Deltagarlista Gren 1-28 
 
  Tävling  ARENA Knatte Cup    Utskriftsdatum  03 oktober 2017   
  Tävlingsort  Norrköping    Utskriftstid  08:37   
  Arrangör  NKK         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  08 oktober 2017         
 
 
Gren 1, 100m Medley Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
47  Süsskind Althaea  2007  LASS  AF7807  25 m  1:28.80   
58  Sjögren Greta  2007  MOTALA SS  AD2407  25 m  1:30.95   
98  Nyman Edith  2007  NKK  AD0407  25 m  1:34.30   
24  Hietanen Angelica  2007  LASS  AN5607  25 m  1:44.20   
28  Ivarsson Fanny  2007  LASS  AF3807  25 m  1:44.80   
42  Persson Emma  2007  LASS  AF5807  25 m  1:46.14   
39  Oehm Hanna  2007  LASS  AF6807  25 m  1:47.12   
107  Westerberg Alice  2007  NKK  AB9607  25 m  1:49.16   
26  Högberg Viola  2007  LASS  AF2807  25 m  1:50.65   
10  106  Wallberg Alicia  2007  NKK  AG9207  25 m  1:57.40   
11  63  Andersson-Lundin Filippa  2007  NKK  AQ4207  25 m  1:57.59   
12  88  Lundkvist Nova  2007  NKK  AB0807  25 m  2:05.29   
13  22  Hellander Sofia  2007  LASS  AV5607  25 m     
14  77  Hagström Ella  2007  NKK  AL1607  25 m     
 
Gren 2, 100m Medley Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
34  Lagerman Noah  2007  LASS  AB7907  25 m  1:34.42   
67  Blom Olle  2007  NKK  AC6307  25 m  1:34.86   
21  Forsberg Milo  2007  LASS  AE2307  25 m  1:40.67   
41  Perez Simón  2007  LASS  AF7507  25 m  1:42.92   
100  Svan Cesar  2007  NKK  AG0707  25 m  1:53.60   
71  Engström Melvin  2007  NKK  AG6507  25 m  1:54.47   
66  Bengtsson Nils  2007  NKK  AL0707  25 m     
76  Gyllenhammar Filip  2007  NKK  AE8707  25 m     
 
Gren 3, 100m Medley Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
79  Hellman Jacob  2006  NKK  AF0506  25 m  1:26.82   
97  Norén William  2006  NKK  AD5106  25 m  1:27.54   
27  Höglund Fredrik  2006  LASS  AG3906  25 m  1:28.12   
16  Blom Arvid  2006  LASS  AH1506  25 m  1:28.26   
13  Axelsson Simon  2006  LASS  AF7306  25 m  1:31.86   
36  Larsson Hugo  2006  LASS  AC5706  25 m  1:32.31   
43  Rineholm Justin  2006  LASS  AK2306  25 m  1:32.97   
68  Bönnemark Carl  2006  NKK  AI0506  25 m  1:35.41   
73  Ertas Johannes  2006  NKK  AF8706  25 m  1:37.95   
10  49  Eriksson Troy  2006  MOTALA SS  AL2306  25 m  1:40.68   
11  30  Kardfall Gustav  2006  LASS  AB0506  25 m  1:44.26   
12  78  Hanouch Robert  2006  NKK  AO8306  25 m  1:51.54   
 
Gren 4, 100m Medley Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
52  Johansson Junttila Leija  2006  MOTALA SS  AK2206  25 m  1:16.79   
19  Erlandsson Frida  2006  LASS  AD2606  25 m  1:25.25   
11  Arnell Ellen  2006  LASS  AI0806  25 m  1:34.88   
54  Manninen Hanna  2006  MOTALA SS  AG0406  25 m  1:34.99   
32  Klintåker Josefin  2006  LASS  AF6406  25 m  1:36.35   
40  Paläng Henny  2006  LASS  AR6806  25 m  1:37.30   
15  Björnholm Elsa  2006  LASS  AX8606  25 m  1:38.84   
87  Lovinge Tuva  2006  NKK  AG4606  25 m  1:40.15   
93  Mustafic Albina  2006  NKK  AQ3206  25 m  1:53.85   
10  38  Lundbohm Linnéa  2006  LASS  BB1406  25 m  2:21.53   
11  48  Cleveson Ellen  2006  MOTALA SS  BI8605  25 m     
 
