Deltagarlista Gren 1-25 
 
  Tävling  KM supersprint    Utskriftsdatum  13 december 2018   
  Tävlingsort  Norrköping    Utskriftstid  09:40   
  Arrangör  Norrköpings Kappsimnigsklubb         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  16 december 2018         
 
 
Gren 1, 25m Fjärilsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
14  Wallberg Sara  1999  ELIT    25 m  13.45   
28  Lindroth Ella  2001  ELIT    25 m  14.42   
24  Eriksson Klara  2000  ELIT    25 m  14.76   
12  Westerlund Annie  2002    25 m  15.45   
Eidefors Gustafsson Cornelia  2002    25 m     
 
Gren 2, 25m Fjärilsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
37  Forsgren Marcus  1996  ELIT    25 m  11.55   
16  Lovinge Victor  2000  ELIT    25 m  11.78   
15  Eriksson Axel  1998  ELIT    25 m  13.03   
17  Suhl Joakim  2000    25 m     
39  Sandström Mattias  1998  ELIT    25 m     
52  Gong Hemming  2001    25 m     
57  Wiktorsson Viktor  2002    25 m     
 
Gren 3, 25m Fjärilsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
19  Broden Hilma  2003    25 m  15.22   
40  Lovinge Ellen  2004    25 m  15.42   
38  Petrovic Stefanie  2003    25 m  15.82   
32  Nylander Elin  2003    25 m  16.50   
Werner Emma  2005    25 m  16.78   
36  Andersson Ylva  2005    25 m  17.59   
41  Lovinge Tuva  2006    25 m  19.01   
29  Mandorf Stella  2005  VALENÄ    25 m     
56  Colldin Märta  2003  VALENÄ    25 m     
 
Gren 4, 25m Fjärilsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
21  Petrovic Nikola  2004    25 m  13.78   
18  Basov Sergej  2003    25 m  14.58   
Andersson Erik  2005    25 m  14.94   
44  Norén William  2006  AD5106  25 m  15.41   
22  Mandzo Aldin  2004    25 m  15.83   
43  Bönnemark Carl  2006  AI0506  25 m  16.77   
20  Edoff Oliver  2003    25 m  17.39   
49  Ullstrand David  2005  AB2505  25 m  17.46   
Mårdh Erik  2005  VALENÄ    25 m     
10  Pehlivanovic Amir  2004    25 m     
11  Landin Rasmus  2005    25 m     
 
Gren 5, 25m Fjärilsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
50  Nyman Edith  2007  AD0407  25 m  17.26   
25  Malm Alma  2008    25 m  17.88   
11  Hagström Ella  2007    25 m  18.34   
26  Andersson Lundin Filippa  2007    25 m  18.70   
55  Jakobsson Emmie  2010  AA2810  25 m  20.23   
34  Mandzo Amina  2008    25 m  20.33   
27  Klasen Jonna  2007    25 m  21.32   
10  Westerberg Alice  2007    25 m  21.56   
48  Xu Elisabeth  2008  AG7408  25 m  22.87   
10  42  Wåhlin Livia  2009  AC3809  25 m  26.51   
11  45  Norén Leah  2008  AJ7808  25 m  28.08   
12  13  Grönberg Nora  2007    25 m     
 
Gren 6, 25m Fjärilsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
54  Jakobsson Wilmer  2008  AD5308  25 m  15.99   
35  Blom Olle  2007    25 m  17.19   
53  Bengtsson Nils  2007  AK3907  25 m  20.29   
Granqvist Jonathan  2007    25 m     
31  Basov Dimitri  2007    25 m     
46  Sköld Axel  2007  AJ3707  25 m     
51  Nyman Morgan  2010  GULDFISKAR    25 m     
 
Gren 7, 25m Ryggsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
14  Wallberg Sara  1999  ELIT    25 m  15.50   
24  Eriksson Klara  2000  ELIT    25 m  15.78   
28  Lindroth Ella  2001  ELIT    25 m  17.10   
12  Westerlund Annie  2002    25 m  17.22   
Eidefors Gustafsson Cornelia  2002    25 m     
 
Gren 8, 25m Ryggsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
37  Forsgren Marcus  1996  ELIT    25 m  12.95   
16  Lovinge Victor  2000  ELIT    25 m  13.45   
15  Eriksson Axel  1998  ELIT    25 m  15.96   
17  Suhl Joakim  2000    25 m     
39  Sandström Mattias  1998  ELIT    25 m     
52  Gong Hemming  2001    25 m     
 
Gren 9, 25m Ryggsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
19  Broden Hilma  2003    25 m  17.25   
38  Petrovic Stefanie  2003    25 m  17.58   
32  Nylander Elin  2003    25 m  17.91   
40  Lovinge Ellen  2004    25 m  18.08   
Werner Emma  2005    25 m  18.28   
36  Andersson Ylva  2005    25 m  20.51   
41  Lovinge Tuva  2006    25 m  20.75   
29  Mandorf Stella  2005  VALENÄ    25 m     
 
