Deltagarlista Gren 1-25 
 
  Tävling  Sprint-KM    Utskriftsdatum  10 december 2015   
  Tävlingsort  Norrköping    Utskriftstid  08:16   
  Arrangör  Norrköpings KK         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  13 december 2015         
 
 
Gren 1, 25m Fjärilsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
30  Diaz-Nilsson Rebecca  1996  NKK  AD8296  25 m  15.14   
66  Franzén Michelle  1993  NKK  AN0893  25 m  15.24   
37  Podéus Elin  1997  NKK  AE8297  25 m  16.45   
64  Eriksson Adina  1999  NKK  AB8899  25 m  16.79   
33  Malm Tilde  1999  NKK  AF8699  25 m  17.51   
34  Wågman Ebba  1999  NKK  BR9499  25 m  22.29   
42  Vestgård Andrea  1998  NKK  AN6698  25 m  27.92   
38  Grundmark Anna  1997  NKK  AL2697  25 m     
 
Gren 2, 25m Fjärilsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
31  Rydberg Hugo  1998  NKK  AA8798  25 m  16.02   
32  Wåhlin Mikael  1989  NKK  AI9589  25 m  16.60   
36  Forsgren Marcus  1996  NKK  AM4196  25 m  22.16   
28  Klingspor Alexander  1999  NKK  AG2399  25 m     
29  Eriksson Axel  1998  NKK  AM5598  25 m     
 
Gren 3, 25m Fjärilsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
40  Lindroth Ella  2001  NKK  AE1201  25 m  19.13   
39  Härdelin Josefine  2001  NKK  AF4601  25 m  19.30   
50  Petrovic Stefanie  2003  NKK  AL3803  25 m  19.32   
53  Brodén Hilma  2003  NKK  AS8203  25 m  19.38   
65  Westerberg Sofia  2002  NKK  AP9402  25 m  20.48   
Öhrn Lovisa  2002  NKK  AJ8802  25 m  21.46   
10  Nylander Elin  2003  NKK  BN4203  25 m     
19  Gårdman Klara  2002  NKK  BF8402  25 m     
27  Johansson Kajsa  2000  NKK  BC1200  25 m     
10  46  Obrien Ellie  2002  NKK  AZ3402  25 m     
11  60  Ullstrand Ida  2001  NKK  BG8601  25 m     
 
Gren 4, 25m Fjärilsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
13  Brolin John  2002  NKK  AB6302  25 m  19.10   
45  Engström Max  2001  NKK  AC9301  25 m  20.03   
43  Lovinge Victor  2000  NKK  AD6300  25 m  20.70   
44  Wåhlin Kevin  2000  NKK  AD8300  25 m  23.91   
Sundberg Oscar  2000  NKK  AH1500  25 m     
14  Malysjev Viktor  2001  NKK    25 m     
18  Wardhoff Wiktor  2002  NKK    25 m     
49  Lundström Silke Eric  2003  NKK  AF8903  25 m     
62  Hoffner Linus  2001  NKK  AR8101  25 m     
 
Gren 5, 25m Fjärilsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
52  Holgersson Ebba  2005  NKK  AE7205  25 m  17.80   
47  Hazard Ebba  2004  NKK  AC5204  25 m  18.19   
48  Lovinge Ellen  2004  NKK  AC6204  25 m  19.24   
Andersson Ylva  2005  NKK  AQ3405  25 m  20.01   
22  Sjöberg Moa  2004  NKK  AL7804  25 m  21.77   
59  Flanegan Ronja  2006  NKK  AB3406  25 m  22.86   
57  Werner Emma  2005  NKK  AF4605  25 m  23.08   
15  Malm Alma  2008  NKK  AA9208  25 m     
56  Renåker Nova  2005  NKK  AF2605  25 m     
10  63  Nyman Edith  2007  NKK  AD0407  25 m     
 
Gren 6, 25m Fjärilsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
54  Petrovic Nikola  2004  NKK  AF5704  25 m  18.86   
23  Ullstrand David  NKK  AB2505  25 m  21.34   
55  Ahlqvist Wille  2005  NKK  AE8705  25 m  22.05   
Holmberg Fredrik  2004  NKK  AF6704  25 m     
16  Noren William  2006  NKK    25 m     
17  Wigh Linus  2005  NKK  AK0305  25 m     
24  Westerberg Erik  2004  NKK  AF8704  25 m     
26  Holmberg Otto  2005  NKK    25 m     
51  Engström Axel  2004  NKK  AB7704  25 m     
10  58  Mandzo Aldin  2004  NKK  AF7704  25 m     
11  67  Malm David  2004  NKK  AL0704  25 m     
 
