Resultat Totalt - Officiell 
 
  Tävling      Utskriftsdatum  14 december 2014   
  Tävlingsort      Utskriftstid  17:42   
  Arrangör           
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  25 november 2014         
 
 
Gren 1, 25m Frisim Damer, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Stefanie Petrovic  2003  Norrköpings Kappsimningsklubb            15.62   
Ebba Hazard  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb            15.94   
Hilma Brodén  2003  Norrköpings Kappsimningsklubb            15.99   
Ebba Stahlberg  2003  Norrköpings Kappsimningsklubb            16.38   
Selma Ericsson  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb            16.86   
Ellen Lovinge  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb            17.74   
                     
 
Gren 2, 25m Frisim Herrar, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Eric Lundström Silke  2003  Norrköpings Kappsimningsklubb            14.25   
Lukas Piotrowski  2003  Norrköpings Kappsimningsklubb            16.14   
Nikola Petrovic  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb            16.83   
                     
 
Gren 3, 25m Frisim Damer, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Klara Gårdman  2002  Norrköpings Kappsimningsklubb            14.14   
Lovisa Öhrn  2002  Norrköpings Kappsimningsklubb            14.41   
Ella Lindroth  2001  Norrköpings Kappsimningsklubb            14.52   
Hanna Lagher  2002  Norrköpings Kappsimningsklubb            14.57   
Ida Ullstrand  2001  Norrköpings Kappsimningsklubb            14.62   
Joanna Bermhed-Haag  2002  Norrköpings Kappsimningsklubb            16.04   
Ellie O´brien  2002  Norrköpings Kappsimningsklubb            16.20   
                     
 
Gren 4, 25m Frisim Herrar, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Max Engström  2001  Norrköpings Kappsimningsklubb            12.37   
Linus Hoffner  2001  Norrköpings Kappsimningsklubb            13.46   
John Brolin  2002  Norrköpings Kappsimningsklubb            13.81   
David Könemann  2001  Norrköpings Kappsimningsklubb            14.82   
                     
 
Gren 5, 25m Frisim Damer, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Sara Thunholm  1999  Norrköpings Kappsimningsklubb            13.81   
Tilde Malm  1999  Norrköpings Kappsimningsklubb            14.62   
Ebba Eriksson  2000  Norrköpings Kappsimningsklubb            15.07   
Ebba Wågman  1999  Norrköpings Kappsimningsklubb            15.64   
                     
 
Gren 6, 25m Frisim Herrar, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Alexander Granberg  1999  Norrköpings Kappsimningsklubb            12.02   
Victor Lovinge  2000  Norrköpings Kappsimningsklubb            12.23   
Alexander Klingspor  1999  Norrköpings Kappsimningsklubb            13.58   
Blaze Piotrowski  2000  Norrköpings Kappsimningsklubb            13.85   
Oscar Sundberg  2000  Norrköpings Kappsimningsklubb            13.90   
                     
 
Gren 7, 25m Frisim Damer, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Hanna Klipic  1996  Norrköpings Kappsimningsklubb            13.06   
Rebecca Diaz-Nilsson  1996  Norrköpings Kappsimningsklubb            13.10   
Anna Grundmark  1997  Norrköpings Kappsimningsklubb            13.68   
Ebba Nyman  1998  Norrköpings Kappsimningsklubb            13.83   
Irma Klipic  1996  Norrköpings Kappsimningsklubb            14.14   
Andrea Vestgård  1998  Norrköpings Kappsimningsklubb            14.34   
Sara Engström  1996  Norrköpings Kappsimningsklubb            14.99   
Malin Engström  1998  Norrköpings Kappsimningsklubb            15.47   
                     
 
Gren 8, 25m Frisim Herrar, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Alexander Frost  1997  Norrköpings Kappsimningsklubb            10.89   
Marcus Forsgren  1996  Norrköpings Kappsimningsklubb            11.20   
Calle Lindroth  1998  Norrköpings Kappsimningsklubb            11.56   
Hugo Rydberg  1998  Norrköpings Kappsimningsklubb            11.60   
Hampus Lovinge  1998  Norrköpings Kappsimningsklubb            11.73   
Henrik Podeus  1995  Norrköpings Kappsimningsklubb            12.11   
Erik Mattfolk  1998  Norrköpings Kappsimningsklubb            12.79   
Axel Eriksson  1998  Norrköpings Kappsimningsklubb            12.89   
Christoffer Theander  Norrköpings Kappsimningsklubb            13.26   
10  Anton Karlsson  1997  Norrköpings Kappsimningsklubb            13.45   
                     
 
Gren 9, 25m Frisim Mixed, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Martin Nyberg  Norrköpings Kappsimningsklubb            12.01   
Jonathan Suhl  Norrköpings Kappsimningsklubb            12.48   
Sergej Basov  Norrköpings Kappsimningsklubb            12.79   
Ellinor Lindroth  Norrköpings Kappsimningsklubb            12.98   
Johannes Karlsson  Norrköpings Kappsimningsklubb            13.62   
Mats Gunnarsson  Norrköpings Kappsimningsklubb            14.60   
Åsa Gårdman  Norrköpings Kappsimningsklubb            15.00   
Mathias Gårdman  Norrköpings Kappsimningsklubb            18.74   
Veronica Hoffner  Norrköpings Kappsimningsklubb            28.15   
10  Nova Hoffner  Norrköpings Kappsimningsklubb            51.39   
                     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.21.01  Utskriftsdatum  14 december 2014 
Licensierad till: Norrköpings Kappsimningsklubb  Utskriftstid  17:42