Gren 10, 25m Ryggsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
22  Mandzo Aldin  2004    25 m  15.42   
21  Petrovic Nikola  2004    25 m  15.63   
18  Basov Sergej  2003    25 m  15.94   
Andersson Erik  2005    25 m  16.68   
44  Norén William  2006  AD5106  25 m  18.34   
43  Bönnemark Carl  2006  AI0506  25 m  18.94   
49  Ullstrand David  2005  AB2505  25 m  19.31   
20  Edoff Oliver  2003    25 m  22.06   
Mårdh Erik  2005  VALENÄ    25 m     
10  Pehlivanovic Amir  2004    25 m     
11  Landin Rasmus  2005    25 m     
 
Gren 11, 25m Ryggsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
50  Nyman Edith  2007  AD0407  25 m  19.12   
25  Malm Alma  2008    25 m  19.66   
27  Klasen Jonna  2007    25 m  20.34   
26  Andersson Lundin Filippa  2007    25 m  20.83   
42  Wåhlin Livia  2009  AC3809  25 m  22.06   
11  Hagström Ella  2007    25 m  22.14   
34  Mandzo Amina  2008    25 m  22.33   
10  Westerberg Alice  2007    25 m  22.53   
55  Jakobsson Emmie  2010  AA2810  25 m  22.53   
10  13  Grönberg Nora  2007    25 m  23.98   
11  48  Xu Elisabeth  2008  AG7408  25 m  24.47   
12  45  Norén Leah  2008  AJ7808  25 m  27.31   
13  Carrum Theoline  2010  GULDFISKAR    25 m     
 
Gren 12, 25m Ryggsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
54  Jakobsson Wilmer  2008  AD5308  25 m  18.90   
35  Blom Olle  2007    25 m  19.59   
53  Bengtsson Nils  2007  AK3907  25 m  22.09   
46  Sköld Axel  2007  AJ3707  25 m  24.62   
Granqvist Jonathan  2007    25 m  26.45   
31  Basov Dimitri  2007    25 m     
51  Nyman Morgan  2010  GULDFISKAR    25 m     
 
Gren 13, valfritt simsätt 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Nyman Ida  1993  NKK    25 m     
 
Gren 14, 25m Bröstsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
14  Wallberg Sara  1999  ELIT    25 m  15.68   
28  Lindroth Ella  2001  ELIT    25 m  16.32   
24  Eriksson Klara  2000  ELIT    25 m  17.90   
12  Westerlund Annie  2002    25 m  19.17   
Eidefors Gustafsson Cornelia  2002    25 m     
 
Gren 15, 25m Bröstsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
37  Forsgren Marcus  1996  ELIT    25 m  13.00   
16  Lovinge Victor  2000  ELIT    25 m  13.71   
15  Eriksson Axel  1998  ELIT    25 m  14.66   
17  Suhl Joakim  2000    25 m     
39  Sandström Mattias  1998  ELIT    25 m     
52  Gong Hemming  2001    25 m     
57  Wiktorsson Viktor  2002    25 m     
 
Gren 16, 25m Bröstsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
19  Broden Hilma  2003    25 m  19.16   
Werner Emma  2005    25 m  19.71   
40  Lovinge Ellen  2004    25 m  19.95   
32  Nylander Elin  2003    25 m  20.31   
38  Petrovic Stefanie  2003    25 m  20.91   
41  Lovinge Tuva  2006    25 m  22.96   
36  Andersson Ylva  2005    25 m  25.33   
29  Mandorf Stella  2005  VALENÄ    25 m     
56  Colldin Märta  2003  VALENÄ    25 m     
 
Gren 17, 25m Bröstsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
21  Petrovic Nikola  2004    25 m  15.94   
18  Basov Sergej  2003    25 m  16.39   
22  Mandzo Aldin  2004    25 m  16.95   
44  Norén William  2006  AD5106  25 m  18.58   
Andersson Erik  2005    25 m  18.66   
49  Ullstrand David  2005  AB2505  25 m  20.43   
20  Edoff Oliver  2003    25 m  21.21   
43  Bönnemark Carl  2006  AI0506  25 m  22.59   
Mårdh Erik  2005  VALENÄ    25 m     
10  Pehlivanovic Amir  2004    25 m     
11  Landin Rasmus  2005    25 m     
 
