Resultat Totalt - Officiell 
 
  Tävling  Examensim    Utskriftsdatum  05 maj 2013   
  Tävlingsort  Norrköping    Utskriftstid  19:13   
  Arrangör  Norrköpings Kappsimningsklubb         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  2013-05-05         
 
 
Gren 1, 50Br Me,Me fort,GuldfoVal, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Kristin Nordenö  1998  Norrköpings Kappsimningsklubb            42.71   
Ebba Eriksson  2000  Norrköpings Kappsimningsklubb            43.86   
Ernest Ågren  1999  Norrköpings Kappsimningsklubb            45.58   
Ella Marchal  2000  Norrköpings Kappsimningsklubb            49.12   
Jwil Youssef  2000  Norrköpings Kappsimningsklubb            50.64   
Hanna Düring  2003  Norrköpings Kappsimningsklubb            50.80   
Sandra Almgren  2000  Norrköpings Kappsimningsklubb            51.85   
Annie Westerlund  2002  Norrköpings Kappsimningsklubb            52.05   
Hemming Gong  2001  Norrköpings Kappsimningsklubb            52.45   
10  Hilma Broden  2003  Norrköpings Kappsimningsklubb            53.14   
11  Ellie O`brien  2002  Norrköpings Kappsimningsklubb            53.16   
12  Alva Demel  2002  Norrköpings Kappsimningsklubb            53.70   
13  Cornelia Hedberg  2002  Norrköpings Kappsimningsklubb            56.64   
14  Maria Öiås  1999  Norrköpings Kappsimningsklubb            56.82   
15  Elin Grandin  2003  Norrköpings Kappsimningsklubb            57.43   
16  Ellen Lovinge  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb            58.30   
17  Isabella Owens-Ekström  2002  Norrköpings Kappsimningsklubb            58.33   
18  Viktor Wiktorsson  2002  Norrköpings Kappsimningsklubb            58.49   
19  Johanna Björklund  2002  Norrköpings Kappsimningsklubb            58.64   
20  Tuwa Björk  2002  Norrköpings Kappsimningsklubb            58.73   
21  Victor Johnson  1999  Norrköpings Kappsimningsklubb            58.83   
22  Gustav Möller Sjöstrand  2003  Norrköpings Kappsimningsklubb            59.43   
23  Cornelia Eidefors  2002  Norrköpings Kappsimningsklubb            59.66   
24  Emma Könemann  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb            1:00.13   
25  Moa Sjöberg  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb            1:00.62   
26  Smilla Runqvist  2003  Norrköpings Kappsimningsklubb            1:00.84   
27  David Enzell  2000  Norrköpings Kappsimningsklubb            1:01.64   
28  Ebba Hazard  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb            1:01.89   
29  Wilhelm Bäckström  Norrköpings Kappsimningsklubb            1:02.67   
30  Vilma Könemann  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb            1:02.78   
31  Wiktor Wardhoff  2002  Norrköpings Kappsimningsklubb            1:03.07   
32  Erik Westerberg  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb            1:03.70   
33  Alexander Hiulumäki  2002  Norrköpings Kappsimningsklubb            1:03.87   
34  Axel Engström  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb            1:05.22   
35  Cornelia Karlsson  2000  Norrköpings Kappsimningsklubb            1:07.24   
36  Elie Shamoun  2000  Norrköpings Kappsimningsklubb            1:07.38   
37  Martin Wallberg  2002  Norrköpings Kappsimningsklubb            1:09.84   
38  Emma Kallio  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb            1:10.78   
39  Alexander Hambalek  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb            1:11.73   
40  Oliver Björklund  2002  Norrköpings Kappsimningsklubb            1:12.48   
41  Selma Ericsson  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb            1:12.89   
42  Lovisa Wadö  2002  Norrköpings Kappsimningsklubb            1:13.72   
43  Christoffer Malmström  2001  Norrköpings Kappsimningsklubb            1:15.36   
44  Edvin Grönquist  Norrköpings Kappsimningsklubb            1:17.60   
Ebba Holgersson  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            DNS   
Joanna Bermhed-Haag  2002  Norrköpings Kappsimningsklubb            DNS   
Nellie Olsson  2002  Norrköpings Kappsimningsklubb            DNS   
                     