Gren 5, 25m Fjärilsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
17  Coutts Axel  2008  LASS  AC3308  25 m  18.96   
83  Jakobsson Wilmer  2008  NKK  AD5308  25 m  19.62   
51  Forsfält Arthur  2008  MOTALA SS  AB8508  25 m  20.19   
31  Karlsson Olof  2008  LASS  AA0108  25 m  21.25   
72  Ericsson Valter  2008  NKK  AA0708  25 m  23.11   
33  Klintåker Malte  2009  LASS  AA3509  25 m  31.93   
18  Eldh Elliot  2008  LASS  AG4308  25 m     
64  Baca Benjamin  2008  NKK  AE5908  25 m     
 
Gren 6, 25m Fjärilsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
90  Malm Alma  2008  NKK  AA9208  25 m  18.63   
37  Larsson Tilda  2008  LASS  AB2408  25 m  19.81   
60  Willén Olivia  2008  MOTALA SS  AK2408  25 m  21.97   
10  Alvehus Sigrid  2008  LASS  AE8808  25 m  22.12   
14  Björnholm Alice  2008  LASS  AF6408  25 m  22.19   
25  Holmqvist Sofia  2008  LASS  AB1408  25 m  22.25   
85  Klasén Jonna  2008  NKK  AG5208  25 m  24.80   
92  Meyer Martina  2008  NKK  AG6408  25 m  25.99   
109  Xu Elisabeth  2008  NKK  AG7408  25 m  27.33   
10  29  Johansson Jöngren Nellie  2009  LASS  AD5609  25 m  28.87   
11  12  Axelsson Elin  2008  LASS  AM2808  25 m     
12  53  Johansson Junttila Linna  2008  MOTALA SS  AB3208  25 m     
13  91  Mandzo Amina  2008  NKK  AJ8808  25 m     
14  101  Svan Isolde  2008  NKK  AK5208  25 m     
 
Gren 7, 25m Fjärilsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
67  Blom Olle  2007  NKK  AC6307  25 m  18.29   
34  Lagerman Noah  2007  LASS  AB7907  25 m  18.53   
41  Perez Simón  2007  LASS  AF7507  25 m  20.00   
21  Forsberg Milo  2007  LASS  AE2307  25 m  20.40   
71  Engström Melvin  2007  NKK  AG6507  25 m  20.86   
66  Bengtsson Nils  2007  NKK  AL0707  25 m  23.05   
100  Svan Cesar  2007  NKK  AG0707  25 m  25.47   
76  Gyllenhammar Filip  2007  NKK  AE8707  25 m  26.53   
46  Saleh Darin  2007  LASS  AL0907  25 m     
 
Gren 8, 25m Fjärilsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
47  Süsskind Althaea  2007  LASS  AF7807  25 m  16.57   
58  Sjögren Greta  2007  MOTALA SS  AD2407  25 m  18.42   
98  Nyman Edith  2007  NKK  AD0407  25 m  18.53   
39  Oehm Hanna  2007  LASS  AF6807  25 m  18.84   
63  Andersson-Lundin Filippa  2007  NKK  AQ4207  25 m  20.60   
28  Ivarsson Fanny  2007  LASS  AF3807  25 m  20.80   
107  Westerberg Alice  2007  NKK  AB9607  25 m  21.75   
42  Persson Emma  2007  LASS  AF5807  25 m  22.63   
77  Hagström Ella  2007  NKK  AL1607  25 m  23.36   
10  26  Högberg Viola  2007  LASS  AF2807  25 m  24.42   
11  106  Wallberg Alicia  2007  NKK  AG9207  25 m  24.45   
12  24  Hietanen Angelica  2007  LASS  AN5607  25 m  25.25   
13  88  Lundkvist Nova  2007  NKK  AB0807  25 m  25.84   
14  22  Hellander Sofia  2007  LASS  AV5607  25 m     
 
Gren 9, 50m Fjärilsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
79  Hellman Jacob  2006  NKK  AF0506  50 m  37.52   
97  Norén William  2006  NKK  AD5106  50 m  37.57   
16  Blom Arvid  2006  LASS  AH1506  25 m  39.45   
68  Bönnemark Carl  2006  NKK  AI0506  25 m  39.50   
27  Höglund Fredrik  2006  LASS  AG3906  25 m  40.76   
13  Axelsson Simon  2006  LASS  AF7306  25 m  41.69   
36  Larsson Hugo  2006  LASS  AC5706  25 m  42.80   
73  Ertas Johannes  2006  NKK  AF8706  25 m  44.85   
43  Rineholm Justin  2006  LASS  AK2306  25 m  46.02   
10  49  Eriksson Troy  2006  MOTALA SS  AL2306  25 m  51.06   
11  78  Hanouch Robert  2006  NKK  AO8306  25 m  53.25   
12  30  Kardfall Gustav  2006  LASS  AB0506  25 m  54.17   
 