Gren 7, 25m Ryggsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
30  Diaz-Nilsson Rebecca  1996  NKK  AD8296  25 m  16.82   
66  Franzén Michelle  1993  NKK  AN0893  25 m  18.09   
37  Podéus Elin  1997  NKK  AE8297  25 m  18.90   
64  Eriksson Adina  1999  NKK  AB8899  25 m  19.01   
33  Malm Tilde  1999  NKK  AF8699  25 m  19.30   
42  Vestgård Andrea  1998  NKK  AN6698  25 m  26.65   
38  Grundmark Anna  1997  NKK  AL2697  25 m     
 
Gren 8, 25m Ryggsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
32  Wåhlin Mikael  1989  NKK  AI9589  25 m  16.60   
31  Rydberg Hugo  1998  NKK  AA8798  25 m  19.19   
36  Forsgren Marcus  1996  NKK  AM4196  25 m  19.80   
28  Klingspor Alexander  1999  NKK  AG2399  25 m     
41  Theander Christoffer  1997  NKK  AO5997  25 m     
 
Gren 9, 25m Ryggsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
39  Härdelin Josefine  2001  NKK  AF4601  25 m  19.77   
53  Brodén Hilma  2003  NKK  AS8203  25 m  20.89   
50  Petrovic Stefanie  2003  NKK  AL3803  25 m  22.08   
65  Westerberg Sofia  2002  NKK  AP9402  25 m  22.35   
Öhrn Lovisa  2002  NKK  AJ8802  25 m  22.50   
Andersson Ida  2001  NKK    25 m     
10  Nylander Elin  2003  NKK  BN4203  25 m     
19  Gårdman Klara  2002  NKK  BF8402  25 m     
46  Obrien Ellie  2002  NKK  AZ3402  25 m     
10  60  Ullstrand Ida  2001  NKK  BG8601  25 m     
 
Gren 10, 25m Ryggsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
13  Brolin John  2002  NKK  AB6302  25 m  19.00   
49  Lundström Silke Eric  2003  NKK  AF8903  25 m  19.95   
45  Engström Max  2001  NKK  AC9301  25 m  20.32   
43  Lovinge Victor  2000  NKK  AD6300  25 m  20.86   
44  Wåhlin Kevin  2000  NKK  AD8300  25 m  21.85   
Sundberg Oscar  2000  NKK  AH1500  25 m     
14  Malysjev Viktor  2001  NKK    25 m     
18  Wardhoff Wiktor  2002  NKK    25 m     
62  Hoffner Linus  2001  NKK  AR8101  25 m     
 
Gren 11, 25m Ryggsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
47  Hazard Ebba  2004  NKK  AC5204  25 m  19.51   
52  Holgersson Ebba  2005  NKK  AE7205  25 m  19.85   
48  Lovinge Ellen  2004  NKK  AC6204  25 m  20.63   
Andersson Ylva  2005  NKK  AQ3405  25 m  21.79   
57  Werner Emma  2005  NKK  AF4605  25 m  22.01   
59  Flanegan Ronja  2006  NKK  AB3406  25 m  22.27   
56  Renåker Nova  2005  NKK  AF2605  25 m  23.34   
15  Malm Alma  2008  NKK  AA9208  25 m     
22  Sjöberg Moa  2004  NKK  AL7804  25 m     
10  25  Westerberg Alice  NKK  AB9607  25 m     
11  61  Lovinge Tuva  2006  NKK  AG4605  25 m     
12  63  Nyman Edith  2007  NKK  AD0407  25 m     
 
Gren 12, 25m Ryggsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
54  Petrovic Nikola  2004  NKK  AF5704  25 m  20.44   
23  Ullstrand David  NKK  AB2505  25 m  20.81   
55  Ahlqvist Wille  2005  NKK  AE8705  25 m  24.08   
24  Westerberg Erik  2004  NKK  AF8704  25 m  27.49   
16  Noren William  2006  NKK    25 m     
17  Wigh Linus  2005  NKK  AK0305  25 m     
26  Holmberg Otto  2005  NKK    25 m     
51  Engström Axel  2004  NKK  AB7704  25 m     
58  Mandzo Aldin  2004  NKK  AF7704  25 m     
10  67  Malm David  2004  NKK  AL0704  25 m     
 
Gren 13, Valfritt simsätt 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
11  Lindroth Ellenor  NKK    25 m  13.67   
20  Gårdman Åsa  NKK    25 m     
21  Gårdman Mattias  NKK    25 m     
 