 
Gren 2, 25 Br Hajen 1 - 2, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Alexander Brodacki  2002  Norrköpings Kappsimningsklubb            26.41   
Ebba Stahlberg  2003  Norrköpings Kappsimningsklubb            26.78   
Elin Wallberg  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb            28.31   
Linnéa Larsson  2002  Norrköpings Kappsimningsklubb            28.95   
Sergej Basov  2003  Norrköpings Kappsimningsklubb            30.77   
Lisa Åberg  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb            31.18   
Emma Werner  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            31.56   
Julia Steström  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb            31.71   
Ivana Joncevska  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb            32.15   
10  Filip Jonson  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb            32.28   
11  Sara Spuzanin  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb            32.53   
12  Laura Rosic  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb            32.54   
12  Nova Renåker  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            32.54   
14  David Ullstrand  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            32.81   
15  Joel Andersson  2002  Norrköpings Kappsimningsklubb            32.85   
16  Ronja Flanagan  2006  Norrköpings Kappsimningsklubb            32.98   
17  Viktor Malysjev  2001  Norrköpings Kappsimningsklubb            33.31   
18  Viktor Malysjev  2001  Norrköpings Kappsimningsklubb            33.74   
19  Erik Andersson  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            34.38   
20  Torbjörn Larsson  2003  Norrköpings Kappsimningsklubb            34.82   
21  Stella Mandorf  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            34.93   
22  Tilde Lundkvist  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            35.24   
23  Eric Aröd  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb            35.37   
24  Wille Ahlqvist  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            35.47   
25  Turid Stridh  2001  Norrköpings Kappsimningsklubb            35.54   
26  Mattis Björk  2002  Norrköpings Kappsimningsklubb            36.30   
27  Moa Thelin  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb            36.53   
28  Giovanni Tello-Tekman  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb            36.84   
29  Minna Lönnberg  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            36.98   
30  Julian Janicki  2003  Norrköpings Kappsimningsklubb            37.12   
31  Diana Dimakhos  2003  Norrköpings Kappsimningsklubb            37.67   
32  Linnea Karlsson  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            38.71   
33  Nora Grandin  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            39.45   
34  Rebecka Hiulumäki  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            40.10   
35  Addi Sabanovic  2002  Norrköpings Kappsimningsklubb            41.18   
36  Mira Häggdahl  2003  Norrköpings Kappsimningsklubb            42.83   
37  Ellen Svanqvist  Norrköpings Kappsimningsklubb            45.11   
38  Edith Nyman  2007  Norrköpings Kappsimningsklubb            46.69   
39  Max Skagerström  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb            47.18   
40  Diana Romancova  2006  Norrköpings Kappsimningsklubb            48.50   
41  Stella Ringqvist  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            51.35   
42  Alva Karlsson  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            56.01   
43  Linus Frogsjö  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            58.38   
44  Jonathan Pettersson  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb            1:06.13   
                     
 
Gren 3, 50Ry Me,Me fort,GuldfoVal, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Ebba Eriksson  2000  Norrköpings Kappsimningsklubb            42.47   
Ernest Ågren  1999  Norrköpings Kappsimningsklubb            44.06   
Hanna Düring  2003  Norrköpings Kappsimningsklubb            48.28   
Ellie O`brien  2002  Norrköpings Kappsimningsklubb            48.32   
George Youssef  2000  Norrköpings Kappsimningsklubb            48.45   
Elin Grandin  2003  Norrköpings Kappsimningsklubb            50.36   
Annie Westerlund  2002  Norrköpings Kappsimningsklubb            50.68   
Hemming Gong  2001  Norrköpings Kappsimningsklubb            51.79   
Hilma Broden  2003  Norrköpings Kappsimningsklubb            52.57   
10  Tuwa Björk  2002  Norrköpings Kappsimningsklubb            52.58   
11  Cornelia Hedberg  2002  Norrköpings Kappsimningsklubb            52.86   
12  Josephine Wadö  1998  Norrköpings Kappsimningsklubb            53.01   
13  Wilhelm Bäckström  Norrköpings Kappsimningsklubb            53.07   
14  Ellen Lovinge  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb            53.58   
15  Oliver Björklund  2002  Norrköpings Kappsimningsklubb            54.16   
16  Ebba Hazard  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb            54.32   
17  Selma Ericsson  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb            54.38   
18  Isabella Owens-Ekström  2002  Norrköpings Kappsimningsklubb            55.02   
19  Adrian Björklund  2002  Norrköpings Kappsimningsklubb            55.42   
20  Cornelia Eidefors  2002  Norrköpings Kappsimningsklubb            55.74   
21  Smilla Runqvist  2003  Norrköpings Kappsimningsklubb            56.77   
22  Victor Johnson  1999  Norrköpings Kappsimningsklubb            57.67   
23  Cornelia Karlsson  2000  Norrköpings Kappsimningsklubb            59.99   
24  Axel Engström  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb            1:03.32   
25  Lovisa Wadö  2002  Norrköpings Kappsimningsklubb            1:04.00   
26  Christoffer Malmström  2001  Norrköpings Kappsimningsklubb            1:06.43   
27  Emma Kallio  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb            1:06.58   
28  Johanna Björklund  2002  Norrköpings Kappsimningsklubb            1:07.71   
29  Elie Shamoun  2000  Norrköpings Kappsimningsklubb            1:08.01   
30  Wiktor Wardhoff  2002  Norrköpings Kappsimningsklubb            1:08.58   
31  Edvin Grönquist  Norrköpings Kappsimningsklubb            1:12.93   
Ebba Holgersson  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            DNS   
Joanna Bermhed-Haag  2002  Norrköpings Kappsimningsklubb            DNS   
Nellie Olsson  2002  Norrköpings Kappsimningsklubb            DNS   
                     