Gren 10, 50m Fjärilsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
52  Johansson Junttila Leija  2006  MOTALA SS  AK2206  25 m  33.73   
19  Erlandsson Frida  2006  LASS  AD2606  50 m  36.32   
40  Paläng Henny  2006  LASS  AR6806  25 m  42.93   
15  Björnholm Elsa  2006  LASS  AX8606  25 m  44.16   
54  Manninen Hanna  2006  MOTALA SS  AG0406  25 m  44.49   
32  Klintåker Josefin  2006  LASS  AF6406  25 m  44.72   
87  Lovinge Tuva  2006  NKK  AG4606  50 m  44.86   
11  Arnell Ellen  2006  LASS  AI0806  25 m  47.99   
 
Gren 11, 25m Ryggsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
17  Coutts Axel  2008  LASS  AC3308  25 m  20.88   
83  Jakobsson Wilmer  2008  NKK  AD5308  25 m  22.29   
51  Forsfält Arthur  2008  MOTALA SS  AB8508  25 m  22.74   
72  Ericsson Valter  2008  NKK  AA0708  25 m  23.15   
31  Karlsson Olof  2008  LASS  AA0108  25 m  25.57   
33  Klintåker Malte  2009  LASS  AA3509  25 m  27.57   
105  Tjäder Alex  2009  NKK  AB4509  25 m  30.70   
56  Rosén Frank  2009  MOTALA SS  AB1709  25 m  31.46   
20  Forsberg Elvin  2009  LASS  AA3309  25 m  34.21   
10  Thyrell Jonathan  2008  FINSPÅNG  AG4908  25 m     
11  18  Eldh Elliot  2008  LASS  AG4308  25 m     
12  45  Rineholm Timon  2009  LASS  AC1109  25 m     
13  62  Andersson Olle  2008  NKK    25 m     
14  64  Baca Benjamin  2008  NKK  AE5908  25 m     
15  81  Hällvall Frej  2008  NKK    25 m     
16  84  Jönsson Albin  2008  NKK    25 m     
 
Gren 12, 25m Ryggsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
90  Malm Alma  2008  NKK  AA9208  25 m  21.51   
60  Willén Olivia  2008  MOTALA SS  AK2408  25 m  21.80   
37  Larsson Tilda  2008  LASS  AB2408  25 m  22.36   
53  Johansson Junttila Linna  2008  MOTALA SS  AB3208  25 m  22.91   
25  Holmqvist Sofia  2008  LASS  AB1408  25 m  23.99   
85  Klasén Jonna  2008  NKK  AG5208  25 m  24.14   
14  Björnholm Alice  2008  LASS  AF6408  25 m  24.47   
91  Mandzo Amina  2008  NKK  AJ8808  25 m  25.14   
10  Alvehus Sigrid  2008  LASS  AE8808  25 m  25.40   
10  92  Meyer Martina  2008  NKK  AG6408  25 m  25.64   
11  50  Fahlström Agnes  2009  MOTALA SS  AA0809  25 m  27.32   
12  109  Xu Elisabeth  2008  NKK  AG7408  25 m  28.33   
13  108  Wåhlin Livia  2009  NKK  AC3809  25 m  28.99   
14  101  Svan Isolde  2008  NKK  AK5208  25 m  29.80   
15  59  Svensson Agnes  2009  MOTALA SS  AB7209  25 m  30.35   
16  57  Sjögren Ester  2009  MOTALA SS  AA9609  25 m  31.02   
17  82  jakobsson Emmie  2010  NKK  AA2810  25 m  31.20   
18  96  Norén Leah  2008  NKK  AJ7808  25 m  35.98   
19  Karlsson Jennifer  2009  FINSPÅNG  AE1809  25 m     
20  12  Axelsson Elin  2008  LASS  AM2808  25 m     
21  23  Hietanen Amanda  2009  LASS  AE9609  25 m     
22  29  Johansson Jöngren Nellie  2009  LASS  AD5609  25 m     
23  35  Lagerman Saga  2009  LASS  AA7810  25 m     
24  44  Rineholm Thea  2009  LASS  AE5409  25 m     
25  80  Hoffner Nova  2009  NKK    25 m     
26  89  Lundqvist Inez  2009  NKK    25 m     
27  94  Mårdh Alma  2008  NKK    25 m     
 