Gren 14, 25m Bröstsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
30  Diaz-Nilsson Rebecca  1996  NKK  AD8296  25 m  18.41   
64  Eriksson Adina  1999  NKK  AB8899  25 m  19.50   
33  Malm Tilde  1999  NKK  AF8699  25 m  20.09   
66  Franzén Michelle  1993  NKK  AN0893  25 m  20.88   
37  Podéus Elin  1997  NKK  AE8297  25 m  22.22   
42  Vestgård Andrea  1998  NKK  AN6698  25 m  28.77   
34  Wågman Ebba  1999  NKK  BR9499  25 m     
 
Gren 15, 25m Bröstsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
31  Rydberg Hugo  1998  NKK  AA8798  25 m  19.67   
32  Wåhlin Mikael  1989  NKK  AI9589  25 m  21.82   
36  Forsgren Marcus  1996  NKK  AM4196  25 m  22.55   
28  Klingspor Alexander  1999  NKK  AG2399  25 m     
29  Eriksson Axel  1998  NKK  AM5598  25 m     
41  Theander Christoffer  1997  NKK  AO5997  25 m     
 
Gren 16, 25m Bröstsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
40  Lindroth Ella  2001  NKK  AE1201  25 m  20.29   
39  Härdelin Josefine  2001  NKK  AF4601  25 m  21.29   
53  Brodén Hilma  2003  NKK  AS8203  25 m  23.38   
Öhrn Lovisa  2002  NKK  AJ8802  25 m  24.06   
50  Petrovic Stefanie  2003  NKK  AL3803  25 m  24.67   
65  Westerberg Sofia  2002  NKK  AP9402  25 m  26.87   
Andersson Ida  2001  NKK    25 m     
10  Nylander Elin  2003  NKK  BN4203  25 m     
19  Gårdman Klara  2002  NKK  BF8402  25 m     
10  27  Johansson Kajsa  2000  NKK  BC1200  25 m     
11  46  Obrien Ellie  2002  NKK  AZ3402  25 m     
12  60  Ullstrand Ida  2001  NKK  BG8601  25 m     
 
Gren 17, 25m Bröstsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
13  Brolin John  2002  NKK  AB6302  25 m  22.17   
44  Wåhlin Kevin  2000  NKK  AD8300  25 m  23.01   
45  Engström Max  2001  NKK  AC9301  25 m  24.29   
43  Lovinge Victor  2000  NKK  AD6300  25 m  24.85   
49  Lundström Silke Eric  2003  NKK  AF8903  25 m  41.15   
Sundberg Oscar  2000  NKK  AH1500  25 m     
14  Malysjev Viktor  2001  NKK    25 m     
18  Wardhoff Wiktor  2002  NKK    25 m     
62  Hoffner Linus  2001  NKK  AR8101  25 m     
 
Gren 18, 25m Bröstsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
52  Holgersson Ebba  2005  NKK  AE7205  25 m  21.42   
56  Renåker Nova  2005  NKK  AF2605  25 m  22.23   
47  Hazard Ebba  2004  NKK  AC5204  25 m  22.90   
48  Lovinge Ellen  2004  NKK  AC6204  25 m  23.82   
59  Flanegan Ronja  2006  NKK  AB3406  25 m  25.90   
57  Werner Emma  2005  NKK  AF4605  25 m  27.53   
Andersson Ylva  2005  NKK  AQ3405  25 m     
15  Malm Alma  2008  NKK  AA9208  25 m     
22  Sjöberg Moa  2004  NKK  AL7804  25 m     
10  25  Westerberg Alice  NKK  AB9607  25 m     
11  61  Lovinge Tuva  2006  NKK  AG4605  25 m     
12  63  Nyman Edith  2007  NKK  AD0407  25 m     
 
Gren 19, 25m Bröstsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
54  Petrovic Nikola  2004  NKK  AF5704  25 m  20.44   
24  Westerberg Erik  2004  NKK  AF8704  25 m  21.75   
55  Ahlqvist Wille  2005  NKK  AE8705  25 m  24.34   
23  Ullstrand David  NKK  AB2505  25 m  24.72   
Holmberg Fredrik  2004  NKK  AF6704  25 m     
16  Noren William  2006  NKK    25 m     
17  Wigh Linus  2005  NKK  AK0305  25 m     
26  Holmberg Otto  2005  NKK    25 m     
51  Engström Axel  2004  NKK  AB7704  25 m     
10  58  Mandzo Aldin  2004  NKK  AF7704  25 m     
11  67  Malm David  2004  NKK  AL0704  25 m     
 