 
Gren 4, 25m Fr Föräldraracet, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Jonas Mandorf  Norrköpings Kappsimningsklubb            12.91   
Anders Westerberg  Norrköpings Kappsimningsklubb            12.92   
Sergej Basov  2003  Norrköpings Kappsimningsklubb            13.10   
Magnus Ringquist  Norrköpings Kappsimningsklubb            14.19   
Helena Åberg  Norrköpings Kappsimningsklubb            16.23   
Jonas Åberg  Norrköpings Kappsimningsklubb            16.48   
Mikael Grönquist  Norrköpings Kappsimningsklubb            16.79   
Ulrik Thelin  Norrköpings Kappsimningsklubb            17.94   
Mikael Demel  Norrköpings Kappsimningsklubb            19.10   
10  Therese Ringquist  Norrköpings Kappsimningsklubb            21.43   
11  Jennie Karlsson  Norrköpings Kappsimningsklubb            27.22   
12  Camilla Frogsjö  Norrköpings Kappsimningsklubb            30.68   
                     
 
Gren 5, 25 Ry Hajen 1 - 2, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Ebba Stahlberg  2003  Norrköpings Kappsimningsklubb            24.51   
Sergej Basov  2003  Norrköpings Kappsimningsklubb            25.50   
Filip Jonson  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb            27.64   
Viktor Malysjev  2001  Norrköpings Kappsimningsklubb            28.82   
Lisa Åberg  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb            29.39   
Linnéa Larsson  2002  Norrköpings Kappsimningsklubb            30.04   
Elin Wallberg  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb            30.37   
Giovanni Tello-Tekman  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb            30.48   
David Ullstrand  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            30.64   
10  Ronja Flanagan  2006  Norrköpings Kappsimningsklubb            30.75   
11  Moa Thelin  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb            31.25   
12  Anton Runqvist  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            31.32   
13  Viggo Åhlen  Norrköpings Kappsimningsklubb            33.05   
14  Linnea Karlsson  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            33.51   
15  Julia Steström  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb            33.55   
15  Stella Ringqvist  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            33.55   
17  Tilde Lundkvist  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            34.40   
18  Nora Grandin  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            36.36   
19  Torbjörn Larsson  2003  Norrköpings Kappsimningsklubb            36.52   
20  Ellen Svanqvist  Norrköpings Kappsimningsklubb            37.40   
21  Addi Sabanovic  2002  Norrköpings Kappsimningsklubb            37.53   
22  Max Skagerström  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb            37.67   
23  Simon Eiderfors  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            39.49   
24  Wille Ahlqvist  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            40.40   
25  Emma Werner  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            40.71   
26  Alva Karlsson  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            42.25   
27  Erik Andersson  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            43.66   
28  Diana Romancova  2006  Norrköpings Kappsimningsklubb            44.35   
29  Jonathan Pettersson  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb            44.43   
Stella Mandorf  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            DNS   
                     