Gren 13, 25m Ryggsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
34  Lagerman Noah  2007  LASS  AB7907  25 m  20.41   
67  Blom Olle  2007  NKK  AC6307  25 m  21.01   
71  Engström Melvin  2007  NKK  AG6507  25 m  21.02   
41  Perez Simón  2007  LASS  AF7507  25 m  22.38   
100  Svan Cesar  2007  NKK  AG0707  25 m  23.20   
21  Forsberg Milo  2007  LASS  AE2307  25 m  24.22   
99  Sköld Axel  2007  NKK  AJ3707  25 m  24.62   
76  Gyllenhammar Filip  2007  NKK  AE8707  25 m  24.72   
104  Timossi Fredriksson Jonathan  2007  NKK  AJ4707  25 m  28.30   
10  46  Saleh Darin  2007  LASS  AL0907  25 m     
11  65  Basov Dimitri  2007  NKK  AJ4507  25 m     
12  66  Bengtsson Nils  2007  NKK  AL0707  25 m     
13  74  Granqvist Jonathan  2007  NKK    25 m     
14  95  Nilsson Aleyo  2007  NKK    25 m     
 
Gren 14, 25m Ryggsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
47  Süsskind Althaea  2007  LASS  AF7807  25 m  19.32   
98  Nyman Edith  2007  NKK  AD0407  25 m  20.05   
58  Sjögren Greta  2007  MOTALA SS  AD2407  25 m  21.98   
24  Hietanen Angelica  2007  LASS  AN5607  25 m  22.37   
77  Hagström Ella  2007  NKK  AL1607  25 m  23.02   
63  Andersson-Lundin Filippa  2007  NKK  AQ4207  25 m  23.62   
75  Grönberg Nora  2007  NKK  AV5807  25 m  23.98   
28  Ivarsson Fanny  2007  LASS  AF3807  25 m  24.18   
39  Oehm Hanna  2007  LASS  AF6807  25 m  24.78   
10  107  Westerberg Alice  2007  NKK  AB9607  25 m  25.06   
11  42  Persson Emma  2007  LASS  AF5807  25 m  25.10   
12  26  Högberg Viola  2007  LASS  AF2807  25 m  25.16   
13  88  Lundkvist Nova  2007  NKK  AB0807  25 m  25.77   
14  22  Hellander Sofia  2007  LASS  AV5607  25 m  27.49   
15  Karlsson Lina  2007  FINSPÅNG  AP4807  25 m  27.63   
16  106  Wallberg Alicia  2007  NKK  AG9207  25 m  27.82   
17  Svensson Miranda  2007  FINSPÅNG  BA9407  25 m     
 
Gren 15, 50m Ryggsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
79  Hellman Jacob  2006  NKK  AF0506  25 m  40.21   
36  Larsson Hugo  2006  LASS  AC5706  25 m  41.47   
27  Höglund Fredrik  2006  LASS  AG3906  25 m  42.03   
13  Axelsson Simon  2006  LASS  AF7306  25 m  42.96   
97  Norén William  2006  NKK  AD5106  25 m  43.01   
73  Ertas Johannes  2006  NKK  AF8706  25 m  43.47   
68  Bönnemark Carl  2006  NKK  AI0506  25 m  43.71   
16  Blom Arvid  2006  LASS  AH1506  25 m  43.74   
43  Rineholm Justin  2006  LASS  AK2306  25 m  44.19   
10  49  Eriksson Troy  2006  MOTALA SS  AL2306  25 m  46.43   
11  30  Kardfall Gustav  2006  LASS  AB0506  25 m  48.33   
12  78  Hanouch Robert  2006  NKK  AO8306  25 m  51.99   
13  55  Person Karl  2006  MOTALA SS  AL4506  25 m  1:07.43   
14  Ekholm Emrik  2006  FINSPÅNG  AT2106  25 m     
15  102  Sveikats Tomass  2006  NKK  AO7506  25 m     
 