Gren 18, 25m Bröstsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
25  Malm Alma  2008    25 m  21.26   
50  Nyman Edith  2007  AD0407  25 m  21.50   
10  Westerberg Alice  2007    25 m  21.75   
11  Hagström Ella  2007    25 m  22.97   
42  Wåhlin Livia  2009  AC3809  25 m  23.49   
26  Andersson Lundin Filippa  2007    25 m  24.31   
27  Klasen Jonna  2007    25 m  24.38   
55  Jakobsson Emmie  2010  AA2810  25 m  24.43   
48  Xu Elisabeth  2008  AG7408  25 m  25.03   
10  45  Norén Leah  2008  AJ7808  25 m  26.95   
11  34  Mandzo Amina  2008    25 m  28.34   
12  Carrum Theoline  2010  GULDFISKAR    25 m     
13  13  Grönberg Nora  2007    25 m     
 
Gren 19, 25m Bröstsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
54  Jakobsson Wilmer  2008  AD5308  25 m  20.16   
35  Blom Olle  2007    25 m  21.50   
53  Bengtsson Nils  2007  AK3907  25 m  24.40   
46  Sköld Axel  2007  AJ3707  25 m  30.91   
Granqvist Jonathan  2007    25 m     
31  Basov Dimitri  2007    25 m     
47  Angland Hugo  2007  AR3907  25 m     
51  Nyman Morgan  2010  GULDFISKAR    25 m     
 
Gren 20, 25m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
14  Wallberg Sara  1999  ELIT    25 m  12.29   
24  Eriksson Klara  2000  ELIT    25 m  13.12   
12  Westerlund Annie  2002    25 m  13.64   
28  Lindroth Ella  2001  ELIT    25 m  13.83   
Eidefors Gustafsson Cornelia  2002    25 m     
 
Gren 21, 25m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
37  Forsgren Marcus  1996  ELIT    25 m  10.96   
16  Lovinge Victor  2000  ELIT    25 m  11.03   
39  Sandström Mattias  1998  ELIT    25 m  11.52   
15  Eriksson Axel  1998  ELIT    25 m  12.26   
17  Suhl Joakim  2000    25 m  13.10   
52  Gong Hemming  2001    25 m     
57  Wiktorsson Viktor  2002    25 m     
 
Gren 22, 25m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
36  Andersson Ylva  2005    25 m  14.19   
19  Broden Hilma  2003    25 m  14.58   
32  Nylander Elin  2003    25 m  14.64   
38  Petrovic Stefanie  2003    25 m  14.71   
40  Lovinge Ellen  2004    25 m  15.25   
Werner Emma  2005    25 m  15.94   
41  Lovinge Tuva  2006    25 m  17.27   
29  Mandorf Stella  2005  VALENÄ    25 m     
56  Colldin Märta  2003  VALENÄ    25 m     
 
Gren 23, 25m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
18  Basov Sergej  2003    25 m  12.14   
20  Edoff Oliver  2003    25 m  12.77   
21  Petrovic Nikola  2004    25 m  13.15   
22  Mandzo Aldin  2004    25 m  13.19   
Andersson Erik  2005    25 m  13.71   
44  Norén William  2006  AD5106  25 m  14.20   
49  Ullstrand David  2005  AB2505  25 m  14.37   
43  Bönnemark Carl  2006  AI0506  25 m  16.59   
Mårdh Erik  2005  VALENÄ    25 m     
10  Pehlivanovic Amir  2004    25 m     
11  Landin Rasmus  2005    25 m     
 
Gren 24, 25m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
26  Andersson Lundin Filippa  2007    25 m  16.38   
25  Malm Alma  2008    25 m  16.77   
50  Nyman Edith  2007  AD0407  25 m  16.96   
11  Hagström Ella  2007    25 m  17.37   
10  Westerberg Alice  2007    25 m  17.38   
27  Klasen Jonna  2007    25 m  17.54   
55  Jakobsson Emmie  2010  AA2810  25 m  18.86   
42  Wåhlin Livia  2009  AC3809  25 m  19.43   
48  Xu Elisabeth  2008  AG7408  25 m  20.17   
10  34  Mandzo Amina  2008    25 m  20.49   
11  45  Norén Leah  2008  AJ7808  25 m  22.32   
12  13  Grönberg Nora  2007    25 m  22.53   
13  Carrum Theoline  2010  GULDFISKAR    25 m     
 
Gren 25, 25m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
54  Jakobsson Wilmer  2008  AD5308  25 m  15.57   
35  Blom Olle  2007    25 m  16.01   
53  Bengtsson Nils  2007  AK3907  25 m  19.12   
Granqvist Jonathan  2007    25 m  23.49   
31  Basov Dimitri  2007    25 m  24.78   
46  Sköld Axel  2007  AJ3707  25 m  25.81   
47  Angland Hugo  2007  AR3907  25 m     
51  Nyman Morgan  2010  GULDFISKAR    25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  13 december 2018 
Licensierad till: Norrköpings Kappsimningsklubb  Utskriftstid  09:40