb            42.82   
18  David Malm  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb            43.10   
18  Moa Thelin  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb            43.10   
20  David Ullstrand  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            43.91   
21  Wiktor Wardhoff  2002  Norrköpings Kappsimningsklubb            44.31   
22  Anesa Alic  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            45.05   
23  Alexander Hambalek  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb            45.11   
24  Viktor Wiktorsson  2002  Norrköpings Kappsimningsklubb            45.17   
25  Julia Jarl  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb            45.51   
26  Alexander Törnqvist  2002  Norrköpings Kappsimningsklubb            47.05   
27  Aisa Adilovic  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb            47.14   
28  Alexander Hiulumäki  2002  Norrköpings Kappsimningsklubb            49.13   
29  Mira Häggdahl  2000  Norrköpings Kappsimningsklubb            49.23   
30  Julia Stenström  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb            49.33   
31  Vilma Könemann  Norrköpings Kappsimningsklubb            49.55   
32  Ylva Andersson  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            49.84   
33  Ronja Flanagan  Norrköpings Kappsimningsklubb            50.14   
34  Emma Werner  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            51.21   
35  Stella Mandorf  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            51.48   
36  Torbjörn Larsson  2003  Norrköpings Kappsimningsklubb            51.50   
37  Lisa Åberg  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb            51.77   
38  Waldemar Bäckström  Norrköpings Kappsimningsklubb            53.15   
39  Elin Wallberg  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb            53.61   
40  Rebecka Hiulumäki  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            54.21   
41  Sandra Ahmadov  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            54.24   
42  Haris Dzanic  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb            54.99   
43  Linus Wigh  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            55.43   
44  Edith Nyman  2007  Norrköpings Kappsimningsklubb            56.97   
45  Alice Westerberg  Norrköpings Kappsimningsklubb            57.00   
46  Otto Holmberg  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            58.48   
47  Stella Björklund  2006  Norrköpings Kappsimningsklubb            58.63   
48  Elise Lannesund  2006  Norrköpings Kappsimningsklubb            1:00.16   
49  Ellen Svanqvist  2006  Norrköpings Kappsimningsklubb            1:03.38   
49  Stella Ringqvist  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            1:03.38   
Karl Luttu  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb            DNS   
Linus Överheim Eriksson  2002  Norrköpings Kappsimningsklubb            DNS   
                     
 
Gren 7, 25m Frisim Mixed, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Jacob Hellman  2006  Norrköpings Kappsimningsklubb            21.61   
Valter Ericsson  2008  Norrköpings Kappsimningsklubb            24.07   
Melker Karlsson  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            24.28   
Vera Lundssell  2006  Norrköpings Kappsimningsklubb            24.34   
Loove Janzon  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            24.66   
Emil Ströberg  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            24.76   
Hirad Taghdiri  2006  Norrköpings Kappsimningsklubb            25.96   
Carl Bönnemark  Norrköpings Kappsimningsklubb            26.09   
Emma Karabas  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            27.41   
10  Calle Rundgren  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            27.56   
10  Vincent Piotrowski  2006  Norrköpings Kappsimningsklubb            27.56   
12  Alma Malm  2008  Norrköpings Kappsimningsklubb            28.18   
13  Albina Mustafic  2006  Norrköpings Kappsimningsklubb            28.30   
14  Maddoc Sin Deniz  2006  Norrköpings Kappsimningsklubb            29.29   
15  Engla Fahlen  2006  Norrköpings Kappsimningsklubb            29.55   
16  Erik Mårdh  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            29.77   
17  Petter Lindqvist  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            29.90   
18  Filippa Andersson Lundin  2007  Norrköpings Kappsimningsklubb            30.50   
19  Antonio Aziz  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            31.22   
20  Wilmer Jakobsson  Norrköpings Kappsimningsklubb            32.31   
21  Jonathan Pettersson  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb            32.65   
22  Alicia Wallberg  2007  Norrköpings Kappsimningsklubb            32.66   
23  Mario Butros  2007  Norrköpings Kappsimningsklubb            33.22   
24  Greta Westberg  2006  Norrköpings Kappsimningsklubb            33.43   
25  Thea Östelius  2007  Norrköpings Kappsimningsklubb            33.75   
26  Mattias Eklöf  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb            33.86   
27  Ivar Ahlqvist  2007  Norrköpings Kappsimningsklubb            34.02   
28  Clara Rundgren  2007  Norrköpings Kappsimningsklubb            34.28   
29  Lova Garper  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            34.85   
30  Michelle Jugovic  Norrköpings Kappsimningsklubb            36.48   
31  Filip Gyllenhammar  2007  Norrköpings Kappsimningsklubb            39.09   
32  Noah Manour  2007  Norrköpings Kappsimningsklubb            40.85   
33  Alva Viklund  2008  Norrköpings Kappsimningsklubb            42.88   
34  Oscar Werthen  2007  Norrköpings Kappsimningsklubb            46.98   
35  Sofia Carlsson  2006  Norrköpings Kappsimningsklubb            51.68   
Alice Dahlgren  Norrköpings Kappsimningsklubb            DNS   
Linnea Sjöwall  2007  Norrköpings Kappsimningsklubb            DNS   
                     
 
Gren 8, 25m Fjärilsim Mixed, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
George Youssef  2000  Norrköpings Kappsimningsklubb            16.86   
Wictor Jonas  2000  Norrköpings Kappsimningsklubb            17.16   
Hemming Gong  2001  Norrköpings Kappsimningsklubb            17.31   
Annie Westerlund  2002  Norrköpings Kappsimningsklubb            18.45   
Viktor Malysjev  2001  Norrköpings Kappsimningsklubb            18.71   
Oliver Björklund  2002  Norrköpings Kappsimningsklubb            21.67   
Anesa Alic  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            22.11   
Martin Wallberg  2002  Norrköpings Kappsimningsklubb            22.27   
Ylva Andersson  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            22.75   
10  Emina Adilovic  2003  Norrköpings Kappsimningsklubb            22.97   
11  David Malm  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb            23.31   
12  Giovanni Tello Tekmen  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb            24.07   
13  Vilma Könemann  Norrköpings Kappsimningsklubb            24.82   
14  Emma Könemann  Norrköpings Kappsimningsklubb            25.22   
15  Viktor Wiktorsson  2002  Norrköpings Kappsimningsklubb            25.39   
16  Alexander Hambalek  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb            25.99   
17  Lisa Åberg  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb            26.64   
18  Johanna Björklund  2002  Norrköpings Kappsimningsklubb            26.87   
19  Wiktor Wardhoff  2002  Norrköpings Kappsimningsklubb            27.02   
20  Julia Stenström  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb            27.10   
21  Emma Werner  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            27.75   
22  David Ullstrand  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            28.42   
23  Ronja Flanagan  Norrköpings Kappsimningsklubb            29.49   
24  Sandra Ahmadov  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            30.69   
25  Elin Wallberg  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb            30.70   
26  Stella Ringqvist  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            32.43   
27  Edith Nyman  2007  Norrköpings Kappsimningsklubb            32.46   
28  Ellen Svanqvist  2006  Norrköpings Kappsimningsklubb            32.49   
29  Ebba Sundberg  2003  Norrköpings Kappsimningsklubb            34.74   
30  Haris Dzanic  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb            35.69   
31  Otto Holmberg  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            37.69   
32  Alma Malm  2008  Norrköpings Kappsimningsklubb            37.77   
                     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.21.01  Utskriftsdatum  27 april 2015 
Licensierad till: Norrköpings Kappsimningsklubb  Utskriftstid  07:59