Gren 16, 50m Ryggsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
52  Johansson Junttila Leija  2006  MOTALA SS  AK2206  25 m  35.31   
19  Erlandsson Frida  2006  LASS  AD2606  50 m  40.07   
54  Manninen Hanna  2006  MOTALA SS  AG0406  25 m  42.20   
32  Klintåker Josefin  2006  LASS  AF6406  25 m  42.91   
11  Arnell Ellen  2006  LASS  AI0806  25 m  42.96   
40  Paläng Henny  2006  LASS  AR6806  25 m  43.91   
87  Lovinge Tuva  2006  NKK  AG4606  25 m  48.02   
15  Björnholm Elsa  2006  LASS  AX8606  25 m  49.82   
93  Mustafic Albina  2006  NKK  AQ3206  25 m  50.42   
10  48  Cleveson Ellen  2006  MOTALA SS  BI8605  25 m  1:00.04   
11  38  Lundbohm Linnéa  2006  LASS  BB1406  50 m  1:02.72   
12  Arfvedsson Seline  2006  FINSPÅNG  BM5806  25 m     
13  61  Andersson Emmy  2006  NKK  BI1406  25 m     
 
Gren 17, 25m Bröstsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
90  Malm Alma  2008  NKK  AA9208  25 m  24.08   
14  Björnholm Alice  2008  LASS  AF6408  25 m  25.09   
60  Willén Olivia  2008  MOTALA SS  AK2408  25 m  25.38   
53  Johansson Junttila Linna  2008  MOTALA SS  AB3208  25 m  25.78   
37  Larsson Tilda  2008  LASS  AB2408  25 m  26.36   
25  Holmqvist Sofia  2008  LASS  AB1408  25 m  26.61   
96  Norén Leah  2008  NKK  AJ7808  25 m  28.39   
108  Wåhlin Livia  2009  NKK  AC3809  25 m  28.65   
10  Alvehus Sigrid  2008  LASS  AE8808  25 m  28.92   
10  85  Klasén Jonna  2008  NKK  AG5208  25 m  29.45   
11  109  Xu Elisabeth  2008  NKK  AG7408  25 m  31.31   
12  92  Meyer Martina  2008  NKK  AG6408  25 m  31.84   
13  59  Svensson Agnes  2009  MOTALA SS  AB7209  25 m  32.77   
14  82  jakobsson Emmie  2010  NKK  AA2810  25 m  33.82   
15  50  Fahlström Agnes  2009  MOTALA SS  AA0809  25 m  33.99   
16  57  Sjögren Ester  2009  MOTALA SS  AA9609  25 m  40.68   
17  Karlsson Jennifer  2009  FINSPÅNG  AE1809  25 m     
18  12  Axelsson Elin  2008  LASS  AM2808  25 m     
19  23  Hietanen Amanda  2009  LASS  AE9609  25 m     
20  29  Johansson Jöngren Nellie  2009  LASS  AD5609  25 m     
21  35  Lagerman Saga  2009  LASS  AA7810  25 m     
22  44  Rineholm Thea  2009  LASS  AE5409  25 m     
23  69  Dannvall Nova  2008  NKK    25 m     
24  80  Hoffner Nova  2009  NKK    25 m     
25  86  Klingenhoff Nora  2008  NKK    25 m     
26  89  Lundqvist Inez  2009  NKK    25 m     
27  91  Mandzo Amina  2008  NKK  AJ8808  25 m     
28  101  Svan Isolde  2008  NKK  AK5208  25 m     
 
Gren 18, 25m Bröstsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
51  Forsfält Arthur  2008  MOTALA SS  AB8508  25 m  22.47   
17  Coutts Axel  2008  LASS  AC3308  25 m  23.80   
31  Karlsson Olof  2008  LASS  AA0108  25 m  27.89   
72  Ericsson Valter  2008  NKK  AA0708  25 m  30.73   
105  Tjäder Alex  2009  NKK  AB4509  25 m  35.94   
33  Klintåker Malte  2009  LASS  AA3509  25 m  40.43   
Mazur Melker  2008  FINSPÅNG  AG1908  25 m     
18  Eldh Elliot  2008  LASS  AG4308  25 m     
20  Forsberg Elvin  2009  LASS  AA3309  25 m     
10  45  Rineholm Timon  2009  LASS  AC1109  25 m     
11  56  Rosén Frank  2009  MOTALA SS  AB1709  25 m     
12  62  Andersson Olle  2008  NKK    25 m     
13  64  Baca Benjamin  2008  NKK  AE5908  25 m     
14  81  Hällvall Frej  2008  NKK    25 m     
15  83  Jakobsson Wilmer  2008  NKK  AD5308  25 m     
 