 
Gren 6, 50Fr Me,Me fort,GuldfoVal, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Ebba Eriksson  2000  Norrköpings Kappsimningsklubb            34.77   
Ernest Ågren  1999  Norrköpings Kappsimningsklubb            36.06   
Kristin Nordenö  1998  Norrköpings Kappsimningsklubb            38.80   
Hilma Broden  2003  Norrköpings Kappsimningsklubb            41.20   
Hanna Düring  2003  Norrköpings Kappsimningsklubb            41.64   
Ella Marchal  2000  Norrköpings Kappsimningsklubb            41.89   
George Youssef  2000  Norrköpings Kappsimningsklubb            42.19   
Elin Grandin  2003  Norrköpings Kappsimningsklubb            43.20   
Hemming Gong  2001  Norrköpings Kappsimningsklubb            44.27   
10  Cornelia Hedberg  2002  Norrköpings Kappsimningsklubb            44.31   
11  Annie Westerlund  2002  Norrköpings Kappsimningsklubb            44.44   
12  Ellie O`brien  2002  Norrköpings Kappsimningsklubb            44.51   
13  Jwil Youssef  2000  Norrköpings Kappsimningsklubb            44.55   
14  Ebba Hazard  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb            44.85   
15  Sandra Almgren  2000  Norrköpings Kappsimningsklubb            45.45   
16  Tuwa Björk  2002  Norrköpings Kappsimningsklubb            45.57   
17  Isabella Owens-Ekström  2002  Norrköpings Kappsimningsklubb            46.45   
18  Victor Johnson  1999  Norrköpings Kappsimningsklubb            47.48   
19  Josephine Wadö  1998  Norrköpings Kappsimningsklubb            49.12   
20  Oskar Söderbom  2001  Norrköpings Kappsimningsklubb            49.81   
21  Selma Ericsson  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb            50.49   
22  Ellen Lovinge  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb            50.65   
23  Cornelia Eidefors  2002  Norrköpings Kappsimningsklubb            50.67   
24  David Enzell  2000  Norrköpings Kappsimningsklubb            50.80   
25  Oliver Björklund  2002  Norrköpings Kappsimningsklubb            51.85   
26  Adrian Björklund  2002  Norrköpings Kappsimningsklubb            52.21   
27  Cornelia Karlsson  2000  Norrköpings Kappsimningsklubb            52.70   
28  Smilla Runqvist  2003  Norrköpings Kappsimningsklubb            53.36   
29  Johanna Björklund  2002  Norrköpings Kappsimningsklubb            53.82   
30  Erik Westerberg  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb            56.23   
31  Gustav Möller Sjöstrand  2003  Norrköpings Kappsimningsklubb            56.45   
32  Alexander Hiulumäki  2002  Norrköpings Kappsimningsklubb            56.79   
33  Axel Engström  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb            57.88   
34  Lovisa Wadö  2002  Norrköpings Kappsimningsklubb            58.08   
35  Moa Sjöberg  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb            59.80   
36  Wiktor Wardhoff  2002  Norrköpings Kappsimningsklubb            1:02.44   
37  Viktor Wiktorsson  2002  Norrköpings Kappsimningsklubb            1:02.72   
38  Vilma Könemann  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb            1:02.75   
39  Alexander Hambalek  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb            1:04.69   
40  Martin Wallberg  2002  Norrköpings Kappsimningsklubb            1:06.57   
41  Edvin Grönquist  Norrköpings Kappsimningsklubb            1:11.73   
42  Emma Könemann  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb            1:12.18   
43  Christoffer Malmström  2001  Norrköpings Kappsimningsklubb            1:12.93   
44  Emma Kallio  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb            1:13.62   
Joanna Bermhed-Haag  2002  Norrköpings Kappsimningsklubb            DNS   
                     