Gren 20, 25m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
30  Diaz-Nilsson Rebecca  1996  NKK  AD8296  25 m  12.07   
37  Podéus Elin  1997  NKK  AE8297  25 m  12.91   
66  Franzén Michelle  1993  NKK  AN0893  25 m  13.05   
38  Grundmark Anna  1997  NKK  AL2697  25 m  13.27   
64  Eriksson Adina  1999  NKK  AB8899  25 m  13.78   
33  Malm Tilde  1999  NKK  AF8699  25 m  14.11   
42  Vestgård Andrea  1998  NKK  AN6698  25 m  14.34   
34  Wågman Ebba  1999  NKK  BR9499  25 m  15.64   
 
Gren 21, 25m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
36  Forsgren Marcus  1996  NKK  AM4196  25 m  10.99   
32  Wåhlin Mikael  1989  NKK  AI9589  25 m  11.05   
31  Rydberg Hugo  1998  NKK  AA8798  25 m  11.21   
12  Lindroth Calle  NKK    25 m  11.56   
41  Theander Christoffer  1997  NKK  AO5997  25 m  12.47   
29  Eriksson Axel  1998  NKK  AM5598  25 m  12.89   
28  Klingspor Alexander  1999  NKK  AG2399  25 m     
 
Gren 22, 25m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
40  Lindroth Ella  2001  NKK  AE1201  25 m  13.83   
19  Gårdman Klara  2002  NKK  BF8402  25 m  14.14   
39  Härdelin Josefine  2001  NKK  AF4601  25 m  14.14   
Öhrn Lovisa  2002  NKK  AJ8802  25 m  14.41   
60  Ullstrand Ida  2001  NKK  BG8601  25 m  14.62   
50  Petrovic Stefanie  2003  NKK  AL3803  25 m  15.62   
53  Brodén Hilma  2003  NKK  AS8203  25 m  15.77   
46  Obrien Ellie  2002  NKK  AZ3402  25 m  16.20   
65  Westerberg Sofia  2002  NKK  AP9402  25 m  18.37   
10  Andersson Ida  2001  NKK    25 m     
11  10  Nylander Elin  2003  NKK  BN4203  25 m     
12  27  Johansson Kajsa  2000  NKK  BC1200  25 m     
 
Gren 23, 25m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
43  Lovinge Victor  2000  NKK  AD6300  25 m  11.82   
45  Engström Max  2001  NKK  AC9301  25 m  12.36   
13  Brolin John  2002  NKK  AB6302  25 m  13.14   
62  Hoffner Linus  2001  NKK  AR8101  25 m  13.46   
44  Wåhlin Kevin  2000  NKK  AD8300  25 m  13.60   
49  Lundström Silke Eric  2003  NKK  AF8903  25 m  14.07   
Sundberg Oscar  2000  NKK  AH1500  25 m     
14  Malysjev Viktor  2001  NKK    25 m     
18  Wardhoff Wiktor  2002  NKK    25 m     
 
Gren 24, 25m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
47  Hazard Ebba  2004  NKK  AC5204  25 m  15.52   
52  Holgersson Ebba  2005  NKK  AE7205  25 m  16.73   
48  Lovinge Ellen  2004  NKK  AC6204  25 m  17.19   
Andersson Ylva  2005  NKK  AQ3405  25 m  18.14   
59  Flanegan Ronja  2006  NKK  AB3406  25 m  19.35   
56  Renåker Nova  2005  NKK  AF2605  25 m  19.87   
22  Sjöberg Moa  2004  NKK  AL7804  25 m  20.26   
57  Werner Emma  2005  NKK  AF4605  25 m  21.60   
15  Malm Alma  2008  NKK  AA9208  25 m     
10  25  Westerberg Alice  NKK  AB9607  25 m     
11  61  Lovinge Tuva  2006  NKK  AG4605  25 m     
12  63  Nyman Edith  2007  NKK  AD0407  25 m     
 
Gren 25, 25m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
54  Petrovic Nikola  2004  NKK  AF5704  25 m  16.83   
55  Ahlqvist Wille  2005  NKK  AE8705  25 m  18.44   
24  Westerberg Erik  2004  NKK  AF8704  25 m  18.84   
16  Noren William  2006  NKK    25 m     
17  Wigh Linus  2005  NKK  AK0305  25 m     
23  Ullstrand David  NKK  AB2505  25 m     
26  Holmberg Otto  2005  NKK    25 m     
51  Engström Axel  2004  NKK  AB7704  25 m     
58  Mandzo Aldin  2004  NKK  AF7704  25 m     
10  67  Malm David  2004  NKK  AL0704  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.06  Utskriftsdatum  10 december 2015 
Licensierad till: Norrköpings Kappsimningsklubb  Utskriftstid  08:16