Gren 19, 25m Bröstsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
47  Süsskind Althaea  2007  LASS  AF7807  25 m  21.57   
98  Nyman Edith  2007  NKK  AD0407  25 m  23.03   
107  Westerberg Alice  2007  NKK  AB9607  25 m  23.25   
24  Hietanen Angelica  2007  LASS  AN5607  25 m  23.42   
77  Hagström Ella  2007  NKK  AL1607  25 m  25.02   
58  Sjögren Greta  2007  MOTALA SS  AD2407  25 m  25.68   
28  Ivarsson Fanny  2007  LASS  AF3807  25 m  25.82   
42  Persson Emma  2007  LASS  AF5807  25 m  26.29   
26  Högberg Viola  2007  LASS  AF2807  25 m  26.56   
10  22  Hellander Sofia  2007  LASS  AV5607  25 m  26.88   
11  39  Oehm Hanna  2007  LASS  AF6807  25 m  29.11   
12  63  Andersson-Lundin Filippa  2007  NKK  AQ4207  25 m  29.21   
13  88  Lundkvist Nova  2007  NKK  AB0807  25 m  29.22   
14  106  Wallberg Alicia  2007  NKK  AG9207  25 m  29.45   
 
Gren 20, 25m Bröstsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
67  Blom Olle  2007  NKK  AC6307  25 m  23.80   
100  Svan Cesar  2007  NKK  AG0707  25 m  24.66   
21  Forsberg Milo  2007  LASS  AE2307  25 m  24.77   
41  Perez Simón  2007  LASS  AF7507  25 m  25.71   
76  Gyllenhammar Filip  2007  NKK  AE8707  25 m  25.84   
34  Lagerman Noah  2007  LASS  AB7907  25 m  27.27   
65  Basov Dimitri  2007  NKK  AJ4507  25 m  30.18   
Malm Noah  2007  FINSPÅNG  AM6307  25 m     
46  Saleh Darin  2007  LASS  AL0907  25 m     
10  66  Bengtsson Nils  2007  NKK  AL0707  25 m     
11  71  Engström Melvin  2007  NKK  AG6507  25 m     
12  95  Nilsson Aleyo  2007  NKK    25 m     
13  99  Sköld Axel  2007  NKK  AJ3707  25 m     
14  104  Timossi Fredriksson Jonathan  2007  NKK  AJ4707  25 m     
 
Gren 21, 50m Bröstsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
52  Johansson Junttila Leija  2006  MOTALA SS  AK2206  25 m  40.83   
19  Erlandsson Frida  2006  LASS  AD2606  50 m  42.75   
11  Arnell Ellen  2006  LASS  AI0806  25 m  47.42   
87  Lovinge Tuva  2006  NKK  AG4606  50 m  47.48   
15  Björnholm Elsa  2006  LASS  AX8606  50 m  47.92   
54  Manninen Hanna  2006  MOTALA SS  AG0406  25 m  50.37   
40  Paläng Henny  2006  LASS  AR6806  25 m  50.57   
32  Klintåker Josefin  2006  LASS  AF6406  25 m  52.53   
93  Mustafic Albina  2006  NKK  AQ3206  25 m  56.61   
10  61  Andersson Emmy  2006  NKK  BI1406  25 m  1:02.06   
11  38  Lundbohm Linnéa  2006  LASS  BB1406  25 m  1:04.21   
12  Fagerberg Naimi  2006  FINSPÅNG  AO7606  25 m  1:09.28   
13  48  Cleveson Ellen  2006  MOTALA SS  BI8605  25 m     
14  70  Enberg Alma  2006  NKK    25 m     
 
Gren 22, 50m Bröstsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
43  Rineholm Justin  2006  LASS  AK2306  25 m  42.98   
97  Norén William  2006  NKK  AD5106  50 m  43.02   
79  Hellman Jacob  2006  NKK  AF0506  25 m  45.27   
16  Blom Arvid  2006  LASS  AH1506  25 m  45.30   
36  Larsson Hugo  2006  LASS  AC5706  25 m  47.10   
13  Axelsson Simon  2006  LASS  AF7306  25 m  47.65   
27  Höglund Fredrik  2006  LASS  AG3906  25 m  48.23   
68  Bönnemark Carl  2006  NKK  AI0506  25 m  48.77   
49  Eriksson Troy  2006  MOTALA SS  AL2306  25 m  52.30   
10  30  Kardfall Gustav  2006  LASS  AB0506  25 m  54.70   
11  73  Ertas Johannes  2006  NKK  AF8706  25 m  54.77   
12  103  Thelin Gustav  2006  NKK  AR9106  25 m  55.04   
13  78  Hanouch Robert  2006  NKK  AO8306  25 m  55.99   
14  55  Person Karl  2006  MOTALA SS  AL4506  25 m  1:24.76   
15  102  Sveikats Tomass  2006  NKK  AO7506  25 m     
 