 
Gren 7, 25 Fr Hajen 1 - 2, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Ebba Stahlberg  2003  Norrköpings Kappsimningsklubb            21.57   
David Ullstrand  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            21.82   
Sergej Basov  2003  Norrköpings Kappsimningsklubb            22.44   
Viktor Malysjev  2001  Norrköpings Kappsimningsklubb            24.21   
Sara Spuzanin  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb            24.34   
Filip Jonson  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb            24.47   
Wille Ahlqvist  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            25.42   
Linnéa Larsson  2002  Norrköpings Kappsimningsklubb            26.42   
Lisa Åberg  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb            27.78   
10  Haris Spuzanin  2002  Norrköpings Kappsimningsklubb            27.91   
11  Rebecka Hiulumäki  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            27.99   
12  Minna Lönnberg  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            28.00   
13  Julia Steström  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb            28.19   
14  Laura Rosic  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb            28.43   
15  Elin Wallberg  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb            28.68   
16  Erik Andersson  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            28.89   
17  Diana Dimakhos  2003  Norrköpings Kappsimningsklubb            30.15   
18  Joel Andersson  2002  Norrköpings Kappsimningsklubb            31.37   
19  Nova Renåker  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            31.80   
20  Ronja Flanagan  2006  Norrköpings Kappsimningsklubb            32.11   
21  Anton Runqvist  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            32.74   
22  Mira Häggdahl  2003  Norrköpings Kappsimningsklubb            33.11   
23  Tilde Lundkvist  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            33.61   
24  Torbjörn Larsson  2003  Norrköpings Kappsimningsklubb            33.92   
25  Moa Thelin  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb            34.28   
26  Emma Werner  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            34.93   
27  Alva Karlsson  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            36.34   
28  Nora Grandin  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            37.37   
29  Simon Eiderfors  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            38.43   
30  Linus Wigh  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            38.57   
31  Linnea Karlsson  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            38.69   
32  Stella Ringqvist  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            41.71   
33  Edith Nyman  2007  Norrköpings Kappsimningsklubb            43.99   
34  Diana Romancova  2006  Norrköpings Kappsimningsklubb            45.03   
35  Ellen Svanqvist  Norrköpings Kappsimningsklubb            48.09   
36  Turid Stridh  2001  Norrköpings Kappsimningsklubb            50.23   
37  Max Skagerström  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb            50.76   
38  Jonathan Pettersson  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb            53.00   
Alva Karlsson  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            DNS   
Giovanni Tello-Tekman  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb            DNS   
Max Bursac  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            DNS   
Stella Mandorf  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            DNS   
                     
 
Gren 8, 25Fj Me,Me fort,Guldf,Val, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Ernest Ågren  1999  Norrköpings Kappsimningsklubb            17.42   
Ebba Eriksson  2000  Norrköpings Kappsimningsklubb            18.12   
George Youssef  2000  Norrköpings Kappsimningsklubb            20.63   
Hanna Düring  2003  Norrköpings Kappsimningsklubb            21.03   
Ellie O`brien  2002  Norrköpings Kappsimningsklubb            21.28   
Elin Grandin  2003  Norrköpings Kappsimningsklubb            21.76   
Hilma Broden  2003  Norrköpings Kappsimningsklubb            21.78   
Annie Westerlund  2002  Norrköpings Kappsimningsklubb            22.30   
Isabella Owens-Ekström  2002  Norrköpings Kappsimningsklubb            22.48   
10  Alva Demel  2002  Norrköpings Kappsimningsklubb            22.51   
11  Tuwa Björk  2002  Norrköpings Kappsimningsklubb            22.57   
12  Josephine Wadö  1998  Norrköpings Kappsimningsklubb            23.66   
13  Ebba Hazard  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb            23.88   
14  Victor Johnson  1999  Norrköpings Kappsimningsklubb            25.55   
15  Cornelia Hedberg  2002  Norrköpings Kappsimningsklubb            27.83   
16  Selma Ericsson  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb            28.67   
17  Ellen Lovinge  2004  Norrköpings Kappsimningsklubb            28.97   
18  Oliver Björklund  2002  Norrköpings Kappsimningsklubb            29.31   
19  Hemming Gong  2001  Norrköpings Kappsimningsklubb            29.56   
20  Cornelia Karlsson  2000  Norrköpings Kappsimningsklubb            30.02   
21  Viktor Wiktorsson  2002  Norrköpings Kappsimningsklubb            31.92   
22  Gustav Möller Sjöstrand  2003  Norrköpings Kappsimningsklubb            32.11   
23  Lovisa Wadö  2002  Norrköpings Kappsimningsklubb            33.32   
24  Wiktor Wardhoff  2002  Norrköpings Kappsimningsklubb            34.35   
25  Johanna Björklund  2002  Norrköpings Kappsimningsklubb            34.63   
Cornelia Eidefors  2002  Norrköpings Kappsimningsklubb            DNS   
Ebba Holgersson  2005  Norrköpings Kappsimningsklubb            DNS   
Edvin Grönquist  Norrköpings Kappsimningsklubb            DNS   
Joanna Bermhed-Haag  2002  Norrköpings Kappsimningsklubb            DNS   
                     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.18.00  Utskriftsdatum  05 maj 2013 
Licensierad till: Norrköpings Kappsimningsklubb  Utskriftstid  19:13