Gren 23, 25m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
90  Malm Alma  2008  NKK  AA9208  25 m  18.37   
37  Larsson Tilda  2008  LASS  AB2408  25 m  18.49   
60  Willén Olivia  2008  MOTALA SS  AK2408  25 m  18.54   
53  Johansson Junttila Linna  2008  MOTALA SS  AB3208  25 m  19.98   
14  Björnholm Alice  2008  LASS  AF6408  25 m  20.61   
25  Holmqvist Sofia  2008  LASS  AB1408  25 m  21.94   
10  Alvehus Sigrid  2008  LASS  AE8808  25 m  22.24   
85  Klasén Jonna  2008  NKK  AG5208  25 m  23.45   
57  Sjögren Ester  2009  MOTALA SS  AA9609  25 m  23.65   
10  92  Meyer Martina  2008  NKK  AG6408  25 m  24.46   
11  96  Norén Leah  2008  NKK  AJ7808  25 m  24.63   
12  59  Svensson Agnes  2009  MOTALA SS  AB7209  25 m  25.97   
13  109  Xu Elisabeth  2008  NKK  AG7408  25 m  26.05   
14  50  Fahlström Agnes  2009  MOTALA SS  AA0809  25 m  26.14   
15  108  Wåhlin Livia  2009  NKK  AC3809  25 m  26.27   
16  91  Mandzo Amina  2008  NKK  AJ8808  25 m  26.93   
17  101  Svan Isolde  2008  NKK  AK5208  25 m  28.39   
18  35  Lagerman Saga  2009  LASS  AA7810  25 m  28.94   
19  82  jakobsson Emmie  2010  NKK  AA2810  25 m  30.38   
20  12  Axelsson Elin  2008  LASS  AM2808  25 m     
21  29  Johansson Jöngren Nellie  2009  LASS  AD5609  25 m     
22  44  Rineholm Thea  2009  LASS  AE5409  25 m     
23  80  Hoffner Nova  2009  NKK    25 m     
24  86  Klingenhoff Nora  2008  NKK    25 m     
25  89  Lundqvist Inez  2009  NKK    25 m     
26  94  Mårdh Alma  2008  NKK    25 m     
 
Gren 24, 25m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
17  Coutts Axel  2008  LASS  AC3308  25 m  18.09   
51  Forsfält Arthur  2008  MOTALA SS  AB8508  25 m  18.09   
83  Jakobsson Wilmer  2008  NKK  AD5308  25 m  19.21   
72  Ericsson Valter  2008  NKK  AA0708  25 m  19.39   
31  Karlsson Olof  2008  LASS  AA0108  25 m  21.23   
33  Klintåker Malte  2009  LASS  AA3509  25 m  25.77   
105  Tjäder Alex  2009  NKK  AB4509  25 m  25.81   
56  Rosén Frank  2009  MOTALA SS  AB1709  25 m  34.04   
20  Forsberg Elvin  2009  LASS  AA3309  25 m  38.66   
10  Mazur Melker  2008  FINSPÅNG  AG1908  25 m     
11  Thyrell Jonathan  2008  FINSPÅNG  AG4908  25 m     
12  18  Eldh Elliot  2008  LASS  AG4308  25 m     
13  45  Rineholm Timon  2009  LASS  AC1109  25 m     
14  62  Andersson Olle  2008  NKK    25 m     
15  64  Baca Benjamin  2008  NKK  AE5908  25 m     
16  81  Hällvall Frej  2008  NKK    25 m     
 
Gren 25, 25m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
47  Süsskind Althaea  2007  LASS  AF7807  25 m  16.81   
58  Sjögren Greta  2007  MOTALA SS  AD2407  25 m  17.28   
98  Nyman Edith  2007  NKK  AD0407  25 m  17.83   
107  Westerberg Alice  2007  NKK  AB9607  25 m  18.21   
39  Oehm Hanna  2007  LASS  AF6807  25 m  19.18   
28  Ivarsson Fanny  2007  LASS  AF3807  25 m  19.37   
24  Hietanen Angelica  2007  LASS  AN5607  25 m  19.73   
63  Andersson-Lundin Filippa  2007  NKK  AQ4207  25 m  19.89   
77  Hagström Ella  2007  NKK  AL1607  25 m  20.07   
10  88  Lundkvist Nova  2007  NKK  AB0807  25 m  20.56   
11  42  Persson Emma  2007  LASS  AF5807  25 m  21.86   
12  26  Högberg Viola  2007  LASS  AF2807  25 m  21.92   
13  75  Grönberg Nora  2007  NKK  AV5807  25 m  22.53   
14  22  Hellander Sofia  2007  LASS  AV5607  25 m  23.50   
15  Karlsson Lina  2007  FINSPÅNG  AP4807  25 m  25.39   
16  106  Wallberg Alicia  2007  NKK  AG9207  25 m  25.50   
17  Svensson Miranda  2007  FINSPÅNG  BA9407  25 m     
 
Gren 26, 25m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
67  Blom Olle  2007  NKK  AC6307  25 m  16.82   
34  Lagerman Noah  2007  LASS  AB7907  25 m  17.46   
71  Engström Melvin  2007  NKK  AG6507  25 m  18.43   
21  Forsberg Milo  2007  LASS  AE2307  25 m  18.55   
41  Perez Simón  2007  LASS  AF7507  25 m  18.95   
76  Gyllenhammar Filip  2007  NKK  AE8707  25 m  20.10   
100  Svan Cesar  2007  NKK  AG0707  25 m  20.31   
104  Timossi Fredriksson Jonathan  2007  NKK  AJ4707  25 m  25.55   
99  Sköld Axel  2007  NKK  AJ3707  25 m  25.81   
10  Malm Noah  2007  FINSPÅNG  AM6307  25 m     
11  46  Saleh Darin  2007  LASS  AL0907  25 m     
12  65  Basov Dimitri  2007  NKK  AJ4507  25 m     
13  66  Bengtsson Nils  2007  NKK  AL0707  25 m     
14  74  Granqvist Jonathan  2007  NKK    25 m     
15  95  Nilsson Aleyo  2007  NKK    25 m     
 
Gren 27, 50m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
52  Johansson Junttila Leija  2006  MOTALA SS  AK2206  25 m  30.42   
19  Erlandsson Frida  2006  LASS  AD2606  50 m  33.83   
32  Klintåker Josefin  2006  LASS  AF6406  25 m  35.41   
54  Manninen Hanna  2006  MOTALA SS  AG0406  25 m  38.90   
40  Paläng Henny  2006  LASS  AR6806  25 m  39.63   
11  Arnell Ellen  2006  LASS  AI0806  25 m  39.82   
15  Björnholm Elsa  2006  LASS  AX8606  50 m  39.88   
87  Lovinge Tuva  2006  NKK  AG4606  50 m  41.14   
93  Mustafic Albina  2006  NKK  AQ3206  25 m  44.56   
10  38  Lundbohm Linnéa  2006  LASS  BB1406  50 m  46.62   
11  48  Cleveson Ellen  2006  MOTALA SS  BI8605  25 m  47.24   
12  Fagerberg Naimi  2006  FINSPÅNG  AO7606  25 m  1:03.78   
13  Arfvedsson Seline  2006  FINSPÅNG  BM5806  25 m     
14  70  Enberg Alma  2006  NKK    25 m     
 
Gren 28, 50m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
97  Norén William  2006  NKK  AD5106  50 m  33.34   
13  Axelsson Simon  2006  LASS  AF7306  25 m  34.64   
79  Hellman Jacob  2006  NKK  AF0506  25 m  34.67   
36  Larsson Hugo  2006  LASS  AC5706  25 m  35.18   
27  Höglund Fredrik  2006  LASS  AG3906  25 m  35.54   
16  Blom Arvid  2006  LASS  AH1506  25 m  35.69   
43  Rineholm Justin  2006  LASS  AK2306  25 m  37.92   
73  Ertas Johannes  2006  NKK  AF8706  50 m  38.19   
68  Bönnemark Carl  2006  NKK  AI0506  50 m  38.35   
10  49  Eriksson Troy  2006  MOTALA SS  AL2306  25 m  41.10   
11  30  Kardfall Gustav  2006  LASS  AB0506  25 m  42.38   
12  78  Hanouch Robert  2006  NKK  AO8306  25 m  48.50   
13  103  Thelin Gustav  2006  NKK  AR9106  25 m  52.02   
14  55  Person Karl  2006  MOTALA SS  AL4506  25 m  59.75   
15  Ekholm Emrik  2006  FINSPÅNG  AT2106  25 m     
16  102  Sveikats Tomass  2006  NKK  AO7506  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.04  Utskriftsdatum  03 oktober 2017 
Licensierad till: Norrköpings Kappsimningsklubb  Utskriftstid  08:37